Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 49,0%
  • erkek

OY: 95 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    200
Kızlaaaağrr doktordan geliyorum benim kızın hiçç gelesi yokmuş, 10 milim ilerlemiş 1 haftada 🤣🤣 boyunu kilosunu ölçmedi, muhtemelen haftaya görüşücez dedi 😬 ne ağrıya inanıyorum artık ne kasılmaya, suyum gelirse ancak doğuruyorum derim bundan sonra 🙈😂 (38+1)
Rahim agzi uzunlugu ne kadar cikti kuzum?? Yaa hic belli olmaz o bi bakmissin sip diye gelivermis🥹🥹

Boğaz enfeksiyonum için bugün kbbye gittim. Hafif viral şekilde ama yapıcak hiç bişi yok pazartesine kadar ilerlerse ameliyat ertelenebilir dedi doktor 😵‍💫😵‍💫😵‍💫. Yemin ederim kendimden sıkılmışken umarım bundan dolayı gol yemem. Olsa bile spinal olacağı için çok etkilemezmiş ama bebişe çok yaklaşmamalıymışım. 9 ay burnum akmadı 3 gün kala böyle bişi şaka gibi ya 😫

Ben de sabah akinti gibi bi sey hissettim yatarken baya sulu. Kalktim baktim hicbir sey yok gaipten seyler hissetmeye basladim artik🤣🤣🥲
🤣🤣🤣 bu da iyiymiş annemin sözüne bakarak artık hafif kanlı olmayan ıslaklıkları önemsemiyorum
Ben genelde kaçırınca su geldi zannediyorum 😄😄😄😄
Ayyyy o da varr di mi gülerken öksürürken kaçıyorr napalımm 🤭🤭😀😀

Çok güzel görünüyorlarr sağlıcakla gelsin🙏
Ne zaman izne ayrılıyorsunuz tamamen.
Teşekkürler ☺️
37.haftada ayrılacağım 13 hazirana denk geliyormuş. 32. Hafta çalışabilir raporumda öyle yazıyor. Ama çok şükür yöneticim anlayışlı haftada 2 gün gidiyorum ofise artık. Adam halimi gördü acıdı 🙈

Kızlar selam saçını boyatan var mı benim doktor boyatabilirsin dedi organikse, ben dogumdan önce düsünüyorum cünkü sonrası da emzirme süreci vs oluyor sanki önce daha mantıklı gibi geldi, nerdeyse bir sene olacak beyazlar aldı basını gitti lohusa psikolojisiyle hepten kendimi kaybederim gibi geliyo 😄
Ben doktoruma sordum hiçbir şey olmaz dedi. Üstelik organik falan da değil direkt açıcı. Dibinden yaptırmıyorum zaten. Söyledim bir şey olmaz sadece çok kalabalık bir zamanda gitme iç içe olma dedi bir sürü kadınla 😂Ben zaten yılda 1 kez balyaj yaptırıyorum tam zamanı gelmiş 🙈 Benim etrafımdaki herkes de boyattı hamileliğinde ilk 3 ay hariç

Ben doktoruma sordum hiçbir şey olmaz dedi. Üstelik organik falan da değil direkt açıcı. Dibinden yaptırmıyorum zaten. Söyledim bir şey olmaz sadece çok kalabalık bir zamanda gitme iç içe olma dedi bir sürü kadınla 😂Ben zaten yılda 1 kez balyaj yaptırıyorum tam zamanı gelmiş 🙈 Benim etrafımdaki herkes de boyattı hamileliğinde ilk 3 ay hariç
Benim dipler beyaz actırma vs olmayacak komple kahve tonu boyatıcam suan onun akmıs ve dipleri bi on cm uzamıs hali 😄😄 simdilik tek renk gidicem sarı vs yazın hem yorar hem burası cok sıcak her gün dus vs verimli olmaz bakalım ben de ya yarın ya haftaya gidicem bu ara cok üsengec oldum

Bilemedim yanii aman neysee 200 tl birşey değil😂
Eevtt evett 200 de birşey değil aslında dogru diyorsunn sen hallettinmi bebişin utüleri ben fırsatim olmadı biliyormusun kızım.biyandan ev biyandna yemek biyandan aşırı yoğunum heryer heryerde doğumdan sonra gelen olcak düzene sokuyorum yarin eşimle hastane cantayı halletcez neseki yardımcım var😁😁😁😁kocişkommm

Kızlarr
Benimde bir kaç gündür resmen yürürken şeyim ağrıyor ya. Sizde de var mı böyle birşey. Bende düşünüyorum acaba açılmamı yaşıyorum diye daha 34+2 olduk bugün zamanı varrr.
Bende iki haftadır var 35 hafta olduk normal bebeğin kafası aşağıda canim

Kızlar selam saçını boyatan var mı benim doktor boyatabilirsin dedi organikse, ben dogumdan önce düsünüyorum cünkü sonrası da emzirme süreci vs oluyor sanki önce daha mantıklı gibi geldi, nerdeyse bir sene olacak beyazlar aldı basını gitti lohusa psikolojisiyle hepten kendimi kaybederim gibi geliyo 😄
Ben boyatacam canım evimin temizliği bitsin artık kendi bakimlarimi yapcam 😁

Ben kestirip ombré yaptırdım canım 7 saat sürdüğü için doğum sonrası gitmem çok zor olacaktı o yüzden yaptırdım doktorum izin vermişti

valla en azından rahim ağzı silinmiştir diyordum meğer bizimkinin rahatı yerindeymiş 😂😂 o kadar hurma, pilates topu boşa mıydııı 😭😭😭
Yok yok boşuna değildir acemim doğum anında bile hareketlerin faydası oluyor açılmaya sen devam et boşuna diye düşünme 🤗bide rahim ağzı silikligi ne demek onu da mu ulstrasondan bakıp söylüyorlar

Doktorların yorumları farklı olabiliyor ben de ombre yaptırıyorum sordum doktorum asla izin vermedi. Dip boya, düz boya yaptırabilirsin ama o açıcıyı asla solumaman gerekiyor dedi.

X