Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Doğsa rahatlasam modundayim.. en son kaç haftalikken gittin canım hurma vs bir şey dedi mi sana.. iri olması da genetik inşallah genetikte iri bebeği de doğurma gücü yüklenmiştir 🤣🙈
Dün gittim işte canım, normalde 33.haftadayız ama bebek 35 hafta ölçümlerinde 2500gr olmuştu.
Ben biraz üzüldüm böyle olunca normal doğum istediğim için.
Bana doğum için tüm hazırlıklara 36. haftadan sonra yapıcaz dedi, merdiven yürüyüşü mesajlar hurmalar hepsi için.

Dün gittim işte canım, normalde 33.haftadayız ama bebek 35 hafta ölçümlerinde 2500gr olmuştu.
Ben biraz üzüldüm böyle olunca normal doğum istediğim için.
Bana doğum için tüm hazırlıklara 36. haftadan sonra yapıcaz dedi, merdiven yürüyüşü mesajlar hurmalar hepsi için.
Evet bende normal istiyorum ama belki kilo almaz oyle fazla bir sekilde üzme kendini..
Çok iyi canım 🥰

Ben 9a aldım 🤣 beklerken kanser olmamak için..
Hımm kan vereceksen aç git bir şeyler ye nstye girersin ee bende mi aç gitsem ki.. Sen düzenli kan tahlili yaptiriyor muydun her ay 😘
Doluydu 10.15 vardı en erken 😂 yok ilk defa kan istedi ben sadece guatr düzenli baktırıyordum bu sefer kan alacağım bakacağım dedi ama neye bakacak bilmiyorum sormadım doğum ile ilgili olabilir diye düşündüm çünkü bebek kilolu dedi sonra kan alacağım bakacağım dedi. Aç gideyim o zaman arada yer öyle nst ye girerim gerçi nst ye kesin girersin demedi ama 34. Hafta oluyor kaçta nst ye alır ki

Hahaha kızlar kv'lerinizde gelecekteki beni gördüm🤣 gelinim yazacaktir estetik yaptırdı gerdirdi yaşlılığı asla kabul etmiyor falan diye 🤣🤣🤣
Yaptırsın kötü bir şey değil ama bunu toruna bağlamasın torunuma güzel gözükmek için yapıyorum deyince yuh diyorsun 😂 şu emzirme olayları bitsin dolgu yaptıracağım bende zaten beraber gideriz İnan hiç sıkıntı değil ama bu garip tavır komik yani 😂😂

Doluydu 10.15 vardı en erken 😂 yok ilk defa kan istedi ben sadece guatr düzenli baktırıyordum bu sefer kan alacağım bakacağım dedi ama neye bakacak bilmiyorum sormadım doğum ile ilgili olabilir diye düşündüm çünkü bebek kilolu dedi sonra kan alacağım bakacağım dedi. Aç gideyim o zaman arada yer öyle nst ye girerim gerçi nst ye kesin girersin demedi ama 34. Hafta oluyor kaçta nst ye alır ki
Bilmiyorum canım ama sancin ağrın olursa belki 34te nstye alır..
Ahahah ben kaptimm🤭🤭 ben 3 hafta önce almıştım.. benden her ay düzenli kan istediği için ben kan veriyorum.. bence hgb değerine bakacak ona göre de önlem almaya başlayacak doğum için.. kan alımı 8.30da başlıyor ama acilden girişte 7 24 verebilirmissin😘

Yaptırsın kötü bir şey değil ama bunu toruna bağlamasın torunuma güzel gözükmek için yapıyorum deyince yuh diyorsun 😂 şu emzirme olayları bitsin dolgu yaptıracağım bende zaten beraber gideriz İnan hiç sıkıntı değil ama bu garip tavır komik yani 😂😂
Evet onun durum biraz garip olmuş 🤭 normalde yaptırıp hep devam etse tamam da toruna bağlamak ilginç 🤣

Gel sarılalım bacım bende de aynı model var 😂 teyze abla değilde benim artık estetik yaptırmam lazım şuraya buraya diye anlatıyor 😂 saçları platin sürekli şaşırtacak bir şey yapıyor ve bunu toruna bağlıyor 😅 spor yapıyormuş yok cilt bakımı hepsi torununa güzel gözükecekmiş ben kuaför görmeyeli 9 ay oldu hiç demiyor günahtır bu kıza bunları demeyeyim diye 😂😂😂
Sarılalım vallahi bacım 😀😀 ben de geçmişime bakıyorum da ah ah… voleybol maçlarım olurdu yıldızlar takımındaydım; kuaförde cilt bakımlarım saçlarım sporum kendime bakımım , ah ahh… şimdi bakıyorum da 60 yaşında hissediyorum kendimi Serdar ortaç konserine de gidemedim zaten bir gürültü olunca bebek tekmeliyor yazık günah dedim😀 biz yapamıyoruz kayınvalideler yapsın bakalım 😀🤣 bu bebekleri sağlıkla doğuralım da gideriz bence, benim şu an ki hayalim yüksek bel jean giymek hasret kaldık ya 😀😀 senin kayınvaliden bence en favori ne güzel seni de teşvik ediyor😀😀❤️

Bilmiyorum canım ama sancin ağrın olursa belki 34te nstye alır..
Ahahah ben kaptimm🤭🤭 ben 3 hafta önce almıştım.. benden her ay düzenli kan istediği için ben kan veriyorum.. bence hgb değerine bakacak ona göre de önlem almaya başlayacak doğum için.. kan alımı 8.30da başlıyor ama acilden girişte 7 24 verebilirmissin😘
Beni kana yolluyor direk kan alma odasında veriyorum her saat verdim nerdeyse hiç saat sıkıntı olmadı. 32 den sonra nst durumuna bakacağız dedi ama belli olmuyor benim doktora gerek yok turp gibisinde diyebilir 😅

Ayva çok rahatlatıyor bi deneyin isterseniz. Ben de sahurda kalkınca çok fena oluyorum ayva yiyince sakinliyor. 🌸
İnşaAllah canım bidaha oruç değilken yanarsa deneyim ayvayı sağolasın
Saçlanıyordur canım gaviskon iç. Ben dün doktora dedim saçları var mı diye var ama çok degil dedi dur bakim nasıl dogacak ortancıda uçusuyor suyun içinde demişti dogdu derisi görünmüyordu saçtan 🤭🤭
İlk kızım az saçlıydı ikincide sarı daha az saçı vardı bunu bilmiyorum bakalım ama buda azdır baba sarı bende küçükken çok açık kumralmışım sonradan koyulaşmış. Gidince sorim bakim merak ettim ama yediğim bişe dokundu gibi herzaman olmuyor

Hahaha kızlar kv'lerinizde gelecekteki beni gördüm🤣 gelinim yazacaktir estetik yaptırdı gerdirdi yaşlılığı asla kabul etmiyor falan diye 🤣🤣🤣
Gerçekten ya şimdi düşününce biz de kayınvalide olacağız erkek anaları olarak😀😀 şimdi düşünüyorum da ben şimdiden estetiği güzel buluyorum hele yaşlanınca kesin yaptırırım ; biz eleştiriyoruz ama biz de öyle olacağız bence 😀😀😀

Sarılalım vallahi bacım 😀😀 ben de geçmişime bakıyorum da ah ah… voleybol maçlarım olurdu yıldızlar takımındaydım; kuaförde cilt bakımlarım saçlarım sporum kendime bakımım , ah ahh… şimdi bakıyorum da 60 yaşında hissediyorum kendimi Serdar ortaç konserine de gidemedim zaten bir gürültü olunca bebek tekmeliyor yazık günah dedim😀 biz yapamıyoruz kayınvalideler yapsın bakalım 😀🤣 bu bebekleri sağlıkla doğuralım da gideriz bence, benim şu an ki hayalim yüksek bel jean giymek hasret kaldık ya 😀😀 senin kayınvaliden bence en favori ne güzel seni de teşvik ediyor😀😀❤️
Valla doğuralım da saç en birinci ihtiyaç sonra bir cilt bakımı bize 1 güncük versinler de toparlanalım 😂 yaşlandıkça çocuk oluyorlar işte şu süreç bitsin bu estetik merakı biter muhtemelen psikolojik o da yaşlılık korkusu 😅

Kızlar sarışın bebekler doğar doğmaz mı sarı saçlı oluyor? Benim bebeğimin saçları ultrasonda görünüyor da saçlı bir bebek dedi, ben buğday baba sarışın . Acaba sarışın doğsa siyah mı gözükür doğumda saçları sonradan mı dökülüp sarı çıkar ?

Gerçekten ya şimdi düşününce biz de kayınvalide olacağız erkek anaları olarak😀😀 şimdi düşünüyorum da ben şimdiden estetiği güzel buluyorum hele yaşlanınca kesin yaptırırım ; biz eleştiriyoruz ama biz de öyle olacağız bence 😀😀😀
Valla ben eşime de açık açık diyorum kirismaya başladığım an başlarım diye 🤣 asla kirisik yaşında gorunmek istemiyorum😅 bu konuda Cansu Dere ve Selma Ergeç favorim🤣🤣

Ben zaten doğurayım direk bir bakıma gireceğim ihtiyaç artık yıprandık 😅

X