Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,2%
  • erkek

OY: 94 47,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    199
Kizlarr dün kontrolüm vardı. Bobreklerinde ki genişleme kaybolmaya başlamış çok rahatladım ya 🤲
Ay gözün aydın canım çok sevindim. Benim oğlumun da aynı ama bi gelişme yok.
İnşallah dogumda bir mucize olur da bizi sevindirir. Kurban keseceğim adak adadım.
Dualarınızı eksik etmeyin Göktuğ'uma

Kızlar benim oğlan bugün doğru düzgün hareket etmiyor etsede kasıklarımı acıtıyor bacak aramdada inanılmaz bi basınç var apışım kapanmıyor gibi 33 deyim doğurmam demi daha normal mi böyle olması gideyim mi doktora sizce

Bencede. Ben görümüşte hiç kıloa almadım bir çok şeyim olıyor sadece karnım var ama +12 kg var.
İlk gebeliğimde 10kg 70 le doğuma girdim
İkincide12 kg aldım 72 ile doğuma girdim
Üçümcüde 65 le hamıle kalıp 90 la doğurdum🧿🤪
Bundada 72 ile hamıle kaldım rahat 85 i görürüm bir ay da 3 daha alırım heralde. Kızımda en çok almıştım 25 kılo bundada diyordum 90 i görürüm diye ama iştahsız bir hamılelık geçirdim ona rapmen yine 12
Maşallah size, ama zaten alınan kilolar yağ değil, bebeğin ve vücudun bebeğe hazırlığı için gerekli dokular. Hamilelikten sonra ne 10, ne 12 kalacak ben inanıyorum 💕

Eklentiler

• Screenshot_20240508_191544_Chrome.jpg
    Screenshot_20240508_191544_Chrome.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar benim oğlan bugün doğru düzgün hareket etmiyor etsede kasıklarımı acıtıyor bacak aramdada inanılmaz bi basınç var apışım kapanmıyor gibi 33 deyim doğurmam demi daha normal mi böyle olması gideyim mi doktora sizce
Canım hareket saydın mı, çok azsa istersen bir acile git ne olur ne olmaz. İçin rahat eder en azından

Jou Jou Tambur hacmi büyük olan modeli al, ben ona dikkat etmiştim. İçine yorgan koyup havalandırma ayarıyla havalandırıyprum, yorganın tozu çıkıyor

• Muhteşem
Reactions: Jou
Berna çok normal canım benim de öyle oluyor hatta geçen hafta ki kontrolde sordum doktor bebek büyüdüğü için oluyor hiç korkma demişti 🤗🩷

Seyyahcığım bende öyleyim , eee can taşıyoruz kolay değil diyip kendimi avutuyorum 😃
Bakış açına kurban 🥰 yaa evet ama hiç bu kadar zorlanmamıştım uzun süre oturunca filan ağrıyor baya 🥹

X