Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    213
Merhaba sizle aynı sat tarihimiz. Ben daha önce nisanda kimyasal gebelik, temmuzda düşük yaşadım. Yani eğer varsa bu 3. Gebeliğim olacak ve 3-4 gündür sağ kasığımda bir kıpırtı seğirme hissediyorum. Daha önce de hissetmiştim. Bu sefer başım da dönüyor. Umarım güzel haberler alırız ve güzel sonuçlanır. 🥰
İnsallah bakalım bende 3 ay evvel bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Şimdi yeniden insallah Rabbim nasip eder.

Kayıplar zordur fazlaca gecirdigim için biliyorum. İnşallah bu defa bebeklerimizin hep güzel haberlerini alırız.
Be duramadım Adete 7 gün kala test yaptım negatif çıktı. Bu normal tabiki ama ne bileyim çokta heveslenmemek için tek cizgiyi önceden bi görmek istedim.

şimdi tamamen Allaha bıraktım bakalım 4 gün sonra belli olur sonuç. Rabbim ne dilerse🤷‍♀️

Kızlar selamm.
Benim üçüncü bebiş çok sürpriz bir şekilde gelmiş, hiç beklemezken.
Birkaç gün önce idrar da gördük, dünde 4+5 de kan verdim, 121 çıktı beta.
Bana az gibi geldi.
Siz kaçıncı hafta da ne kadarla öğrendiniz.
Ben yarın tekrar kan vericem, ikiye katlamış mi diye.

Kızlar selamm.
Bana az gibi geldi.
Gec dollenme olabilir belki..

Kızlar selamm.
Bana az gibi geldi.
hoşgeldin, benim de 3.bebiş. Ben de 4+3 deyim. Kan testi de yaptırmadım henüz iki hafta sonra direkt utrasyonda baktıracağım. kalbine keseye. Merakla bekliyorum. Beta kişiden kişiye değişir bir standardı yok zaten içiniz rahat olsun

Yumurtlama tarihiniz adet tatihinize yakin ise sayet gec dollenmis olabilirsiniz.ben mesela standarta gore( son adetten 14 gun sonrasi standart yumurtlama sayiliyor) 4 gun erken yumurtladim.ovulasyon ile takip etmistim cunku ordan biliyorum.sizde belki bu ay standarttan 4 sonra yumurtladiniz.hali ile aramizda 8 gunluk bir fark olusur:) beta benim sizinkine gore cok fazla olur:KK66:
Yani nasıl oluyor ki geç döllenme.
Tam bilmiyorum ilişki tarihlerini de not etmedim zaten sürpriz gebelik olduğu için.
Ama çok da geç olamaz diye düşünüyorum az çok.

Merhaba kızlar. Ben de bir kaç zamandır beklemedeyim. Rabbim insallah hayırlısını nasip eder. T
est yapıp pozitif çıkanların belirtilerini merak ediyorum. Ne gibi belirtiler yaşıyorsunuz bir de alttan kontrol edip anlayanlar varmış böyle bir şey duydunuz mu
Merhaba ben bugün pozitif olduğunu öğrendim. 4 senedir uğraşıyorduk hiç pozitif görememiştik. En belirgin şey idrara çıkmak diyebilirim. Normalde gece kalkıp tuvalete gitmem hiç. Geçenlerde 3 kere tuvalete kalktım ve sürekli idrara sıkışık hissediyorum. Onun dışında sol kasıkta ağrı var şuan batma değil direkt o bölgede bir sızlama gibi bu adet olmadan öncede bazen oluyordu ama daha belirgin ve devamlı şekilde oluyor. Bir de farklı olarak kalp atışım biraz fazla hatta geçen nabzımı ölçtüm. Bugün adet olmam gerekiyordu normalde bu belirtiler olunca test yaptım ve çıktı. Darısı isteyen herkesin başına inşallah.

hoşgeldin, benim de 3.bebiş. Ben de 4+3 deyim. Kan testi de yaptırmadım henüz iki hafta sonra direkt utrasyonda baktıracağım. kalbine keseye. Merakla bekliyorum. Beta kişiden kişiye değişir bir standardı yok zaten içiniz rahat olsun
Oyy maşallah canım, sizin planlı miydi 3.
Bizim korunurken çok sürpriz bir şekilde oldu, hala olayın sokundayiz..

Yumurtlama tarihiniz adet tatihinize yakin ise sayet gec dollenmis olabilirsiniz.ben mesela standarta gore( son adetten 14 gun sonrasi standart yumurtlama sayiliyor) 4 gun erken yumurtladim.ovulasyon ile takip etmistim cunku ordan biliyorum.sizde belki bu ay standarttan 4 sonra yumurtladiniz.hali ile aramizda 8 gunluk bir fark olusur:) beta benim sizinkine gore cok fazla olur:KK66:
Bu ay içinde o kadar az birlikte olduk ki, ve hepsi korunarak zaten.
Yani hem korunarak hem de bu kadar az ilişkiyle gelen bu bebeği nasip olursa ayakta alkışlamak istiyorum 😁

Oyy maşallah canım, sizin planlı miydi 3.
Bizim korunurken çok sürpriz bir şekilde oldu, hala olayın sokundayiz..
Sağlık doğaun büyüsün inşallah, biz istiyorduk ama bu kadar çabuk ilk aydan beklemiyorduk ne yalan söyleyim😅 Şok olayı bende de var. iki çocuktan sonra tekrar heyecanlanmak çok değişik.

Merhaba ben bugün pozitif olduğunu öğrendim. 4 senedir uğraşıyorduk hiç pozitif görememiştik. En belirgin şey idrara çıkmak diyebilirim. Normalde gece kalkıp tuvalete gitmem hiç. Geçenlerde 3 kere tuvalete kalktım ve sürekli idrara sıkışık hissediyorum. Onun dışında sol kasıkta ağrı var şuan batma değil direkt o bölgede bir sızlama gibi bu adet olmadan öncede bazen oluyordu ama daha belirgin ve devamlı şekilde oluyor. Bir de farklı olarak kalp atışım biraz fazla hatta geçen nabzımı ölçtüm. Bugün adet olmam gerekiyordu normalde bu belirtiler olunca test yaptım ve çıktı. Darısı isteyen herkesin başına inşallah.
Hayırlı olsun, sağlıcakla gelsin inşallah🌸

Sağlık doğaun büyüsün inşallah, biz istiyorduk ama bu kadar çabuk ilk aydan beklemiyorduk ne yalan söyleyim😅 Şok olayı bende de var. iki çocuktan sonra tekrar heyecanlanmak çok değişik.
Daha o heyecanı yaşamadım, yaşayamadım.
İş hayatına geri dönmüştüm falan falan.
Çocuk sayfasını da kapatmıştık, ama nasip de varmış.
Başımızın üstünde yeri var ne diyelim.
İzmir de olan var mı bu arada.

Merhaba kızlar. Ben de bir kaç zamandır beklemedeyim. Rabbim insallah hayırlısını nasip eder. T
est yapıp pozitif çıkanların belirtilerini merak ediyorum. Ne gibi belirtiler yaşıyorsunuz bir de alttan kontrol edip anlayanlar varmış böyle bir şey duydunuz mu
Merhaba benim sat 13 temmuz ilk olarak adetimin gecikmesinden anladım test yaptım pozitif çıktı.o zaman pek bir belirtim yoktu ama şu bir haftadır miğde bulantım yiyeceklerden tiksinme gibi belirtiler başladı bugün kan vermeye gidicem inşallah.lakin bende kaç haftalık olduğunu bilmiyorum ogrenicem İnşallah bugün inşallah hepimiz sağlıklı kucağımıza alırız 🤗

Merhaba benim sat 13 temmuz ilk olarak adetimin gecikmesinden anladım test yaptım pozitif çıktı.o zaman pek bir belirtim yoktu ama şu bir haftadır miğde bulantım yiyeceklerden tiksinme gibi belirtiler başladı bugün kan vermeye gidicem inşallah.lakin bende kaç haftalık olduğunu bilmiyorum ogrenicem İnşallah bugün inşallah hepimiz sağlıklı kucağımıza alırız 🤗
Sat 13 Temmuz ise yaklaşık 9 haftalıktır 🙂 Amin :dua:

X