Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    202
Abowww 40 gün mü ben 10 gün sabredemiyorum orda degılkı lohusayken
Kız sen 10 gün sabıredemiyorsun sabır kraliçesi olarak cesursavaşçı napacak artık saçlar her biri dik dik yukarda kafada huni ters önlükle ruh sağlığına gider kızcağız 🤣🤣🤣 bende 40 gün kalsalar ruh sağlığına ihbar ederim kendimi 🤣🤣🤣🤣

Kız sen 10 gün sabıredemiyorsun sabır kraliçesi olarak cesursavaşçı napacak artık saçlar her biri dik dik yukarda kafada huni ters önlükle ruh sağlığına gider kızcağız 🤣🤣🤣 bende 40 gün kalsalar ruh sağlığına ihbar ederim kendimi 🤣🤣🤣🤣
Onda bıle yuzum kırk kattı dusunsene canım bence hıc yuz vermeyın gitsine tutmak lazım

Yenidogan kat canım olur merak etme ilk etapda yeni doganları giydir ki 1 aya birden toparlıyorlar zaten 0-3 ay giydirirsin o zaman. Zaten senin bebişte çok kilolu degildi sanki

Kaç kilo ki şimdi yenidoğan olur bence çok çok çok aşırı kilosu yoksa 3800 doğan bir bebiş vardı instagramda ona bile yenidoğanlar büyük geliyordu en başta yenidoğanlar olur bence 4.5 kilo felan doğmazsa 😂
32’de 2000 gram 33’te 2200 gramdı doktor normal gidiyo demişti şu anda da 2800 falandır dediğiniz gibi yapim o zaman sağolun kızlar 😍😘

Sen normal hastane çıkış seti almadın mı onlar yenidoğan zaten onlardan koy bence 2 takım bi takımda 0-3 ay koy için rahat etsin yeter canım. 0-3 aylar bol duracak her halükarda zaten resim için takıntı yaparsan yenidoğan giydirirsin onun haricinde bırak bol dursun 1 aya içini doldurur zaten.
Yada takımları üst üste koyup ölç hangisi diğerinden bi tık küçük durursa onu al yanına öncelik.
Bence çıtçıtlı zıbını da 0-1 ay yada yenidoğan al
Tamam kuzum çok sağol 😍😍

Canım oğluşunun boyu şu an yaşıtlarına göre nasıl daha mı uzun yoksa normal mi🤭
Yaşıtlarına göre hep uzun gitti canım şu anda da öyle. 2017 Temmuz doğumlu bu sene ilkokula başladı, ilkokulda erteletme muhabbeti var duymuşsundur belki, sınıfında 2016 Eylül Ekim doğumlular var onlarla aynı boyda. Basketbola yollamayı düşünüyorum iyice uzasın diye ee olmuşken 185-190 olsun artık boşa gitmesin 😄

@Begonya2 aklıma girdin rüyamda seni gördüm kız normal doğur normal doğur diyordun ha bire çömeliyordum doğmuyor bu diyordum sonra bizim hayvan hastanesinde doğum uzmanı hocamız var o gelmişti beni doğurtmaya:KK43: Allahım nasıl ağlıyordum ben hayvan mıyım insan hastanesine götürün diyordum🤣🤣 ödemli ödemli uyursak böyle oluyor 🤣🤣🤣
Her gece rüyamızda doğuruyoruz bakalım gerçek doğumlarımız nasıl olacak 😂

Yaşıtlarına göre hep uzun gitti canım şu anda da öyle. 2017 Temmuz doğumlu bu sene ilkokula başladı, ilkokulda erteletme muhabbeti var duymuşsundur belki, sınıfında 2016 Eylül Ekim doğumlular var onlarla aynı boyda. Basketbola yollamayı düşünüyorum iyice uzasın diye ee olmuşken 185-190 olsun artık boşa gitmesin 😄
Oy maşallahhh🧿🧿🧿 yolla mutlaka hem bi spor dalıyla ilgilenmesi çok güzel olur 😍😍

cesursavasci cesursavasci canım eşin annesiyle ne zaman konuşacak sen delirince mi????
Bir an önce çözse senin için iyi olacak sanki. Streste doğumu etkiler.
Keşke stresten hemen dogursam diyorum ama geçen demiştiniz geciktirir diye.. eşimede soylicem artık konus diye.. delirmemek elde değil ama gerçekten her güzel günümün içine etti bunu da etmeyi planlıyor sanırım kv asla izin vermicem ortalığı yikicam çok pis sinir oldum.. Tek korkum sütümü etkilemesin bu durum

Keşke stresten hemen dogursam diyorum ama geçen demiştiniz geciktirir diye.. eşimede soylicem artık konus diye.. delirmemek elde değil ama gerçekten her güzel günümün içine etti bunu da etmeyi planlıyor sanırım kv asla izin vermicem ortalığı yikicam çok pis sinir oldum.. Tek korkum sütümü etkilemesin bu durum
Geciktirir doğumu, yok ya ne işi var 40gun annen gidince 3-5gun dursun gitsin evine. Uzak şehirde olmak bu yönden sıkıntı işte. Bnm kv burda bnm aile uzakta. İlkinde covid olmuşlardı gelemedi, bunda da esimi tembihliyorum gelir gider annen evde kalmalı istemem diyorum.

Stres doğumu geciktiriyor canım aynen hem de bebişi etkiliyor. Sen şimdiden takma kafana. Annen bir gelsin bakalım o sırada eşin de konuşur. O kadar uzun süre kalınmaz yani ihtiyacın da yoksa bir de eşiyle gelecek ne alaka. Biz bebeğe alışmak istiyoruz çekirdek ailemizle olmak istiyoruz desin eşin.
Uzakta yaşayınca da bu yatılı kalma durumları sıkıntı işte ya maalesef.

Geciktirir doğumu, yok ya ne işi var 40gun annen gidince 3-5gun dursun gitsin evine. Uzak şehirde olmak bu yönden sıkıntı işte. Bnm kv burda bnm aile uzakta. İlkinde covid olmuşlardı gelemedi, bunda da esimi tembihliyorum gelir gider annen evde kalmalı istemem diyorum.
Senin ne güzelmiş orda olması en azından gun boyu yanında sürekli olmaz evine gidip kalır.. aynen canım sıkıntı birde bencil hiç dusunmuyo kız rahat eder mi edemez mi diye

Stres doğumu geciktiriyor canım aynen hem de bebişi etkiliyor. Sen şimdiden takma kafana. Annen bir gelsin bakalım o sırada eşin de konuşur. O kadar uzun süre kalınmaz yani ihtiyacın da yoksa bir de eşiyle gelecek ne alaka. Biz bebeğe alışmak istiyoruz çekirdek ailemizle olmak istiyoruz desin eşin.
Uzakta yaşayınca da bu yatılı kalma durumları sıkıntı işte ya maalesef.
Aynen canım çok sıkıntı.. karşı tarafta bencil olunca bu sıkıntı daha da cogaliyo.. Hadi inşallah eşim konuşsa rahatlicam bakalım hayırlısı konuşacak da ne zaman sıkıstircam konuşması icin

Senin ne güzelmiş orda olması en azından gun boyu yanında sürekli olmaz evine gidip kalır.. aynen canım sıkıntı birde bencil hiç dusunmuyo kız rahat eder mi edemez mi diye
Valla ona rağmen korkuyorum bende, evlerin arası uzak, kalmak ister diye. Şimdiden eşime diyorum düzene girene kadar istemem mahremiyet istiyorum diye. İlkinde bildiğin üst taraf çıplak yaşadım. Ağrı acı göğüslerde tshirt bile giyemiyordum.

Kızlar ya bu bebeği aşağı indirme egzersizi felan yok mu bildiğiniz yakında ağzımdan çıkacak kaburgalarımı acıtıyor oturup kalkarken
Kuzum ananas ye adaçayı iç hergün 1 bardak yürü her gün merdiven in çık bir kaç gün düzenli yaparsan iner ama büyüdükçe yine ayağı kaburgaya geliyor benimki doğum kanalına giriyor dedi doktor ama arada kaburgama vuruyor yine bu söylediklerimi 2-3 gün yaptım benim karnım indi korktum sonra daha aralıklı yapıyorum 😂

X