Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    204
Valla bende normalde de bel ağrısı vardı
Sezeryanın üstünden 3.5 4 ay geçti ara ara ağrılarım var yalan söyleyemem ama zaten toparlanmak baya uzun sürüyormuş onda
Evet benim de korkum o gebeliğin 3. Ayında başladı bel ağrısı:KK43:
10 sayfa konuşunca doğuran var sandım ama bu gece de sakin geçiyor sanırım 😄
bugün kim doğuruyor acaba 🤣

Ben o kadar kendimden emin değilim ki zayıflasam zayıflasam karakter olarak zayıflarım o derece🤣🤣🤣 daha nereme yiyecem nereye otursam ora çökecek gibi geliyor 🤣🤣🤣 ben zayıflayacağıma olan inancımı kaybettim….:KK43:
Aay yok oyle deme birbirimizi gaza getirceeez😅 bebiş yok ya artık karnım löp löp o sertlik gidince çok kötü oldu 🙈

Ayy benim dikişleri ben çok zorladım ağrısını çok çektim korkumdan korse de takmadım hiç bende tayt giydim gezdim 🙄 dikkat etmek lazımmış sezeryan dikişlerine de 😒
Bide mesajlarında gördüm senin bebeğinde galiba silikon meme ucuyla mı emiyor
Ben de şu an eski taytlarimdan başladım en sıkısı değil henüz korktuğum için takamadim ama yine de sıkı alıştıkça sıkı takarım
Evet canım öyle emiyor doğduğunda meme ucunu yine ağzına koyuyorum ki ona göre süt üretimi olsun( bebeklerin tukuruk salgilarina göre ihtiyaci olan şekilde süt uretildigini okumuştum) bazen o şekilde emiyor, pompa sanki göğüs ucumu biraz daha çıkarttı gibi. İnşallah çıkar uçlar da o şekilde emer
Sıkı tayt giy canım korse erken tayt sıkı tutuyor göbegide
Evet canım sıkı tahta başladım en sıkısını giymedim korkudan ama yine de sıkı su anki
Ben doğumdan çıkınca 5 kilo vermiştim ki 3700 bebekti zaten. Plasenta su vs o kadarcık mı ediyor diye üzülmüştüm 😄 Sonra bir sene boyunca hiç veremedim 12 kilo fazlalık kaldı 🙈 en son diyet ve sporla verdim. Vücut yapısı biraz da heralde inşallah senin bana benzemez 😀

Ooo seksi 🤩🤩😄
Yaa 🥺 benim odemlerim gitmedi ayaklarım sisiyo hala çok şaşkınım. Doğumdan sonra eski haline dönmüştü biraz geçince şimdi yine ara ara ödemli bebisi evde yürüyerek emziriyorum 🤣
Canım benim iki bebekti ve suları çok fazlaydı ilk gelince bi 10 kg fazla gitmiştii sonrasında ödemim vs bi haftada bi 10 a yakın daha gitti yüzüm gözüm çöktü ama
Yaa işte bundan bahsediyorum. Bende duruyor hepsi. İlk sadece bebek gitmiş gibiydi şimdi azcicik daha vermişim ama yine de hala doğumdan onceye göre 7 kilom var
Birde ben belime eve gelir gelmez müslin bez ile kalın korse gibi yapıp sardım hiç çıkarmadım göbeğim inanılmaz hızlı toparlandı
Ben çok korkuyorum dikişten ya. Doktorum belimizr sardigimiz şeyin zayıflama değil de rahmi çabuk toparladigi için sarıldığını soyledi. Dikişlerim iyiyken bir şey yapar mıyım diye korkuyorum

Aay yok oyle deme birbirimizi gaza getirceeez😅 bebiş yok ya artık karnım löp löp o sertlik gidince çok kötü oldu 🙈
Bir anda hamilelikten anneliğe dikey geçiş yapınca karında bir boşluk oldu 😍
Bende böyle görünce sezaryen istiyorum 🥹🥹🥹
Yok yok hiç isteme yapabiliyorsan kendine güveniyorsan normali en güzeli, ben çok korkuyorum endişeleniyorum kendime de güvenmiyorum açıkçası

Bir anda hamilelikten anneliğe dikey geçiş yapınca karında bir boşluk oldu 😍

Yok yok hiç isteme yapabiliyorsan kendine güveniyorsan normali en güzeli, ben çok korkuyorum endişeleniyorum kendime de güvenmiyorum açıkçası
Bak hala kendime güvenmiyorum diyo düşüp bayılacam :KK51: Valla ben doğurduysam herkes doğurur bakma böyle konuştuğuma bende çok korkak endişeli biriyimdir

Canım ama çok saçma değil mi 40da da hani ağrı hissetmem lazım değil mi sancı oldu bende ama 40dan fazladır yoksa hissetmiyorum .. o akintida malesef sancıyı hatırlamıyorum

Amiinnn😍😍 Sen kiloyu iyi almamamissin canım masallah😍🧿 verirsin verirsin
Acı eşiğin yüksek olabilir yada sancılar anlıksa gelip gidip çok sıkıntı vermiyordur. Ay ne zaman doğuracaksın çok merak ediyorum yaa 🤭🤭

En başta ben varımmm :olamaz: En uzun kalacak olanda benim çünkü vermem gereken 20-25 kg var 😢
Hamilelik öncesi kilolarımla toplam +30 kilo ile benide yanına ekle 😂
Küçücük bebeğe hem yeni dogdugunda hemde doğduktan sonra 5.gunu topuk kanı muhabbeti çok canımı sıkıyor... arada zaman farkı olsa keşke yazık günah ayagi ne kadar zaten 😭
beni dün sağlıkocağından aradılar doğum şekli gününü filan sordular. Hastanede ilk topuk kanı alınacak ama ilk beslemenin üstünden 48 saat geçince buraya getireceksiniz tekrar topuk kanı alınacak dediler. 5.gün de değil 2.gün çağırıyorlar 🤦🏻‍♀️ eşime söyledim şimdiden strese girdi o gene hiç duramaz napcaz bakalım

Canım ama çok saçma değil mi 40da da hani ağrı hissetmem lazım değil mi sancı oldu bende ama 40dan fazladır yoksa hissetmiyorum .. o akintida malesef sancıyı hatırlamıyorum

Amiinnn😍😍 Sen kiloyu iyi almamamissin canım masallah😍🧿 verirsin verirsin
Doğum sancısı ile o nstde çıkan kasılmalar çok farklı canım. Benim de nstde 100lerde çıkıyordu ama hiç ağrı hissetmiyordum aa iyi doğumda da hissetmicem demek ki diyordum ama doğum sürecinde 20-30 olsa bile baya baya ağrı giriyordu. Açılma ile alakalı belki de açılma oldukça sancı hissi de artıyor olabilir.

X