Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 99 48,8%
  • erkek

OY: 97 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    203
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim 🥹🥹🥹 😍😍😍😍doğurdum. Spinal oldu ve sütüm geldi. Şu an bebiş de ben de iyiyiz. Biraz uyuşmada sıkıntı yaşadık. Hala ayaklarım hissiz. Alıntılayamadıklarım olmuştur belki kafam çok yerinde değil kusura bakmayınn😵‍💫😵‍💫🤣🤣🤣. Sürekli emziriyorum ve terliyorum.
Ayyy cok sevindimm saglikla buyusun minnosss💕💕🥹

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim 🥹🥹🥹 😍😍😍😍doğurdum. Spinal oldu ve sütüm geldi. Şu an bebiş de ben de iyiyiz. Biraz uyuşmada sıkıntı yaşadık. Hala ayaklarım hissiz. Alıntılayamadıklarım olmuştur belki kafam çok yerinde değil kusura bakmayınn😵‍💫😵‍💫🤣🤣🤣. Sürekli emziriyorum ve terliyorum.
Yaaa çok sevindim sütünün gelmesine. Spinalden bi tık korkuyorum ben o yüzden genel seçicem galiba o yüzden sordum 😅
Kızlar ben doğurdum. 3300 gram 50 cm dünya güzeli bir kızım oldu 🌸
Allah analı babalı büyütsün tatlış çok iyi kilosuda Maşallah yerim ben o fındığı

Kızlar selam bugün kontrol günümüzdü 35+1
2760 gr 49 cm çıktı bebişimiz. Hala ters duruyo. Haftaya tekrar gideceğim dönmemiş olursa sezaryen günü belirleyeceğiz bayram öncesine. Ama ben dönsün diye dua ediyorum bakalım hayırlısı
Benimde ilk doğumum öyleydi son güne kadar dönmemişti sezeryan günü verdi tam ameliyata gircem 2 gün öncesinden döndüğünü öğrenmiştik 😅 dönüyor dönüyorda işte ne zaman 😂

Kızlar selam bugün kontrol günümüzdü 35+1
2760 gr 49 cm çıktı bebişimiz. Hala ters duruyo. Haftaya tekrar gideceğim dönmemiş olursa sezaryen günü belirleyeceğiz bayram öncesine. Ama ben dönsün diye dua ediyorum bakalım hayırlısı
Maşallah canım gayet güzel benimki de bu hafta böyleydi hemen hemen kilosu 🤗 normal doğum mu istiyorsun aslında sen

Ben şimdi hastanedeyim 35 girdik banada kilosu 2240 dedi iki hafta önce 2100 demişti az dedi ölçümlerindede 34 görünüyor dedi bi telaşlandım şimdi nts girdim yarın kan şekerime bakacakmış bugün proteine bakıp nts sonuçlar çıksın konuşuruz dedi ne konuşcak ki anlamadım🤷🏼‍♀️
Burcu canım naptın çıktı mı sonuçlar yarın mi bakacaksınız telaşlanma inşallah yolundadır herşey olumsuz bir durum olsa bile kritik zamanı geçmiş oluyorsun inşallah güzel çıkar sonuçlarin biraz dhaa durur bebişin seninle 🤲🏻

Selamlar benim de yarin kontrol var sanirim bu sefer alttan muayene edecek çati muayenesi biraz korkuyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun kolay dogumlar olsun insallah
Merhaba muayene oldunuz mu acaba, doktor bana haftaya muayene edelim 39. Hafta oluyorsun dedi bugün olmadık nst de sancı da çıkmadı

Ya benim aklıma bir şey takıldı bana kan uyuşmazlığı testi yapıldığını hatırlamıyorum 28.haftada yapılıyormuş normalde, en son kan verdikten sonra aile hekimliği hemşirem mayıs ayında gel tansiyona ve bebeğin kalp atışlarına bakalım dedi sadece araya işler girince henüz gidemedim. Kan uyuşmazlığı testine gitmeyen var mı ben gibi? Kendimi çok cahil hissettim şuan ya

Ya benim aklıma bir şey takıldı bana kan uyuşmazlığı testi yapıldığını hatırlamıyorum 28.haftada yapılıyormuş normalde, en son kan verdikten sonra aile hekimliği hemşirem mayıs ayında gel tansiyona ve bebeğin kalp atışlarına bakalım dedi sadece araya işler girince henüz gidemedim. Kan uyuşmazlığı testine gitmeyen var mı ben gibi? Kendimi çok cahil hissettim şuan ya
Annenin kan grubu rh negatifse yapılıyor diye biliyorum sadece

X