Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    72
Çok riskli değilse neden böyle yana yakıla hemen gel diye çağırıyorlar insanı bin tane tribe sokuyorlar anlamıyorum. Acaba ticari kaygıyla mı böyle yapıyorlar diye düşünmeden edemiyorum.12 bin TL sadece nakit olacak şekilde fiyat verdi
Vlla canm haklsn ne desem bilemedim ama işte içinde kalmasn yaptır bence
Ben inanıyorum ki herşey yolunda🧿🙏

Ya bir takım oranlar rakamlar saydı etti ama o anın heyecanıyla ben de tam anlamadım. Kanı 2 kere çalıştık emin olmak için dedi. 1000 üzeri olmasını bekliyorum sende 689 gelmiş dedi. Korkma sınırda riskli dedi ama kan vermeye çağırdı fetal DNA için. Şaşkınım çünkü yaşım 29 ve ultrasonda her şey çok normaldi beklemiyordum açıkçası. Telefonu gülerek açtım Doktor'un aradığını görünce ama tokat yemiş gibi oldum.
Benim de cuma kontrolüm vardi ense kalinliği 2 mm fazla çikti dpktorum hemen nipt testi önerdi cuma hemen verdim burun kemiği falan iyi dedi ama bizim de gözümüz telefonds şimdiden canını sakın sıkma bak senin ultrasonda normal çikmiş ense kalinliği burun kemiği bnm ense de kalınlık vardi kendimi rahat birakiyorum sonucu bekliyorum inşAllah sağlıklı sıhhatli kucağimiza aliriz

Benim de cuma kontrolüm vardi ense kalinliği 2 mm fazla çikti dpktorum hemen nipt testi önerdi cuma hemen verdim burun kemiği falan iyi dedi ama bizim de gözümüz telefonds şimdiden canını sakın sıkma bak senin ultrasonda normal çikmiş ense kalinliği burun kemiği bnm ense de kalınlık vardi kendimi rahat birakiyorum sonucu bekliyorum inşAllah sağlıklı sıhhatli kucağimiza aliriz
Kızlar birçok arkadasimin riskli cikti nipt testi yaptırdı temiz geldi ayrıca nipt testi de olsa yüzde 100 sonuç vermiyor hiçbiri hepsi tarama testi bunların. İçiniz rahat olsun son 2 yıldır birçok testin yüksek riskli ciktigini fakat çocukların normal doğduğunu söyledi doktor bir arkadaşım hormonlar ya da yedigimiz ictigimiz şeyler bilmiyorum ama hep pozitifte kalin sakın olun bebisleri de olumsuz etkilemeyin lütfen temiz gelicek risk çıkan arkadaşların ben inaniyorum

Kızlar birçok arkadasimin riskli cikti nipt testi yaptırdı temiz geldi ayrıca nipt testi de olsa yüzde 100 sonuç vermiyor hiçbiri hepsi tarama testi bunların. İçiniz rahat olsun son 2 yıldır birçok testin yüksek riskli ciktigini fakat çocukların normal doğduğunu söyledi doktor bir arkadaşım hormonlar ya da yedigimiz ictigimiz şeyler bilmiyorum ama hep pozitifte kalin sakın olun bebisleri de olumsuz etkilemeyin lütfen temiz gelicek risk çıkan arkadaşların ben inaniyorum
Cok haklısın kendimi sıkmıyorum nipt sonucuda %100 değil buna rağmen yine de yaptirlm dedik aklımzda kalicakti bu kez. Aklımızdan cıktı ben nolursq olsun güzel sonuclae alacağimiza inaniyorum kendimi bu konuda motive ettm

Kızlar şimdi ofisten yolladılar sonucu, içinizde anlayan varsa bir bakar mısınız.

Eklentiler

• IMG_20240513_120647.jpg
    IMG_20240513_120647.jpg
    150,6 KB · Görüntüleme: 97
Kızlar benimde pappA ve betahcg değerim şşmdi e nabıza düşmüş.papa 3 mıu/ml, beta 30 yazıyor.
Sizce nasıl sonuçlar?? Doktor randevuma da daha var

kızlarr az önce benide aradı doktor yarın sabah çagırmış iklinin sonucuyla ilgili görüşcek dedi sekreteri başka birşey demedi çok kötüyüm şuan ağlıyorumm e nabızdan nerden görüyorsunuz benim bitek bu gözüküyor

1715603986057.png

kızlarr az önce benide aradı doktor yarın sabah çagırmış iklinin sonucuyla ilgili görüşcek dedi sekreteri başka birşey demedi çok kötüyüm şuan ağlıyorumm e nabızdan nerden görüyorsunuz benim bitek bu gözüküyor

Eki Görüntüle 3426670
Selam canm ama bişey dememişler neden aklına kötü bişey getiriyorsun
Bende sonucun cıktığı gün gitmiştim doktora

Selam canm ama bişey dememişler neden aklına kötü bişey getiriyorsun
Bende sonucun cıktığı gün gitmiştim doktora
ama iyi olsa iyi derlerdi risk gördüki çağırıyor bence .sonra skereteri aradım nedir sonuç yani kötümü çıktı diye doktor risk gördü sanırım onları konuşacak ve yönlendirme yapmak için çağırdı dedi

ama iyi olsa iyi derlerdi risk gördüki çağırıyor bence .sonra skereteri aradım nedir sonuç yani kötümü çıktı diye doktor risk gördü sanırım onları konuşacak ve yönlendirme yapmak için çağırdı dedi
Hmm anladm şimdi canmm benim içime hiç kötü bişey düşmedi kuzum inşallah Hayırlı haberler alırsn yarn

Ben 13 te öğrendim canm kız dedi doktor

X