Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    7
Kızlar az önce bir şey okudum çilek yedikten sonra elini bir yerine vurunca çocuğunda da leke mi oluyor muşş ve elimde çilek var şuann 🙄🙄🙄🙄
😧 neeee bende dün yedım ve elimi nereye vurdugumu bıle bılmıyorum dıkat etmedim bile gerçek mı acaba işalah yuzume elimi vurmamışimdir

Ben direk doktora sordum bana mide yanması ile acıyı karıştırıyor olabilrsin dedi. Birde ben farkında olmadan sürekli karnımı içime çekiyorum aklınızda olsun alışkanlık benim. Zararlıymış aklıma geldikçe karın kaslarını serbest bırakmaya çalışıyorum 😃
Olabilir evet bende kendimi yataktayken germeyi sevıuorum sabah kalkınca uzatabildigim kadar uzatıyorum kendımı alişkanlık yapmamam lazım

Merhaba arkadaslar. ben tüp bebek annesi olacagım inşallah🙏🏻31 ocak son adet tarihimdi 19 şubatta transfer tarihim. 6+0 da kalp atışı şuan 7+5🙏🏻korkuyorum inşallah sağlıkla büyürler kucagımıza alırız
Hayırlı olsun saglıkla rabbım kucagımıza versın işalah 🙏

Merhaba hanımlar size bir şey danisacaktim. Ben 5+5 haftalık hamileyim tüp bebek ile dün keseyi gördük. Bende iki gündür kabızlık başlamıştı afedersiniz ikinmamaya çalıştım ama bugün elimde olmadan ıkındım. Dikkatli olmaya çalıştım çok fazla değildi. Ama ardından kahverengi çok az leke geldi. Sabahtan beri fazlaca kayısı yediğim icin de 1 saat sonra ishal başladı. Leke yok şuan tekrar gelmedi. Şimdi biraz endişeliyim bir şey olmuş mudur zorlanmayla? Daha önce kabızlık yaşayıp sorunsuz ilerleyen var mı? İki kaybım var kalp atışı durmasiyla kaybettim korkular bırakmıyor yakami
Canim bence hic bisey yok alakasida yoktur o leke zaten geliyor bazilarinda o zamana denk gelmis hic korkma yerlesme lekesi o bebisin sana siki siki tutunmustir islahh stres en kotu set stres yapma bide doktorlar bunu bilir sen tup bebek yaptin oyle bir risk olsa doktor seni uyarirdi yapma diye onlar bilmiyor kadinlarda kabizlik olur falan rabbim saglikla nasip getirsin islahh

Ya kızlar ben oturup ağlıcam ya. Yüzümde çıkan sivilceler ergenlikte çıkmadı. Bel ağrım benim 1 haftadır işe gitmemi engelliyor. Bir gün kabız bir gün ishal olma özelliği gelişti bende. Mide yanması . Mide bulanması . Başım hep ağır geliyor . Evin içinde donuyorum içlik giyiyorum o derece. Ellerim kollarım bacaklarım kurudu kaşımaktan kanayacak az kaldı . Hamilemiyim savaş mı veriyor vücud anlamadım. Ne bu arkadaş 🤣😂😅
Daha 6. Hafta içindeyim gerisini düşünemiyorum 😂🥹

Ya kızlar ben oturup ağlıcam ya. Yüzümde çıkan sivilceler ergenlikte çıkmadı. Bel ağrım benim 1 haftadır işe gitmemi engelliyor. Bir gün kabız bir gün ishal olma özelliği gelişti bende. Mide yanması . Mide bulanması . Başım hep ağır geliyor . Evin içinde donuyorum içlik giyiyorum o derece. Ellerim kollarım bacaklarım kurudu kaşımaktan kanayacak az kaldı . Hamilemiyim savaş mı veriyor vücud anlamadım. Ne bu arkadaş 🤣😂😅
😅 kadinlarin cilesi
Bende 6. Hafta icindeyim daha gormedim bile de gittim kan tahlili yaptirdi 15 gun sonra gel dedi yani ne Kese ne kalp atisi bisey gormedim ama bu 3. benim diger ikisinde boyle olmamistim hep hasta gibiyim iyi bi belirtimi kotumu bende bilmiyorum
En zor zamanlari ilk 3 ay zaten sende iki hafta sonra 2 aylik hamis olacaksin sik disini biraz daha

kizlar Cok enteresan ben bebegin tutu vu geri Cok hissediyorum ordaki damar gibi bisey atiyor arada sol trafda oyle olunca da bulanti yapiyor
Bu arada oglum bademcikleri sismis atesi var bana bulassa bebege Zarar verir mi acaba ilk 3 ay organ ve bebek gelişimi cok önemliymiş hersey bu 3 ayda tamamlanıyormuş işalah saglıklı bebişlerimşz dogururuz

😅 kadinlarin cilesi
Bende 6. Hafta icindeyim daha gormedim bile de gittim kan tahlili yaptirdi 15 gun sonra gel dedi yani ne Kese ne kalp atisi bisey gormedim ama bu 3. benim diger ikisinde boyle olmamistim hep hasta gibiyim iyi bi belirtimi kotumu bende bilmiyorum
En zor zamanlari ilk 3 ay zaten sende iki hafta sonra 2 aylik hamis olacaksin sik disini biraz daha
Maşallah sen tecrübelisin ama hiçbir gebelik birbirine benzemez diyorlar 🫣 doğru az daha dişimizi sıkacağız inşalalh 3. Ayda geçer geçmeyenlerde varmış 🤪😍

Bebeim sivilceler bel ağrıları fln normalmiş ama
Ama bak sen doktoruna sor benim kullandığm mide yanması ve mide bulantısı hapı bana cok iyi geldi.
Üşüme bende de oluyor bazen, ve ben hep kabızım
İşten eve bi geliyorum hiç enerjm olmuyor namazlarımı kılamıyorum o derece üşengeç oldum
Yani demem o ki bizde de benzer şeyler var üzülme 😊🌺

kizlar Cok enteresan ben bebegin tutu vu geri Cok hissediyorum ordaki damar gibi bisey atiyor arada sol trafda oyle olunca da bulanti yapiyor
Bu arada oglum bademcikleri sismis atesi var bana bulassa bebege Zarar verir mi acaba ilk 3 ay organ ve bebek gelişimi cok önemliymiş hersey bu 3 ayda tamamlanıyormuş işalah saglıklı bebişlerimşz dogururuz
Ay ne güzel hissetmen ♥️ bende yok öyle şeyler. Doktor bana ateş önemli demişti sen yine de dikkat et kendine grip falan birşey olmuyor da ateşine dikkat et. Yüksek ateş sıkıntı diye biliyorum canım

Bebeim sivilceler bel ağrıları fln normalmiş ama
Ama bak sen doktoruna sor benim kullandığm mide yanması ve mide bulantısı hapı bana cok iyi geldi.
Üşüme bende de oluyor bazen, ve ben hep kabızım
İşten eve bi geliyorum hiç enerjm olmuyor namazlarımı kılamıyorum o derece üşengeç oldum
Yani demem o ki bizde de benzer şeyler var üzülme 😊🌺
Senin attığın o ilacı sordum içebilirsin dedi çarşamba randevu var önce göreyim öyle başlayalım çok kötüysen iç dedi. Bende ne bilim kız 32 yaşındayım yaşım küçükte değil. Şuan bunu yazarken bile gözlerim dolu dolu. Bu ağlama hissi. Birde ben şakır şakır giyinip makyaj yapıp işe giden bir terazi kadınıyım ay şimdi of ne bilim bugün iyimser günümde değilim galiba 😂😂 ah bu bebişler bizleri ne hale getirdi 🥲☺️🥹😅🥹🥰🤪

Ondan bende oyle dedim hep kesinnnn getirmicem dedim ama ara koyunca diyorsun 3. De olsa yeter be 3 kardes idare ederler olurum kalktim onlar birbirlerine yetsin falan yani cocuk getirmek icin ufak capli bahaneler iste
😊Rabbim bağışlasın sana. İnsanoğlu belki ben de yoldan çıkarım ama şu anlık böyleyim. Biraz da bebeğim küçük zorlanıyorum kafam dumanlı 😀

Bende aynı yüzümün her yerinde her gün bir sivilce çıkıveriyor saç diplerimde bile Allahtan sabır diliyorum 😂

Saçlarimin dibi kepeklenmeye başlamiş asla olmazdi ellerim inanılmaz kuruyor bu durumda kimyasal içerdiği için krem süremiyorum korkudan nasıl baş ediyosunuz kizlar bu durumla

X