2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    273
Ben sıyırdım sanırım evli deli dana gibi zıplayarak geziyoruz ayaklarım ikimizi de taşımıyor 🥹 14 kilo vermişim bu arada ikili rakamlara düştüm 🤣🤣

Shshsh eşim bakarken çok ağladığında çağırıyor odaya kiralık ineğiniz geldiii diye giriyorum 🤣🤣🤣
Sen kiralikmissin iyi bari beni çoktan satın aldılar.......

İkinci doğumda dikince tutmuşmu peki o kadar zaman geçince tutuyomuymuş ? Ben bugün başka bi doktora gittim dikilsede tutmaz 17 gün geçmiş dedi kendisi kaynar dedi 2 3 haftaya dedi ama ben anlamıyorum dikince tutmazsa kendisi nasıl kaynayacak

Dediğin gibi sürekli açılıyor orası kaynayacak gibi değil ama dikmiyolar işte bide 3 4 cm küçük biseyde değil bugün ku profesör kendisi kaynar iyileşmeye yara görmedim ben dedi ama güvenemiyorum ki açık açık konuşmuyorlar napcam bilmiyorum
Canım dikilse de tutmayacak bir yara kendisi nasıl kaynasın ben anlam veremiyorum ebelerin/doktorların bu dediklerine. Ayrıca kendisi kaynayacak olsa bu bahsettiğim tanıdığımında yıllar içinde kaynardı değil mi ama kaynamamış. Canım bildiğim kadarıyla ikinci doğumunda kesip tekrar dikmişler aynı yeri, zaten hastanede ebede bana öyle söylemişti yani kesip tekrar dikilir dedi.
Eğer tekrardan doğum yapmayı düşünüyorsan ve bu durum senin psikolojini etkilemeyecekse bırak öyle kalsın doğumda dikilir.
Sen özele mi gittin?

Demek ki velilerle o bağı kurmuşsun 🥰
Bizimde anaokulu öğretmeni ile hala görüşürüz, tüp bebek yaptı kendisi hep yanında oldum o aşamada, bugün bile telefonla görüştük 🥰 artık arkadaş gibi olduk
Benim de o şekilde 2 tane velim var gerçekten çok güzel bağlar kuruluyor bazen ne güzel sen de iyisine denk gelmişsin ki hala sürüyor iletişiminiz🥰🥰

Ben sıyırdım sanırım evli deli dana gibi zıplayarak geziyoruz ayaklarım ikimizi de taşımıyor 🥹 14 kilo vermişim bu arada ikili rakamlara düştüm 🤣🤣

Shshsh eşim bakarken çok ağladığında çağırıyor odaya kiralık ineğiniz geldiii diye giriyorum 🤣🤣🤣
Benimkide inek diyor sütçü diyor asla kadın gibi hissetmiyorum 😂 tamamen inek gibiyim şuan 😂

Hahaha çok tatlısın kız 😍 olsun sen çok güzel anlamlar katmışsın 🥰🥰 benim fesatlığım o 😁😁
Yok kız iyiki dedin😂ben bebişimle konuşurken kimseyi gözüm görmüyor bazen öyle bir konuşuyorumki sanki o da benimle konuşur gibi konuşuyorum😀eşim diyor sen ne anlatıyorsun😂

Yok kız iyiki dedin😂ben bebişimle konuşurken kimseyi gözüm görmüyor bazen öyle bir konuşuyorumki sanki o da benimle konuşur gibi konuşuyorum😀eşim diyor sen ne anlatıyorsun😂
Ne kadar güzel 😍 o da aşk dolu olur sana kesin 🥰 benim de içim içime sığmıyor severken😍 Allah isteyen herkese nasip etsin çok başka bir duyguymuş gerçekten

Aslı keşke yakın olsaydıkkkk, atlasla alyayı yan koyardık onlar ağlar biz delirirdik, bizim ağlama saatleri başladı mesela, ciddi terör estiriyor bu bebe ya evde :KK43:
Hahah kız Elele tutuşup atlardik camdan 😂😂 bizim sipada hala uyumadı sadece 15-20 dk yalandan uyur gibi yapıyor sonra ağlayarak uyanıyor sabah 5 ten beri böyle 🥴

Ayy bende bende sabah 5 ten beri ayaktayım artık uykusuzluk ve vücut yorgunluğu bitik haldeyim 😅 ooo helal kizz devam böyle 😅 benim eşimde depooo gell kız açıktı diyor 😂😂

Benim balam bal dadır herden anneni aldadır😂...
gül oğlum bal oğlum...
Yunusumdu Yunusum kukuşumdu kukuşum..kukuş ne demek bu arada uydurdum😅
Hayatım tım tım tım tım
Sen menim gülüm men senin neyin?men senin aşkııın bu kadar yeter😂😂😂
Hahaha kız insanlar senin iki dilde şarkı söylemene değil kukuşum kısmına gülmüştür 😂😂 deme sen bacım onu 😂

Ne kadar güzel 😍 o da aşk dolu olur sana kesin 🥰 benim de içim içime sığmıyor severken😍 Allah isteyen herkese nasip etsin çok başka bir duyguymuş gerçekten
Amin canım Amin🤲Bazen böyle severken duyğusal oluyorum iyiki geldi diye hayatıma doktor doktor gezdiğim günler aklıma geliyor şükür verene diyorum🤲ve iyiki şimdi anne oldum 20 yaşlarda anne olsaydım bu kadar sabırlı sevgi dolu olmazdım cocuğuma o zaman hep çalışmaktı aklımda çocuk evlenmek bana göre diğildi

Ay bende Cook zor hamile kalıyorum eşimde o yöntemle diyor ben korkuyorum🫤
Canım ben gittim bugün doktorum bir yıl bekle çocuk büyüsün denemeye başla dedi henüz çok emin olmamakla beraber devam edicem bakalım hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🤲
Valla iyi cesaret 😃 daha çok küçükler büyüyüp bebekliğini özlersem gebelik düşünürüm ben öyle canım yandı bu sefer ,😃
Tabiki daha çok erken kıyamam oğluma ben ama bir kızımda olursa bu dünyada gam yemem 2 yaş olsa aralarında ne güzel olur nasip kısmet artık 🤷‍♀️

X