Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Kızlar benim göğüsler şimdiden büyüdü sarktı gibi oldu ve uçları karardı koyulaştı. Bu durum sizce doğumdan sonra geçer mi?

Kızlar sizce gün içinde bebişi yanımızda (mutfakta, salonda vs) uyuturken hangisini kullanmayı düşünüyorsunuz? Ben babybjörn ve reflü yatağı aldım. Yeterli olur mu ki? Babynest ya da yataşın junosundan almadım. Almalı mıyım? 😕

• Beğen
Reactions: Jou
Kızlar sizce gün içinde bebişi yanımızda (mutfakta, salonda vs) uyuturken hangisini kullanmayı düşünüyorsunuz? Ben babybjörn ve reflü yatağı aldım. Yeterli olur mu ki? Babynest ya da yataşın junosundan almadım. Almalı mıyım? 😕
Ben juno ve babybjörn almıştım ☺️. Zaten bildiğim kadarıyla babybjorn doğar doğmaz kullanılmıyor

maşallah 35 haftalık 4 kg mı doğdu :) oyy maşalllahhh . belki erken yumurtladın diyeceğim ama yine de iyi maşallah kilosu
Yok benim tıkır tıkırdır reglim falan. 35+5 falandı o. Şimdiki gebeliğimde de işte 3 hafta önde. Genetik sanırım ya. Erken yumurtlamayla bu kadar fark olamaz çünkü. Aman sağlıkla zamanında gelsinler, ben böyle daha çok tedirgin oluyorum erken gelirse diye.. Doktor da erken gelir diyor o yüzden biraz erken olacak sezeryan (o zamanı da beklerse tabii)

Bence yeterlii kuzu ben pusetle yatırıyordum

Arkadaslar sizce düz kafa yastigi, yan yatis yastigi emzirme yastığı bunlar gerekli mi tecrubeniz var mi?

Canım.naptın gittinmi dra
Gittim kuzu tokluk düşüşe geçmiş çok şükür. Şimdide açlık yüksek dedi oda 97 aslında gebelikte yükseğe yakınmış ortlama bir değer ama en küçük dozundan insülin başlayalim kontrol altında tutalım dedi kararsız kaldım cihazları falan aldım birkaç gün evde açlık tokluk yine yapcam kendim ona göre karar vercem

• Muhteşem
Reactions: Jou
Gittim kuzu tokluk düşüşe geçmiş çok şükür. Şimdide açlık yüksek dedi oda 97 aslında gebelikte yükseğe yakınmış ortlama bir değer ama en küçük dozundan insülin başlayalim kontrol altında tutalım dedi kararsız kaldım cihazları falan aldım birkaç gün evde açlık tokluk yine yapcam kendim ona göre karar vercem
Aaa aclıkta yüksekmi dedi benim 100 bide senin gene iyi benden içini ferah tut bundan sonra hep dikkat edelim inş😘😘

X