Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    146
Benim aile hekimliğindeki hemşirem 24. Haftada gel, 3 doz yaparsak 5 yıl geçerliliği oluyor öneriyoruz dedi. Doktoruma fikrini danışayım haber ederim dedim ve dün kontrole gittiğimde doktora sormayı unuttum 😕 aklım başımdan gidiyor minnağımı görünce. 20 mayısta gideceğim perinatoloğa sorayım diyorum artık. Kendi doktoruma da danışmadan karar vermeyeceğim ben de ama.
Telefonla veya mesajla soramıyor musun kuzum, asistanına falan

Ben 3 güne bir muayeneye gidiyorum durumumdan dolayı. Ama hareketlerini hissettikçe daha da rahatlıyorum, benim detaylım 14 Mayısta.1 haftam kaldı, inşallah hepimiz çok güzel haberler alırız Çoook çook amiin 🤲🤲
Allah yardımcın olsun inşallah çok aminnnn sende son durum ne her şey iyidir umarım 🤗 Ben detaylıya 20+1'de gittim bebeğimin beyin ventriküllerinden biri açık görünüyor ancak bu zaten geldiğim hafta itibariyle kapanan bir yapıymış perinatolog 23 te gel bi daha dedi, kendi doktorumda aynısını söyledi endişelenme dedi ama ne mümkün 23'ü bekleyemedim bu hafta kedi doktorumla randevum var onun gerginliğindeyim. Kapanacak dediler ama kapanmama ihtimali de var...Bilemiyorum ya

Allah yardımcın olsun inşallah çok aminnnn sende son durum ne her şey iyidir umarım 🤗 Ben detaylıya 20+1'de gittim bebeğimin beyin ventriküllerinden biri açık görünüyor ancak bu zaten geldiğim hafta itibariyle kapanan bir yapıymış perinatolog 23 te gel bi daha dedi, kendi doktorumda aynısını söyledi endişelenme dedi ama ne mümkün 23'ü bekleyemedim bu hafta kedi doktorumla randevum var onun gerginliğindeyim. Kapanacak dediler ama kapanmama ihtimali de var...Bilemiyorum ya
Kapanır kuzum kapanır, iyi düşün, güzel mesajlar ver evrene. Doktorlar genelde kötü bişey gördüler mi pat diye söylüyorlar, bak ikisi de endişelenme demiş😊
Benim son durumum iyi canım, plasentam aşağıda, inşallah ilerleyen haftalarda yukarı çıkar. Hastane harici evden çıkmıyorum hâlâ 😊

Telefonla veya mesajla soramıyor musun kuzum, asistanına falan
24. Hafta doktoruma yine gideceğim canım o yüzden telefonla aramama gerek olmayacak ☺️
Acil bir durum ya da mecburi olmadıkça aramamaya gayret ediyorum 🥰 Gidince sorarım, ayrıca perinatoloğun da fikrini alırım diye düşündüm. Acele etmeyeceğim ama 3 doz çok geldi bana.
Bir de bana şeker yüklemesini 24. Hafta yapacağını söyledi doktorum. Sizlerin nasıl olacak ?
İnternetten baktığım kadarıyla 24-28 hafta arası yapılıyormuş.

24. Hafta doktoruma yine gideceğim canım o yüzden telefonla aramama gerek olmayacak ☺️
Acil bir durum ya da mecburi olmadıkça aramamaya gayret ediyorum 🥰 Gidince sorarım, ayrıca perinatoloğun da fikrini alırım diye düşündüm. Acele etmeyeceğim ama 3 doz çok geldi bana.
Bir de bana şeker yüklemesini 24. Hafta yapacağını söyledi doktorum. Sizlerin nasıl olacak ?
İnternetten baktığım kadarıyla 24-28 hafta arası yapılıyormuş.
Bence de 3 dozla fazla canım. Ben de 24. haftamda yapacağım şeker yüklemesini. 6. ayımıza denk geliyor.

Bence de 3 dozla fazla canım. Ben de 24. haftamda yapacağım şeker yüklemesini. 6. ayımıza denk geliyor.
Hatta dedi ki normalde 5 dozda tamamlanıyormuş ama 3 doz 5 yıl koruyor ve yeterliymiş. 5 yıl içinde ikinci hamilelik olursa bir daha aşılanmamıza gerek olmayacakmış, 3 dozu önerirmiş. 🤷🏻‍♀️ ama ilk defa duydum bu sayıyı ve çok geldi, bakalım doktorlar ne diyecek?
Hadi inşallah hep iyi haberler alalım canım şeker yüklemesi de güzel sonuçlar getirsin 🙏🏻
Öncesinde detaylıyı heyecanla bekliyorum ama 🩵☺️ sen ne zaman giriyordun canım ?

Hatta dedi ki normalde 5 dozda tamamlanıyormuş ama 3 doz 5 yıl koruyor ve yeterliymiş. 5 yıl içinde ikinci hamilelik olursa bir daha aşılanmanıza gerek olmayacakmış, 3 yılı önerirmiş. 🤷🏻‍♀️ ama ilk defa duydum bu sayıyı çok geldi, bakalım doktorlar ne diyecek.
Hadi inşallah hep iyi haberler alalım canım şeker yüklemesi de güzel sonuçlar getirsin 🙏🏻
Öncesinde detaylıyı heyecanla bekliyorum ama 🩵☺️ sen ne zaman giriyordun canım ?
Amiin kuzuum. Haftaya salı canım benim detaylı. 14 Mayıs'ta :anneadayı: :KK19:

Ben 3 güne bir muayeneye gidiyorum durumumdan dolayı. Ama hareketlerini hissettikçe daha da rahatlıyorum, benim detaylım 14 Mayısta.1 haftam kaldı, inşallah hepimiz çok güzel haberler alırız 🤗 Çoook çook amiin 🤲🤲
Benimde detaylım 14 mayısta, aynı günü iple çekiyoruz desenize. Bende çok sıkıntılı günler yaşamaya başladım. Cumartesi günü patronuma işten komple ayrılacagımı söyleyecegim. Daha dogrusu patronumun eşine gideceğim o da ek olarak kendine alan yarattı kuaför salonu var, Biyerde o da benim patronum. Kadınla konuşmak daha iyi olacak önce halimi anlar en azından yüzüstü bıraktın gittin son anda söyledin olmasın diye konuşucam. Evden çalıstıgım için yüzyüze fırsat bulamıyorum. Merkezine ugrayacagım tatlı alıp. Çıkışımı isticem tazminat konusunu hiç açmıcam. Vermek zorunda değiller. Bakalım neler olucak 😊

Benimde detaylım 14 mayısta, aynı günü iple çekiyoruz desenize. Bende çok sıkıntılı günler yaşamaya başladım. Cumartesi günü patronuma işten komple ayrılacagımı söyleyecegim. Daha dogrusu patronumun eşine gideceğim o da ek olarak kendine alan yarattı kuaför salonu var, Biyerde o da benim patronum. Kadınla konuşmak daha iyi olacak önce halimi anlar en azından yüzüstü bıraktın gittin son anda söyledin olmasın diye konuşucam. Evden çalıstıgım için yüzyüze fırsat bulamıyorum. Merkezine ugrayacagım tatlı alıp. Çıkışımı isticem tazminat konusunu hiç açmıcam. Vermek zorunda değiller. Bakalım neler olucak 😊
Ayy evet az kaldı valla salıya :KK17:
İnşallah umduğun gibi olur canım, çok mu yorucu olmaya başladı iş

Anam bunların ayrıntılıya bırsey kalmamıs benmı geç kaldım ayrıntılı ıcın acaba 20 sıne çok var daha oy anam oyyy

Ben 3 güne bir muayeneye gidiyorum durumumdan dolayı. Ama hareketlerini hissettikçe daha da rahatlıyorum, benim detaylım 14 Mayısta.1 haftam kaldı, inşallah hepimiz çok güzel haberler alırız 🤗 Çoook çook amiin 🤲🤲
bizim durumumuz aynıydı diye hatırlıyorum Venüs. nasıl gidiyor? inşallah her şey yolundadır 💕 benim serviks boyundan ve bebekten kaynaklı bir sorun olup olmadığından emin olmak için detaylı randevumu erkene çekmiştik. çok şükür bebek iyiymiş ama serviks kısalığım takip gerektiriyor. senin daha iyiye gitti mi?

Yok kuzu geç kalmadın, aramızda 5-6 gün var zaten aynı haftaya denk geliyor.
Vere vere günü 23+4 verdıler günü hayırlısıyla atlatsak şu gununlerıde beni korku sardı dıye bılırım hem yaş hem gebelık sayısı hepsının normal olması ıkı doğumun pes peşe olması vıcut kendını toplamadan bu dogucak doğumdan sonra kesın bıtkın olurum vıcut çöker yorgunluktan ıyıce düşünceler düşünceler

Ayy evet az kaldı valla salıya :KK17:
İnşallah umduğun gibi olur canım, çok mu yorucu olmaya başladı iş
Evet hemde çok, iş yüküm azalacagına dahada arttı. Evden çalıştıgım halde aşırı yoruldum ve sıkıldım artık, tek başıma çalışıyorum koca magazayı yönetiyorum yurtdışı müşterilerine. Bide 2 ortak patrona çalışıyorum hepsi ayrı iş istiyor ürün yapıyorum fotoğraf çekiyorum ürün çekiyorum hem el işi hem dijitalde birsürü işlerim var kolay değil benim için. Yoruldum stres olmak istemiyorum artık kullanılmakta istemiyorum. Çok vefaları var kötü olmakta istemiyorum tatlı tatlı mezuyu bitirmek istiroyum kısmet bakalım :)

bizim durumumuz aynıydı diye hatırlıyorum Venüs. nasıl gidiyor? inşallah her şey yolundadır 💕 benim serviks boyundan ve bebekten kaynaklı bir sorun olup olmadığından emin olmak için detaylı randevumu erkene çekmiştik. çok şükür bebek iyiymiş ama serviks kısalığım takip gerektiriyor. senin daha iyiye gitti mi?
Benim serviks en son 34mm ölçüldü canım, Şuan için iyi, plasentam aşağıda şuan, yukarı çıkmasını umuyorum. Sen nasıl oldun canım seninki kaç çıkıyor

X