Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    201
Kendisini bekleyemeyiz sezeryan olmak zorunda 😅 benim tesadüfen öğrendiğim bir kalp rahatsızlığım varmış kardiyolog izin vermedi normal doğuma 😬
Anladım çok geçmiş olsun canım, en hayırlı güzel vakitte gelsin minik ozaman 🤲🏻
Ama benim annelik iç güdüm perinatoloğu dinlerdi sanırm nekadar durursa okadar iyi

Neyse zaten 6-8 ay kadar kullancan belki okadar bile değil sığmıcak zaten sonra içine
Gri kutulu dimi canım. 500 mg parasetamol yazıyor
evet aynısı canım
Benimde bunda çok büyüdü digerlerinde böyle degildim ben 2 aydır oturarak uyuyot gibiyim düz asla yatamam nefesim bozagımda kilitleniyor. Benim 3 hafta kaldı bakim nasıl olacak
bende de uyku sıkıntılı ya bide sola değil sağa yatınca rahat ediyorum 🤦🏻‍♀️

Neyse zaten 6-8 ay kadar kullancan belki okadar bile değil sığmıcak zaten sonra içine

evet aynısı canım

bende de uyku sıkıntılı ya bide sola değil sağa yatınca rahat ediyorum 🤦🏻‍♀️
Hadi bakalım herkes farklı soyluyor bu konuda bi tanıdık 3.5 yaşında çocuğu var hala onda yatiriyo bakalım ne kadar dayanacak bizimkine🤣

Günaydın kızlar 💕 2 gündür regl ağrısı gibi ağrı var kasıklarim değilde rahimde göbek deligimin 4 5 parmak altında karnımın şekli dünkü attiginiz gorseldekilere benzemeye başladı hani aşağıda bi agirlik birikmesi var.. Doğum ne zaman olur yaklaşıyor mu neden olur bu

Benin kv bana çok iyi davranmaya başladı acaba kendi dogurcak mj sanıyor ki biri yazmış ya oraya 2 3 ay kendi dogurdu saniyormus ahahhahahwha
Sen ona kendi dogurdugunu göster şimdiden alıştır bak sen bunu dogurdun bu benim de 😂😂😂 şaka bi yana gerçekten anane babannelerin torunları ikinci baharıymış kendileri dogurmuş gibi hissederlermiş. Çünkü annem benim bebişi seversen inan kızım senden hiç
Farkı yok sanki ben dogurmuşum gibi seviyorum demişti tabi annem olunca diyen sıkıntı olmamıştı. İlk çocukta biraz kıskançlık oluyor paylaşmak istemiyor insan dicem ama ben hepsini çok sahiplendim kimse ellesin istemezdim. Kv bişe dese senin dogurdugun orda al götür beraber yat diyesim vardı valla 😂😂😂

Bebelere allahtan hep çıtçıtlı tarzında almıştım uzun bi kaç bişeyleri var yanacagız yine 🥲
IMG_3824.png

Günaydın kızlar 💕 2 gündür regl ağrısı gibi ağrı var kasıklarim değilde rahimde göbek deligimin 4 5 parmak altında karnımın şekli dünkü attiginiz gorseldekilere benzemeye başladı hani aşağıda bi agirlik birikmesi var.. Doğum ne zaman olur yaklaşıyor mu neden olur bu
Bendede başladı regl ağrısı gibi ağrılar, doğum yaklaşıyor canım 😍 rahim kendini kasıp bırakıyor kimi zaman sertleşme kimi zaman sancı şeklinde hissediyor anne. Doğuma prova 🥲

Yaklaşmıyor canım hazırlık ben dün doktora sordum yalancı onlar dedi ama bugün daha bi rahatsız hissediyorum ve bebek hareketleri çom fazla rahatsız ediyor. Sürekli şişe çıkmaya başladım saglı sollu kasıklarımda igne batması gibi birşeyler oluyor bugün bi korkuyorum gerginim nedense

Sen ona kendi dogurdugunu göster şimdiden alıştır bak sen bunu dogurdun bu benim de 😂😂😂 şaka bi yana gerçekten anane babannelerin torunları ikinci baharıymış kendileri dogurmuş gibi hissederlermiş. Çünkü annem benim bebişi seversen inan kızım senden hiç
Farkı yok sanki ben dogurmuşum gibi seviyorum demişti tabi annem olunca diyen sıkıntı olmamıştı. İlk çocukta biraz kıskançlık oluyor paylaşmak istemiyor insan dicem ama ben hepsini çok sahiplendim kimse ellesin istemezdim. Kv bişe dese senin dogurdugun orda al götür beraber yat diyesim vardı valla 😂😂😂
Ayy bencede anne neysede kv çok itici ya hiç samimi değil bir de benim kv babaanne olacak ilk defa ay diğerleri anne dedikçe anne der bana diye hayal kuruyor bende bi tane babanne var öyle bişey olmaz dedim😅

Bebelere allahtan hep çıtçıtlı tarzında almıştım uzun bi kaç bişeyleri var yanacagız yine 🥲Eki Görüntüle 3408610
Adanalı olarak gülerim ben buna bizim Aslında bebelerin çıtçıtlı atletlerden başka bişeye ihtiyacı yok boşa aldık zıbınları artık klimalı ortamlarda giyerler kendimede hiç yarım kollu almadım ama ince penye uzun kollu aldım

Adanalı olarak gülerim ben buna bizim Aslında bebelerin çıtçıtlı atletlerden başka bişeye ihtiyacı yok boşa aldık zıbınları artık klimalı ortamlarda giyerler kendimede hiç yarım kollu almadım ama ince penye uzun kollu aldım
Bende öyle yaptım canım uzun penye gecelik aldım klimalar açıkken dikkat ederiz artık

X