Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 93 50,5%
  • erkek

OY: 84 45,7%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,6%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,2%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    184
Geçer canım inşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, iğne belki gerekli görmemiştir doktorun benim kanamam çok fazla olmuştu, bolll dinlenme ile geçecek inşallah ev işi vs boşver bir süre🥰
bnm kanama yok Allaha şükür sadc toplu iğne ucu kdr lekelenme olmştu ona istinaden gitmiştim ama cok yürüdüm bu bayramda kendimi biliyorum hani o etkilemiş olablr sürekli yatiyorm uzaniyorjm valla sizde mi böyle yaptiniz🥹

Korkutma beni joum 🥹 geçiyor ama dimi ilk zamanalr mi oluyor bu yani emdikçe işte birşeyler yaptıkça falan geçiyordur illaki
mevsim bir de kahverengi kısmı olabildiğince emmesi gerekiyormuş sadece ucunu tutturmamak gerekiyormuş ben boş zamanlarımda biraz bakıyorum neler yapılır diye , sağlıkla olsun inşallah hepsi :) hiiç kendimizi korkutmayalım , sütümüz bol olsun bebeğimiz keyifle sağlıkla beslensin inşallahhh

Korkutma beni joum 🥹 geçiyor ama dimi ilk zamanalr mi oluyor bu yani emdikçe işte birşeyler yaptıkça falan geçiyordur illaki
Çok normal kuzumm ilkdefa emzirceksin emzirdikçe memen alışkanlık hale gelmeye calışıyor oyüzden acıması normal yanii zamanla geçecek 😘

bnm kanama yok Allaha şükür sadc toplu iğne ucu kdr lekelenme olmştu ona istinaden gitmiştim ama cok yürüdüm bu bayramda kendimi biliyorum hani o etkilemiş olablr sürekli yatiyorm uzaniyorjm valla sizde mi böyle yaptiniz🥹
Sürekli yattım sadece ev içinde ufak hareketler yaptım yürümek gibi kendimi yormadım bol su içtim stresten uzak durmaya çalıştım bir de çokca dua ettim ☺️

Şuan bir kaynanam olsunda evladıma sevinseydi oğlum ne dedesi nede nenesi herşeyi tek yapttm ve yakinlsrmdan o sevgiyi hiç alamdi doğdu kimse sevinmedi hastalandı kimse telaşa düşmedi bazen bir saat bırakacak yer aradım olmadı tabi eksi yanları da var ama ben hep onun o duyguyu yaşamasını istedim şimdi yine oğlum olyo kimse ben senle glcm hastaneye demiyo yada ne aldın ne Alman gerekiyor demiyo aile içinde de en sakin insanlardanm dün aynı an da hamile olduğum bir gelin var akrabalarmda aldı götürdü şunu yaptı bunu yaptı bilmedim unutm o kadar şey yaptılar ki büyük oğlum dedi anne nenem olsaydı oda sana yardım ederdi çünkü şuan kim den banyo için yardım isteyeceğimi hiç bilmiyorum
Ayy canım kiyamam öyle vicdansız insanlar kaldı mı ya gerçekten ciğerin o senin nasıl böyle yaparlar anlamıyorum Allah yardımcın olsun canım çok üzüldüm

Ne dersiniz??

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 13
Canım dedigin gibi kanamam vardı yani leke şeklinde 4.aya kadar da leke şeklinde geliyordu hamile olmadığımi bilmeden 2 aya kadar ağır işler yaptım adet olucam sanıyordum çünkü öyle başlar adetlerim şehir dışına bile çıktım eşim ameliyat oldu orada doktora gittim öğrendim ki hamileyim leke devam etti hep rabbim isterse alır isterse de verir gönlünü ferah tut herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle 🤲

mevsim bir de kahverengi kısmı olabildiğince emmesi gerekiyormuş sadece ucunu tutturmamak gerekiyormuş ben boş zamanlarımda biraz bakıyorum neler yapılır diye , sağlıkla olsun inşallah hepsi :) hiiç kendimizi korkutmayalım , sütümüz bol olsun bebeğimiz keyifle sağlıkla beslensin inşallahhh
Aaayy inşallah canısı agzin bal yesin aynen o kahve kısmı tam kavraması lazımmış bende arada bakiyorum eğitimlere falan Instagramdan amin amin 🥰

çalışabilir izni aldıktan sonra biz yasal olan doğum öncesi 8 haftalık iznimizin 5 haftasını doğum sonrasına kullanmak üzere çalışıyoruz canım , ama çalışabilir izni sonrası eğer rapor alırsak bu raporlu yada izinli olduğumuz günler doğum sonrasına eklenmiyor , o yüzden çalışabilir izni aldıktan sonra gidip parça rapor almak yada yıllık izin kullanmak doğum sonrası için bir işe yaramıyor , sanırım önlem amaçlı yapmışlar bu kanunu da :)
Eyvaaahhhh ben bunu bilmiyordum 😂 sisteme daha dün girildi çalışabilir raporum, ben de 2 hafta dayanayım haftanın yarısında rapor alırım diyordum 😃

Eyvaaahhhh ben bunu bilmiyordum 😂 sisteme daha dün girildi çalışabilir raporum, ben de 2 hafta dayanayım haftanın yarısında rapor alırım diyordum 😃
:)) sormaa.. benimde pazartesi başladı çalışabilir iznim, doktor dayanamadığında gel raporunu başlatalım dedi , bakalım nereye kadar giderse götürürüz artık yapacak birşey yok :)

Canım dedigin gibi kanamam vardı yani leke şeklinde 4.aya kadar da leke şeklinde geliyordu hamile olmadığımi bilmeden 2 aya kadar ağır işler yaptım adet olucam sanıyordum çünkü öyle başlar adetlerim şehir dışına bile çıktım eşim ameliyat oldu orada doktora gittim öğrendim ki hamileyim leke devam etti hep rabbim isterse alır isterse de verir gönlünü ferah tut herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle 🤲
tedavi uygulanmadi mi ilaç kullandınız mı size de geçmiş olsun öyle tabii boynumuz kıldan ince Allah nasip ederse dünyaya gelecek biz önlem alalimda bnde ağir kaldirdim çok yürüdüm

X