Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 100 49,0%
  • erkek

OY: 97 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    204
İyi şükür bir sıkıntı olsa belli olurdu suyunda falan zaten. Parmagin birinden ölçüp hemen diğer parmaktan ölçünce farklı sonuç çıkıyordu ya onu 😅
Ha evet onu sordum olabilir dedi parmaktan parmağa fark var birde makinanin hasasiyetine de bağlı dedi bende arada bir de olsa bi kaçamak yapıyorum ufak ufak😅

Benımde iki gğndğr geceleri sancım var ya. Salı kontrolum var. 34+3 üm bugün. Karnım resmen ön tarafta toplandı füze gbi şuan . Bebekde geceleri aşırı hareketlı . Ben hiç uuyıyamıyorum sizin uykular nasıl ??

Aynıyız banada 6 haziran sezeryan günü verdi 38+0 oluyorum bende. Bugün nstye girdim ilk kez doğum yapcağım hastanede. Fiyat vermeden aldılar nstye çıktm ve 2400 diyince şok oldum. Doğursam daha iyidi 😅 bugün 35+0 dım kilosu 2650 çıktı iyimi bilemedim. Normal heralde grupta okuduklarıma göre
Gayet normal canım son haftalarımız zaten hızla artçak kıloları bebişlerin benimde 2900 dü dün🌺❣️

Benımde iki gğndğr geceleri sancım var ya. Salı kontrolum var. 34+3 üm bugün. Karnım resmen ön tarafta toplandı füze gbi şuan . Bebekde geceleri aşırı hareketlı . Ben hiç uuyıyamıyorum sizin uykular nasıl ??
Yaa sorma saat 5ten beri yaklasik kasim kasim kasiliyor karnim nefesimi kesiyor. Seyrek de olmadi 1 saat en az sık sık girdi cikti tas gibi oldu🙄

Günaydınnnn. Son 2-3 gündür benimde oluyodu bugün hiçbi şeyim yok. Bence de vücudumuz kendini hazırlıyo sanırım yalancı sancı fln dedikleri bu galiba
Aynen stillcim bende de ağrıyla uyanıyorum sonra bakıyorum geçmiş yok arada rahmimde sızı falan oluyor baskı yapıyor ogluş sanırım böyle aciliyormus gibi değişik birşey hissediyorum adı yok 😅

Ha evet onu sordum olabilir dedi parmaktan parmağa fark var birde makinanin hasasiyetine de bağlı dedi bende arada bir de olsa bi kaçamak yapıyorum ufak ufak😅
Olabilir ya makina sonuçta hepsinde hata payı vardır. Yok ben yapmıyorum ya yapamıyorum 🙈 dün ilk defa toklukta iki basamaklı sayıya düştüm şok oldum 95 i gördüm 🥰

Benim de 79 112 135 bu civarlarda tokluk aclik ta hep 80 bandinda
Açlığım 80-90 arası hep toklugum 130 a bir iki kere çıktı onun dışında hep 110-120 arası bence iyi benim tokluk 125 i çıkınca ben hemen farkediyorum zaten kollarıma bacaklarima birşeyler yükleniyor rahatsız edici

Bende 34+5 im geçen gece biraz fazla yürüdüm diye kaç gündür yürümekte zorlanıyorum.sanki sezaryen olmuş gibi yürürken kivraniyorum.geceleri uykular haram zaten bı yandan mide yanmasi hele yatakta dönmek tam bı işkence😊üstüne hala izne ayrilamadim işe gidiyorum

Kızlarr
Benimde bir kaç gündür resmen yürürken şeyim ağrıyor ya. Sizde de var mı böyle birşey. Bende düşünüyorum acaba açılmamı yaşıyorum diye daha 34+2 olduk bugün zamanı varrr.

Bende 34+5 im geçen gece biraz fazla yürüdüm diye kaç gündür yürümekte zorlanıyorum.sanki sezaryen olmuş gibi yürürken kivraniyorum.geceleri uykular haram zaten bı yandan mide yanmasi hele yatakta dönmek tam bı işkence😊üstüne hala izne ayrilamadim işe gidiyorum
Bende iş yerinde asansör bozulmuştu 12 kat indim çıktım o günden beri doğrulamadım ya bacaklarım ağrıyor afedersin şeyim bile ağrıyor senin gibiyim aynı göbeğimden bir yerimden ameliyat olmuş gibiyim. Benimde iş yerinde bugün son İnşallah patron bırakırsa🤢🤣🤦‍♀️

X