2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    272
Cnm 1 hafta çokmuş, normal değil bnce. doktora götürsen direkt lağman yaparlar. Gaz damlası hangisini verdi
canım o gaz damlaları alışkanlığk yapıyor giderek ölcü arttırmak gerekiyor bırakması da sorun işe yaradığı da belli değil diyorlar aklında olsun gazı çok olduğında ben alt tarafını kovaya sokuyorum çırpınıyor orda gazı hafifliyor benim doktorum vermedi gaz damlası zamanı gelince geçer yapacak bisey yok dedi

canım o gaz damlaları alışkanlığk yapıyor giderek ölcü arttırmak gerekiyor bırakması da sorun işe yaradığı da belli değil diyorlar aklında olsun gazı çok olduğında ben alt tarafını kovaya sokuyorum çırpınıyor orda gazı hafifliyor benim doktorum vermedi gaz damlası zamanı gelince geçer yapacak bisey yok dedi
Bebeğin kac günlük canim

Herkese selam 1 aylık oğlum yaklaşık 10 gündür kabız. Mama veriyorum anne sütüne ek olarak ondan olduğunu düşünüyorum. Aptamil kullanıyoruz önereceğiniz kabız yapmayan bir mama var mı?
Hipp combiotik. Kabız olmadı hiç maşallah. Hatta ishal yapıyor bile olabilir.

Kızlar bu neden oluyor sizce? Mamadan mı yediklerimden mi sıcaktan mı acaba? İçlerinden sarı iltihap çıkıyor sanki. Kurumuş sarı şeyler dökülüyor

Eklentiler

• IMG_3632.jpeg
    IMG_3632.jpeg
    106,1 KB · Görüntüleme: 104
  • 7D545BD0-FC18-4CD3-81EE-E5F55D84363D.jpeg
    7D545BD0-FC18-4CD3-81EE-E5F55D84363D.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 95
Kızlar selam, bir sorum olacak. Bebeklerinizin beslenmesini ne zaman 3 saatin üstüne çıkartmaya başladınız acaba? Gece uykusundan uyandırma diyormuş bazılarının doktoru, benim bebek şu anda 12 günlük. Doktorum hiç öyle bir şey demedi merak ettim. Kimisi 20. günden sonra kimisi 15. günden sonra sarılık yok ise gece 4-5 saatte bir beslemeye başladım diyor. Sizlere de sormak istedim. Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler 💕

Kızlar selam, bir sorum olacak. Bebeklerinizin beslenmesini ne zaman 3 saatin üstüne çıkartmaya başladınız acaba? Gece uykusundan uyandırma diyormuş bazılarının doktoru, benim bebek şu anda 12 günlük. Doktorum hiç öyle bir şey demedi merak ettim. Kimisi 20. günden sonra kimisi 15. günden sonra sarılık yok ise gece 4-5 saatte bir beslemeye başladım diyor. Sizlere de sormak istedim. Cevaplayan herkese şimdiden teşekkürler 💕
12 günlük 3saat açlık için çok bence benim oğlan 25 günden sonra geceleri iki kere üç saatlik uyku yapıyordu 23 ten 2 ye 2 den 5 e kadar sonra hep iki saatte bir emiyordu. 37 günlükten itibaren de gündüzleri saat 11 de 3 saatlik uyuma yapmaya başladı yenidoğan yoğun bakım doktoru bebeğin acıkmasina müsade edin aciktikca kilo alımı artar mide enzimleri gelişir dedi ben de öyle yapıyorum

Ben bir aylık olana kadar kendim uyandırıyordum iki saate bir sonra kendisi uyanmaya başlayınca bıraktım. Bir aydan sonra da daha geç uyanmaya başladı 2 3 kere uyanıyor geceleri emmeye

Doktorlar öyle diyor ama henüz seninki çok küçük ben 46 gündüz hala gece iki sefer uyandırıyorum memede süt kesilmesin diye

Aleykümselam canım ☺️
Senin bebiş küçük bol bol emzir 👩🏻‍🍼
Canım zaten bebekler iki saatte bir alarm gibi ağlıyor acıkıyorlar 2 ayına kadar
2. Ayda bebişler güncelleme atıyor 🤣 gündüzleri 3 geceleri 4 saatte bir kalkıyor ve emme süresi azalıyor ☺️

Aleykümselam canım ☺️
Senin bebiş küçük bol bol emzir 👩🏻‍🍼
Canım zaten bebekler iki saatte bir alarm gibi ağlıyor acıkıyorlar 2 ayına kadar
2. Ayda bebişler güncelleme atıyor 🤣 gündüzleri 3 geceleri 4 saatte bir kalkıyor ve emme süresi azalıyor ☺️

Canım nasılsın, bebişin nasıl
Topuk kanı alınacaktı tekrardan ne oldu sonucu

Günaydın kızlar nasılsınız ☺️
2 ay güncellemeleri nasıl geçiyor ?
Benim kara oğlan gündüz hiç uyumuyor yarım saat uyuyup uyanıyor gezme istiyor omuzda oturduğum zaman kucağımda ağlıyor 😒 Konuştuğumuzda tepkide vermeye başladı 1 haftadır gülücükler atıyor paşam 😍 ses çıkartmaya çalışıp bağırıyor
Hee kızlar birde tumyy time’ye başladınız mı ben almadım daha kartlardan çok övüyorlar diğer kızlarımda kullanmadım 🤔

Canım nasılsın, bebişin nasıl
Topuk kanı alınacaktı tekrardan ne oldu sonucu
İyiyim canım teşekkür ederim ☺️
Sağlık ocağında tekrardan alınan da yüksek çıkmıştı hastaneye götürdüm 4.4 çıktı yani ilaca falan gerek yok iyi dedi doktor çok şükür
1 yaşında tekrar baktırcaz TSH ye
HejaR12 HejaR12 sen nasılsın canım bebiş toparlandı mı iyice 🫠

X