2024 Mart Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ilk kez duydum. Acaba estrofem kullaniyor musunuz? Estrofem kullaniyorsaniz tek basina corasprin yetmiyor diye biliyorum. Ornegin enox gibi bir kan sulandirici igneyi gobekten uygulamalisiniz. Bence konuyu kesinlikle hemen tup bebek doktorunuza bildirin. Estrofem pihtilasma yapiyor cunku.
Kızlar hangi ilaçları kullandınız acaba bir kimyasal gebeliğin oldu 2 yıl önce hangi ilaç kıllandıysam yine aynılarını kullanıyorum yani şaşırtıyor bu beni

Kızlar benim geçen hafta bulantılarım ve çok şişkinliğim vardı. cuma günü yani 6+2 günlükken kalp atışlarını da duydum çok şükür. Ama o günden beri hiç bulantım olmadı şişliğimde olmadı 🙄yani insan bi belirti hissetmek istiyo ya illa ki hala benimle midir diye düşünüyorum arada. Mide bulantısı ve şişkinlik yaşayıp sonra geçen var mı böyle.
Merhaba umarım iyisiniz hangi ilacları kullanıyorsunuz

Çok şükür benim iğne sertliğim birkere oldu en başta artık olmuyor iğnelerimi çok rahat vuruyorum burada yazmıştım iğnemi yaptıktan sonra kolonyalı mendille biraz bastırıyorum çok şükür ne sertliğim ne morarma ne kızarma şuan hiç bişiyim yok şükür. Ya nasıl anlatayım size hamileler fotoğraf çekilirken hep ellerini karın altına koyarlar ya ya öyle bişi hamileler şuan karın altınızda şişlik var mı yani gebe olduğunuzu anlayacak şekilde.
İğne olarak neler kullanıyorsunuz acaba

7+1 dim dün oldu. Baya canlı kırmızıydı adet olmuş gibi. Öğle konuştuk doktorumla bugün akşam al dozunu knamanın seyrine bakalım dedi. Sonra akşam üstü tekrar mesaj attı daha kesilmemişti kanamam. O zaman bugün asprini içme dedi. Akşam 9 10 civarları kesildi çok şükür.
Senin devam ediyormu
Başka hangi ilaçları kullanıyorsunuz

Kızlar iyi akşamlar ancak yazabildim 😊😊
Dünyanın en güzel seslerini duydum ancak kendime geldim 👼👼 hamdolsun miniklerimin seslerini duydum ikiside gayet iyi ve sagliklilar
10 gün sonra randevu verdi drum inşallah 🤲🤲♥️♥️🧿🧿👼👼
Kızlar proletux iğne ve estorfem ilaç kalan var mı elinde yardımcı olabilecek

Aynen bizimde ilk sağlıkla gelsinler de hiç önemli değil 🤍 öksürmeyi bana da doktorum söyledi. Keşke benim de midem almasa bu saatte bal kaymak yiyip yatıyorum canım sürekli sürekli tatlı istiyor 😬
Ben normalde eksi hiç sevmem tatlıya bayılırdım ama şuan eksi yiyorum ve tatlılardan midem bulanıyor 😀😀 bu hurafeye göre kızımın olması lazım 😀😀

Başka hangi ilaç kullanıyorsunuz acaba
Canım tedavide genel olarak progestan fitil, prolutex iğne vitaminler kan sulandirici iğne yada aspirin, estrofem falan kullanılır. Özel durumu olan yada farklı rahatsızlıkları olanlar farklı ilaçlarda kullanıyor.

Canım tedavide genel olarak progestan fitil, prolutex iğne vitaminler kan sulandirici iğne yada aspirin, estrofem falan kullanılır. Özel durumu olan yada farklı rahatsızlıkları olanlar farklı ilaçlarda kullanıyor.
3 denemem ilki 8 yıl önceydi farklı ilaçlardı ikinci ve 3 cü denemem de aynı ilaçları kullandırıyor acıkcası kafam karısık 30 yasındayım hiç mi bir degişiklik yokta aynı ilaçlar kullanıyorum diye düsündüm sanki kişiye göre değilde bu düsme riski buda rahmi hazırlamak adına diyerekten bir ilaç belirtiyorlar her gelene veriyorlar gibi

Ben normalde eksi hiç sevmem tatlıya bayılırdım ama şuan eksi yiyorum ve tatlılardan midem bulanıyor 😀😀 bu hurafeye göre kızımın olması lazım 😀😀
Annemgil kız bebek çok istiyor çağla erik almış gelmiş ye ye yersen canın ister dedi yedim ve ilk defa o zaman çıkardım yani hiç mide bulantım olmamıştı 😬 ekşiyi midem o kadar kabul etmiyor ama doktor kız diyor bakalım

12haftalarda hangi test yapılıyor bilgisi olan varmı doktorum ismini söyledi ama heyecandan daha çcıkar cikmaz unuttum o haftalarda ne testler yapıldı yapılan varmı ?

X