Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    203
Anamm çok dadluuuuu 💗💗💗💗 kız senin göbüş daha yukarda özlem gibi olma sonra 😂😂😂😂
Hiç deme ya bugün oturup ağlayacaktım geçen hafta aldığım tişörtler bugün bana olmadı :KK43:(( eşim 2xl giyiyor ve onun tişörtü çok çok dar oldu 🫠🫠🫠🫠 hep böyle yukarı çıkıyor tişörtler göbek yukarı çekiyor🤣

Hiç deme ya bugün oturup ağlayacaktım geçen hafta aldığım tişörtler bugün bana olmadı :KK43:(( eşim 2xl giyiyor ve onun tişörtü çok çok dar oldu 🫠🫠🫠🫠 hep böyle yukarı çıkıyor tişörtler göbek yukarı çekiyor🤣
Göbüş güzel tam hamile göbüşü onda sıkıntı yok yukarda gibi geldi bana özlem geldi aklıma 40 hafta felan 😂😂😂 ama neyseki senin tarih belli sona kalmıcaksın 🤭🤭🤭🤭

Göbüş güzel tam hamile göbüşü onda sıkıntı yok yukarda gibi geldi bana özlem geldi aklıma 40 hafta felan 😂😂😂 ama neyseki senin tarih belli sona kalmıcaksın 🤭🤭🤭🤭
Evet ya bir tık indi ama hala yukarda sayılır ayaklarımı çok rahat atabiliyorum 🤣 beyefendi zaten kanala girmedi hala, keyif yapıyor paşamız hiç sıkıntıya koymuyor kendini🤣🤣 yaşıtları doğdu kırkı çıkacak bu daha istifini bozmuyor🤣🤣🤣

Neyse bol bol su iç dinlen de ödemini at
Doğuma ne kadar var kısmetse
24 Nisan inşallah canım, bende öyle yapıyorum artık suya nane tarçın atıyorum ha bire yanımda su , dün ananas aldım o da iyi ödem atıyormuş magnezyum içiyorum bakalım el uyuşması geçsin de hiç önemli değil kilo 🫠🫠

Ayy sakın üzme kendini bol bol su içmeye devam et ve emzirdikçe gidicek bu kilolar da
Sezeryan ameliyat olarak geçtiği için iyileşmesi vs zaman alıyor ama doktoruna sorup korse takabilirsin galiba onlar da vücudun çabuk toparlamasına yardım ediyormuş
Evet dr'um korse takabilirsin dedi. Bugün eski taytlarimdan giymeye başladım. Beli sıkı olunca karnıma bastırıyor. Duruma göre korse de alırım dedim ama korse için beklemek istiyorum dikişlerddn korkuyorum😔

24 Nisan inşallah canım, bende öyle yapıyorum artık suya nane tarçın atıyorum ha bire yanımda su , dün ananas aldım o da iyi ödem atıyormuş magnezyum içiyorum bakalım el uyuşması geçsin de hiç önemli değil kilo 🫠🫠
Ayy sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Birşey kalmamış nasıl heyecanlısındır şimdi 🥰

X