Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Kızlarr
Ben bebeğimin hareketlerini hala göbek çevremde hissediyorum bu normal mi ya.
Az yukarı çıkması gerekmiyor mu.
Mesela şuan yatıyorum hareket ediyor ama hareketleri hep göbek çevremde kasıklarımda.

Kızlarr
Ben bebeğimin hareketlerini hala göbek çevremde hissediyorum bu normal mi ya.
Az yukarı çıkması gerekmiyor mu.
Mesela şuan yatıyorum hareket ediyor ama hareketleri hep göbek çevremde kasıklarımda.
Ben bazen göbek çevremde bazen aşağıda bazen yukarıda hissediyorum çok takılma bence buna canım

Gittim kuzu tokluk düşüşe geçmiş çok şükür. Şimdide açlık yüksek dedi oda 97 aslında gebelikte yükseğe yakınmış ortlama bir değer ama en küçük dozundan insülin başlayalim kontrol altında tutalım dedi kararsız kaldım cihazları falan aldım birkaç gün evde açlık tokluk yine yapcam kendim ona göre karar vercem
Canım tokluğa bakmak için tekrar mı yükleme yaptılar

Kizlar siz de dogum videolari izleyip izleyip agliyo musunuz yoksa normal misiniz😭🙄 kadin hikayesini anlatiyor iste kalp atisi alamadik diyor ben honkure honkure aglamaya basliyorum hele bebegin ciktigi yerde annesinden cok agliyorum🤣🤣 ay imdat gercekten
Pınar nedennn 🥹 yapma öle şeylerr 🥲
Mutfağa onla getiriyodum çok rahat oluyodu bende anakucağı var elektrikli bide 4moms var hep salona oluyodu elektrikli anakucağı e bebekten almıştım 4moms ta hediye gelince 2 tane fazla oldu tabi 🤣🤣🤣
Jouu peki 4moms sence kullanışlı mı? Eşim hala alalım diyor. Yarım saatten fazla yatırmayın falan diye duymuştum 😁

• Muhteşem
Reactions: Jou
Hazır tavuk sularini mi diyorsun canım? Amin inşallah rica ederim
Yok bildiğin tavuk suyu kaynatıyoruz ya mesela tavuğun kendisini salatada kullan ye ama suyu yükseltiyormuş kırmızı ette yağlı olmaması lazımmış havuç yükseltiyor meyveleri yarım porsiyon önerdiler bide tuz minareli kullanmak lazımmış suyu alkali yapmak lazım İngiliz karbonatı at içine yada taze çıra benim anne tarafında genetik onlar söyledi daha gitmedim diyetisyene bakalım o neler dicek😑

Pınar nedennn 🥹 yapma öle şeylerr 🥲

Jouu peki 4moms sence kullanışlı mı? Eşim hala alalım diyor. Yarım saatten fazla yatırmayın falan diye duymuştum 😁
Amann yok be niye yarım saatten fazla yatırmayalım ben çok sevdim hatta kalp atışı sesi var içinde o sesiyle bi uyuyolar kendi kalbi atıyor gibi hissediyolar bence alabilirseniz alın 6 7 aya kadar kullanilıyo agirlığına bağlı kilosuna göre şimdide ogluma kısmet sonra artık kardeşim in çocuğu olursa ona veririm🥰

Yok bildiğin tavuk suyu kaynatıyoruz ya mesela tavuğun kendisini salatada kullan ye ama suyu yükseltiyormuş kırmızı ette yağlı olmaması lazımmış havuç yükseltiyor meyveleri yarım porsiyon önerdiler bide tuz minareli kullanmak lazımmış suyu alkali yapmak lazım İngiliz karbonatı at içine yada taze çıra benim anne tarafında genetik onlar söyledi daha gitmedim diyetisyene bakalım o neler dicek😑
Tamam onlara dikkat ederim canim tuz minerali derken iyot falan mı

Ablalarim selamün aleyküm ben tam anlayamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz sizce gebelik varmı 🥹

Screenshot_2024-03-29-18-50-32-38_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg

Eklentiler

• IMG_20240328_042447.jpg
    IMG_20240328_042447.jpg
    142,4 KB · Görüntüleme: 29
Var bi bildiği kuzum belki gene olur falan diye garantiye alıyo
Ne kadar uzak durmaya çalışıyorum Dr hastahaneden ilaçtan o kadar içine düşüyorum ya hep mi beni buluyor böyle Dr lar ya abi diyete başlayalı daha 1 hafta olmuş tokluk normale dönmüş neden direk insulin diyorsun ki bu sefer de açlık çıktı hayır o kadar yüksek de değil sınıra yakın evet ama ben diyet yürüyüş hepsini yapıyorum dikka ediyorum ve 1 hafta da sonuç aldım

• Üzgünüm
Ne kadar uzak durmaya çalışıyorum Dr hastahaneden ilaçtan o kadar içine düşüyorum ya hep mi beni buluyor böyle Dr lar ya abi diyete başlayalı daha 1 hafta olmuş tokluk normale dönmüş neden direk insulin diyorsun ki bu sefer de açlık çıktı hayır o kadar yüksek de değil sınıra yakın evet ama ben diyet yürüyüş hepsini yapıyorum dikka ediyorum ve 1 hafta da sonuç aldım
Evettt bende şasirdım gerekte yok aslında yani

Evettt bende şasirdım gerekte yok aslında yani
O yüzden bir Dr la daha görüstum ablam paramedik benim onun birlikte çalıştıgi doç. Dr. Var ona attı sonuçlarimi oda açlık tokluk bir kaç gün daha takip etsin öyle bakalım şuan baslamasin demiş öyle ilerlicem bir yandan da birşey olur mu diye içim üzgün yani 😔😔

• Beğen
O yüzden bir Dr la daha görüstum ablam paramedik benim onun birlikte çalıştıgi doç. Dr. Var ona attı sonuçlarimi oda açlık tokluk bir kaç gün daha takip etsin öyle bakalım şuan baslamasin demiş öyle ilerlicem bir yandan da birşey olur mu diye içim üzgün yani 😔😔
Uzülme kuzumm insulin bebeğe zarar veriyormuki cok bilgim yok bu konuda 😑

Ablalarim selamün aleyküm ben tam anlayamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz sizce gebelik varmı 🥹

Eki Görüntüle 3408944
Test silik çıkmış değer de sanki hareketlenecek gibi ama daha önce hatalı sonuç almış birisi olarak tavsiyem şimdiden umutlanıp üzülme sonradan.iki gün sonra tekrar yap testleri en iyisi

X