Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    209
Ben ilkinde aşırı acele ettim sürekli iki günde mi kan verdim üç günde bi doktora gittim ha göründü ha duyuldu diye bu sefer 2 aylık olana kadar gitmem gibi geliyo😅
İlki sağlıklı bı sekilde kucağınıza aldınız mı 😊
Benim de ilki boş gebelik oldu ama yine temkinliydim kaset testle takip edip gecikmeden 1 gün sonra da kan testi vermiştim 2 gün sonra test verdim tekrar toplam 2 defaydi yani 😊 ama ne yazık ki kısmet olmadı boş gebelikti, kürtaj olmak zorunda kaldım.
Şimdi de sağlık ocağında vereceğim kanı, 30 Ağustos Çarşamba tatil diye ptesi-carsamba takip edemem salı Perşembe olsun o zaman dedim yarın ilk kez vereceğim bakalım 😊

İlki sağlıklı bı sekilde kucağınıza aldınız mı 😊
Benim de ilki boş gebelik oldu ama yine temkinliydim kaset testle takip edip gecikmeden 1 gün sonra da kan testi vermiştim 2 gün sonra test verdim tekrar toplam 2 defaydi yani 😊 ama ne yazık ki kısmet olmadı boş gebelikti, kürtaj olmak zorunda kaldım.
Şimdi de sağlık ocağında vereceğim kanı, 30 Ağustos Çarşamba tatil diye ptesi-carsamba takip edemem salı Perşembe olsun o zaman dedim yarın ilk kez vereceğim bakalım 😊
Evet 23 aylık şuan. Umarım bu sefer sağlık ile kucağınıza alırsınız zaten keseyi 7 haftaya kadar aşağı yukarı bekliyorlar emin olmak için boş mu dolu mu diye Bende 7-8 haftada giderim direkt sağlıklı ise devam değil ise oma göre bir yol izlerim diye düşündüm eğer kimyasal falan ise zaten bi hafta 10 güne adet olurum oda öyle geçer

Evet 23 aylık şuan. Umarım bu sefer sağlık ile kucağınıza alırsınız zaten keseyi 7 haftaya kadar aşağı yukarı bekliyorlar emin olmak için boş mu dolu mu diye Bende 7-8 haftada giderim direkt sağlıklı ise devam değil ise oma göre bir yol izlerim diye düşündüm eğer kimyasal falan ise zaten bi hafta 10 güne adet olurum oda öyle geçer
Allah bağışlasın ne güzel 🙏
İnşallah sağlıkla ilerlerler🙏

Merhabalar hanımlar. Benimde Sat 7 ağustos.
Henüz hamile olup olmadığım belli değil.
4 eylül adet olmazsam inşallah gebeliğe merhaba diyeceğim.

Adetime henüz çok olmasına rağmen kasık ağrılarım var.
Sizdede böyle mi ?
Belirti görmeye başladınız mı.
Çok heyecanlıyım inşallah Rabbim hayırlısıyla herkese nasip eder
Merhaba sizle aynı sat tarihimiz. Ben daha önce nisanda kimyasal gebelik, temmuzda düşük yaşadım. Yani eğer varsa bu 3. Gebeliğim olacak ve 3-4 gündür sağ kasığımda bir kıpırtı seğirme hissediyorum. Daha önce de hissetmiştim. Bu sefer başım da dönüyor. Umarım güzel haberler alırız ve güzel sonuçlanır. 🥰

Herkese merhaba, hazır hgc testi yaptım çift çizgi çıktı. Dünden beri içim içime sığmıyor. Ne yapsam ne etsem diye düşünürken 9yıl önce yüne burdan ilk gebeliğimi paylaştığım geldi aklıma. İnsan kendini yalnız hissetmemiş oluyor burası sayesinde. Başlangıçlaçtan doğuma kadar her süreci paylaşmıştık. Beni de listeyi ekleyebilirsiniz SAT 30 temmuz.

Herkese merhaba, hazır hgc testi yaptım çift çizgi çıktı. Dünden beri içim içime sığmıyor. Ne yapsam ne etsem diye düşünürken 9yıl önce yüne burdan ilk gebeliğimi paylaştığım geldi aklıma. İnsan kendini yalnız hissetmemiş oluyor burası sayesinde. Başlangıçlaçtan doğuma kadar her süreci paylaşmıştık. Beni de listeyi ekleyebilirsiniz SAT 30 temmuz.
Sağlıkla gelsin 🙏
Listeye ekleyecek birisi yok henüz ne yazık ki :)

Merhaba. Benim sat 12 ağustos. Bat 9 Eylül. Eğer olumlu sonuç alırsam sanırım ben de Mayısta doğum yaparım. 2 aydır deniyoruz olmadı. Bu sefer de umudumu kaybettim. Olursa olur olmazsa devam denemeye diye düşündüm. Belki geçen aylarda olmamamın sebebi yumurtlamayı yanlış hesaplamamdı. Uygulamalar 14. Gün gösterirken bu ay ovulasyon testi aldım ve 11. Gün yumurtlamam olmuş. Bu sefer doğru değerlendirdik. Umarım güzel haberler alırız. Anne olmak isteyen evlat hasreti çeken hiçkimsenin kucağını rabbim boş bırakmasın.
umarım gönlüne olur herşeyin bir vakti var, 2 ay çok normal bir süreç, kendine zaman tanı rahat ol bence😊,küçük bir tiyo yumurtlama günlerinde yapışkan saydam bir sıvı gelir, onu takip edebilirsin.

Ben ilkinde aşırı acele ettim sürekli iki günde mi kan verdim üç günde bi doktora gittim ha göründü ha duyuldu diye bu sefer 2 aylık olana kadar gitmem gibi geliyo😅
Ben de ikincisinde 8+5 e gitmiştim😅ilkinde ne yapacağını şaşıyor insan. 3.sünde kesiyi görüp bekleyeceğim sanırım. Eylül’ün 14üne randevü aldım.

X