2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    272
kızlar heves ettim kızıma süslü tokalar bandanalar almak istiyorum. Nerden alayım tavsiye ettiğiniz bir yer var mı? Bir de 40ında giymesi için tatlıs bi elbise alsam diyorum. Mevlit okutsam. Siz düşünüyor musunuz? Misafirlere hediyelikler falan hazırlatsam sizin güvendiğiniz bir yer site var mı

Iyi günler kızlar. Yeni güncelleme geldi bize 2 gündür gündüz çok iyi uyuyor ama gece 3 4 e kadar aglamadan mizlanarak gözü açık etrafi izleyip yatiyor. Hani bir yeri agrısa aglayıp rahatsiz olurdu. acaba gündüz uyudugu içinmi uyumuyor.

Kızlar benim hala kanamam bitmedi bebeğim iki aylık olacak kanamam bi duruyor bi ger geliyor ve şuan boyu kıpkırmızı kanamam var. Bir de bebeğim bir haftadır kaka yapmıyor sizce normal mi ? Doktor bir şey demedi gaz damlası tavsiye etti sadece

Herkese selam 1 aylık oğlum yaklaşık 10 gündür kabız. Mama veriyorum anne sütüne ek olarak ondan olduğunu düşünüyorum. Aptamil kullanıyoruz önereceğiniz kabız yapmayan bir mama var mı?

Cnm ben kndim çok gazlıyımdır. Yedıklerımede pek dıkkat etmem, canımın çektıgını yıyorum, gecen kola canım çekti mesela 2 bardak içtım, bnım bebişimin gaz sorunu yok buna ragmen🤨
Maşallah canım ne güzel ya biziimfe şöyle gazi geliyor belli bazen kendi çıkarıyor kizararak bazen ben masaj yapıyorum ayaklarını ileri geri yaptırıyorum çıkıyor tabi bitmiyor aralarda geliyor, gün içinde de geced e oluyor , ama öyle saatlerce ağlaması yok çok şükür, ben çok gazliyimdir oyuzdenben herşeye dikat ediyorum yaramaz falan diye bebegim

Fındık fıstık ceviz badem vs, dana eti, süt ve süt ürünleri, bezelye, bakliyatlar, taze fasülye, portakal, muz, domates (pişmişti dahil), brokoli karnabahar saymıyorum bile, ve sanırım salatalık, bunlar bende gaz yapıyor yemeyi kestim ve bebeğim bugün tam bi melek bebek tüm gün emdi emdi uyudu haftalardır gaz çekmekten yorgun düşmüş minnoşum ☹️
Çok fazla ya faydalı bişey nerdeyse kalmıyor gibi yemek yapmam xaten zorken kısıtlama da ekstra zorlaştırıyor.kuruyemis et muz bunları yiyoruz yani onları kesmem lazım diğerleri tamam gibi

sleepy illallah ettirdi. ben baby turcoda 1 gün olsun taşma yaşamadım. bez dokundu diye sleepye geçtim ama tekrar baby turco deneyeceğim evde var çünkü. olmadı artık neyse parası prima kullanacağım. geceleri bez değiştirip uyku açılsın istemiyorum bir sürü vaktim gidiyor. çocuk her seferinde ıslak, bu sabahta kaka taşmış.

içerdiği kimyasallar sebebiyle deodorant yetişkinler için bile önerilmezken el kadar bebeğe 🤦🏻‍♀️
Bide usuturmuyoum korkusu oluyor zıbın çıkarması zor bide ben molfixe gactim birazda önden gidiyorum rahat olsun diye açıkçası 3e geçtim daha iyi oldu

Herkese selam 1 aylık oğlum yaklaşık 10 gündür kabız. Mama veriyorum anne sütüne ek olarak ondan olduğunu düşünüyorum. Aptamil kullanıyoruz önereceğiniz kabız yapmayan bir mama var mı?
Canım ben sma optipro kullanıyorum hiç kabız olmadık anne sütü+mama veriyorum, aptamil zaten çok kabız yapıyor canım

Ayy dursun valla benimkide dedi duramıyorum yok sevemedım yok öpemedim vs sen ne zmn gelsen hasta oluyorsun dedım ki gerçekten öyle oluyor kımse kusura bakmasın yani
Benimki de ikinci günden burnum akiyo gibi dedi dedim hasta olursan karantinaya alırız seni yapacak birşey yok kocam grip oldu bir hafta yatak odasından çıkarmadım antibiyotik falan aldı hemen hastalanmadi çok şükür bebeği öpmüyordu öpmeye başladı malesef inşallah hastalanmaz evi 24 buçuk dereceden aşağı düşürtmüyor çocuğu ısrarla iki kat giydiriyor sarıp sarmaliyor battaniye örtüyor isilik oldu yavrum beni asla dinlemiyor kadın sürekli üstünü açmaya çalışıyorum bebeğin şimdi de kafasını örtmeye başladı delirmek üzereyim emzirirken tepeme oturuyor çocuğun elini ayağını seviyor emzirme biter bitmez almaya çalışıyor bebeğin gazini çıkarıyorum öldürdün çocuğu dedi geçen sancidan kivransin mi istiyon dedim zaten kolik bebe benimki aksam 6 dan 10 a kadar asla susmuyor saat 6 olsun istemiyorum çok zor.

Merhaba bizim bebişte 35 günlük ilk bizde Aptamil vermiştik sonra doktoru Aptamil vermeyin çok şekerli ve fazla gaz yapar dedi sma aldık onu veriyoruz geceleri 1 kez şuan memnunuz

Bn hipp kullanıyorum cnm kabızsa mamasını değiştirerek deneyeblırsın

Kızlar benim hala kanamam bitmedi bebeğim iki aylık olacak kanamam bi duruyor bi ger geliyor ve şuan boyu kıpkırmızı kanamam var. Bir de bebeğim bir haftadır kaka yapmıyor sizce normal mi ? Doktor bir şey demedi gaz damlası tavsiye etti sadece
Cnm 1 hafta çokmuş, normal değil bnce. doktora götürsen direkt lağman yaparlar. Gaz damlası hangisini verdi

Doktorun ne diyor?10 güne kadar bizim doktor dedi bekleyin

Bizim oğlan değişik bu aralar gündüzleri uyuyor geceler zulüm ya atak mıdır bilmem. Bende bir garibim biraz uykum çok ama uyuyamıyorum

X