Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Kızlar mayıs anneleri grubuna baktım da…. Emboli çorapları, gelmeyen sütler, emzirme zorluğı, dikiş ağrısı, lohusa kanamaları, dependler, bi de karın inerken çatlayanlar… ayy valla az önce gözlerim doldu. Doğum tecrübem de yok umarım sağ salim atlatırız hepimiz sağlıkla güzellikle ya 💖💖💖
Başla ben yakipteyim orayı hoşuma gidiyor . Ama bunaralar kv de muhabbeti var hep🤪 sizin kim duracak hastanede yanınızda kızlar yada lohusalıkta . Bunların konusu açılmadı burda. Hadı bombalar patlasım kimler kimsleri istiyorr klimşer istemiyor. Ben bu doğumda sadece eşimle gitmeyi planlıyorum nasipse

Başla ben yakipteyim orayı hoşuöa hidiyor . Aöa bunaralar kv de muhabbeti var hep🤪 sizin kiö suracak hastanede yanınızda kızlar yada lohusalıkta . Bunlpnunhiç açılmadı burda. Hadı bombalar patlasım kimler kimsleri iatiyor limşer iatemiyor
Annem olacak sanırım, ama bazen annemle de zıtlaşabiliypruz kendisi biraz inatçı biridir acaba sadece eşim mi olsa diyorum sonra ikimizin de tecrübesizliği aklıma geliyor el mecbur annem diyorum, kayınvalidemin biraz yaşı var yoksa o da olur elbet ama onun da benim de rahatım olmaz

sezeryen doğumda depend ne kadar lazim olur kizlar. Elimde 3adet var onceki dogumdan kalma. Dikislerin kapali kalmasi iyi degil diye okumustum o yuzden almadim gece yatarken gyerim üc gece dye dusundum. Alsam mi acaba 🤔
benım ilk doğumumda ben 2 3 paket bitirmştm kanamam coktu benm cunku daha az kanaması olanda var duruma göre alırsnz şok markette falanda satılıyor zaten

Maaleseff canım bebeğe gidiyorr oyüzden sıkıntı yani sütün gelişiyor ne yediysen ona gidiyo
E bu yabancılar reels videolarında sushileri hastane yatağına dizip yiyiorlarr Jouu denk gelmişsindir 😅o nasıl oluyor kii🥹
İçimden aynı soruyu sordum neeee dedimmm 🤣
Aşırıı merak ettim valla toksoplazma sütten de mi geçebiliyormuş şokk 😅. Doktora sorasım geldii

Başla ben yakipteyim orayı hoşuma gidiyor . Ama bunaralar kv de muhabbeti var hep🤪 sizin kim duracak hastanede yanınızda kızlar yada lohusalıkta . Bunların konusu açılmadı burda. Hadı bombalar patlasım kimler kimsleri istiyorr klimşer istemiyor. Ben bu doğumda sadece eşimle gitmeyi planlıyorum nasipse
Aynen kv lerden şikayetçiler 😂. Hastanede gece eşim olacak ama diğer zamanlarda kv annem babam, çok sevdiğim dayımın eşi gelebilirse hem evde hem haatanede yanımda kalsınlar çok istiyorum

• Beğen
Reactions: Jou
sezeryen doğumda depend ne kadar lazim olur kizlar. Elimde 3adet var onceki dogumdan kalma. Dikislerin kapali kalmasi iyi degil diye okumustum o yuzden almadim gece yatarken gyerim üc gece dye dusundum. Alsam mi acaba 🤔
Benimde önceki doğumdan kalan 3/4 adetim var. Eeeen gerekli şeylerden biri hatta en başı bence depent, kalanları koydum lazım olursa alınır hemen diye. Çünkü evde çok kullanmamıştım ben. Hastanede ve ilk iki gün kullandım sanırım

E bu yabancılar reels videolarında sushileri hastane yatağına dizip yiyiorlarr Jouu denk gelmişsindir 😅o nasıl oluyor kii🥹

Aşırıı merak ettim valla toksoplazma sütten de mi geçebiliyormuş şokk 😅. Doktora sorasım geldii

Aynen kv lerden şikayetçiler 😂. Hastanede gece eşim olacak ama diğer zamanlarda kv annem babam, çok sevdiğim dayımın eşi gelebilirse hem evde hem haatanede yanımda kalsınlar çok istiyorum
Kuzum ilk gelen süt zaten depolanıyor ya şuan vücutta, yani doğumdan sonraki ilk emilen sütler bizde var, doluyor şuan🙈 o yüzden ilk 24/48 saat yediklerinden öte hazırdaki sütler boşalıyor. Ondan yiyorlar 🥲😂

Bende eşimle istedim ama eşim biri olsun yanımızda illa dedi. Kızım evde kalacak annemi bırakacağım yanında o yüzden kayınvalide ve eşimle olacağız hastanede biz. Anneme daha alışık kızım sabah akşam gece, çok birlikte kaldıkları için. En azından gözüm arkada olmasın dedim🙏

Ben de de 3 tane var. İlkinde hastanede hasta bezi veriyorlardı, desenleri eve gelince kullandım rahat olmuştu dikişlere bişey olmamıştı. Tekrar almayacağım o 3 tane yeter sanırım. Hastaneden yine isterim hasta bezi🤣

Kızlar mayıs anneleri grubuna baktım da…. Emboli çorapları, gelmeyen sütler, emzirme zorluğı, dikiş ağrısı, lohusa kanamaları, dependler, bi de karın inerken çatlayanlar… ayy valla az önce gözlerim doldu. Doğum tecrübem de yok umarım sağ salim atlatırız hepimiz sağlıkla güzellikle ya 💖💖💖
İnşallah, bu sandıkların normal şeyler canım, hepsini kızımda yaşamıştım. Memeyi 6.gğn tutmuştu falan.
Birde karın inerken çatlamıyor aslında, ben hiç çatlak yok sanıyordum, beyaz tenli olduğum için minik minik beyaz çatlaklar gerginlikten belli değilmiş, karnım inince ortaya çıktılar.

Kuzum ilk gelen süt zaten depolanıyor ya şuan vücutta, yani doğumdan sonraki ilk emilen sütler bizde var, doluyor şuan🙈 o yüzden ilk 24/48 saat yediklerinden öte hazırdaki sütler boşalıyor. Ondan yiyorlar 🥲😂
Ben şokk hiç böyle düşünmemiştim Spagettii 😍🤩
Valla benim bu hamilelikte yemedigim şey kalmamistir herhalde 🤣
Yarın kumru yiyesim geldi resmenn 😀😀😀

Ben devlette olacagim için eşlere izin yok o yüzden ya eltim ya ablam gelir ikisi de gelir de büyük ihtimalle eltim kalır yanımda ev içinde çevremde herkes şanslıyım kötü gunlerimde de yanimdaydilar hem anne tarafı hem kv tarafim o yüzden güzel günler de de yanımda olsun isterim benim misafirlerim de çok olacak asiretiz 😁

İnşallah, bu sandıkların normal şeyler canım, hepsini kızımda yaşamıştım. Memeyi 6.gğn tutmuştu falan.
Birde karın inerken çatlamıyor aslında, ben hiç çatlak yok sanıyordum, beyaz tenli olduğum için minik minik beyaz çatlaklar gerginlikten belli değilmiş, karnım inince ortaya çıktılar.
Amin valla inşallah yaşayıp deneyimleyeceğim ben de 💖💐Ya benim karnımın en altında çıktı geçen hafta ilk defa ama kısa kısa 3-4 tane ; başka göremiyorum. Bakalım inerken ne olacak 💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️💆🏻‍♀️

Son düzenleme:
X