Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    206
Ben hala hiç girmedim 😂 girmek de istemiyorum ya sancım çıkar diye korkuyorum 🙈 Pazartesi kontrolüm var benim de o zaman sokar artık.
O ozgeeeee1 bebişin boy kilosu nasıl olmuş canım? Benzer gidiyorduk seninle 😍 33+6 da 2300 dü benim senin bir tık fazlaydı sanki

Eyvahh 🥲 alerji ilacını emzirirken de içemem napacağım bakalım
Bence senide pazartesi sokar artık daha neyi beklicek 😂😂 aman biliyon çok sıkıcı ama ya hele bide benim gittiğim hastanede 2 yatak var iki kişi olarak alıyolar bazen bi sıra oluyor geçen 1bucuk saat nts sırası bekledim. Doğurmayı nts yi sevmediğim için istiyorum neyseki haftaya son inşallah 🤣🤣

Kızlar bişey sorucam size şimdi 35. Haftama girdim iki haftadır çamaşırlarımda idrar kokusu alıyorum. Yani gebelikte idrar kaçırma oluyormuş ama ben kaçırmıyorum yani kaçırmadığımı sanıyorum ama ciddi rahatsız ediyor beni bu durum. Çamaşır konusunda elbette ki hepiniz hassassınız ama ben makyaj temizler gibi gece yatmadan çamaşırımı değiştirir öyle yatardım iç çamaşırımı eşimin çamaşırı ile bile yıkamazdım. Neyse şimdi evdeysem artık günde 3 defa çamaşır değiştirilecek gibi hissediyorum. Gece giydigimi sabah muhakkak değiştirmem gerekiyor çünkü sabah tuvalete gittiğimde fark ediyorum. Acaba idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilir miyim ya da farkında olmadan damla damla falan idrar mı kaçırıyorum.

Soktu soktu bundan sonra her hafta sokacakmış her hafta gelcekmişim kontrole 😂😂 hemşireler bebek hareket ediyo mu şu an dedi hayır dedim kek meyve suyu verdiler yürü gel dediler hareket etmeden bağlamamızın anlamı yok dediler uğraştırdılar beni baya🙄 20 dk sürcekmiş biter inşallah birazdan 🫠
Aynen nts ye tok gitmeni istiyorlar bide tatlı yemeni. Ooo sende başladın her hafta kontrollere hadi bakalım kaç kez gireceksin de doğuracaksın merakla bekliyorum. Bebeği gördün mü ntsden sonra mı göreceksin

Kızlar ben doktora geldim agumentin reçete etti inşallah çarşambaya kadar geçer 🙏🏻🙏🏻 siz siz olun şu süreçte ne kimseye bilgi verin ne resim paylaşın kabuğunuza çekilin 🙏🏻❤️
Bencede katılıyorum canım. Allah şifa versin çsrşambaya kadar toparlanacaksın ilaçla merak etme, canını sıkma doğum sonrası da al bebeğini takıl odanda. Kim napıyosa yapsın bikaç gğn sonra giderler. Madem bisey değişmiyor Eşinle bozuşma, değmezler zaten 😘

Kızlar bişey sorucam size şimdi 35. Haftama girdim iki haftadır çamaşırlarımda idrar kokusu alıyorum. Yani gebelikte idrar kaçırma oluyormuş ama ben kaçırmıyorum yani kaçırmadığımı sanıyorum ama ciddi rahatsız ediyor beni bu durum. Çamaşır konusunda elbette ki hepiniz hassassınız ama ben makyaj temizler gibi gece yatmadan çamaşırımı değiştirir öyle yatardım iç çamaşırımı eşimin çamaşırı ile bile yıkamazdım. Neyse şimdi evdeysem artık günde 3 defa çamaşır değiştirilecek gibi hissediyorum. Gece giydigimi sabah muhakkak değiştirmem gerekiyor çünkü sabah tuvalete gittiğimde fark ediyorum. Acaba idrar yolu enfeksiyonu olmuş olabilir miyim ya da farkında olmadan damla damla falan idrar mı kaçırıyorum.
İdrar kaçırıyorsun canım bende kaçırıyorum. Bazen bariz anlıyorum tuvalete girip kalkınca iki adım atıyorum akıyor mesela onu anlıyorum bazen de hiç anlamıyorum kokudan farkediyorum idrar kokusu. Önceden su gibi akıntıdan çok sık değiştiriyordum onda koku yoktu ama ıslaklık sinir bozucuydu bide ıslak ıslak sürttükçe pişik gibi acıtıyor malum. Şimdide idrardan kokudan değiştiriyorum habire çamaşır🤦🏻‍♀️ neyse az kaldı az sabır etcez

Evet kuzum hatırlıyorum sende sıkıntılar çektin, şimdi çekirdek ailenle mutlu olacaksın inşallah. Kendimize yaptığımız en güzel iyilik hayatımızdan toksik insanları çıkarmak olmuş ohh kafamız rahat 💙

İnan bana kuzum onlarla arayı iyi tutmak için çok fazla çabaladım. Ama bazen naparsan yap olmuyor. Keşke bu durumda olmasaydıkta mutluluğumuza eşlik etselerdi. Senin ailen gibi bana iyi davransalardı kendi ailemden ayırt etmezdim. Bizim durumlar artık normal kv gelin sıkıntılarından farklıydı. Bana iftira atılacak, Yuvam yıkılacak noktaya gelmişti. Şeytan görse karşısında saygı duruşuna geçerdi o derece kötü biriydi. Geç te olsa akıl edip hayatımdan çıkardım. Onlar hayatımızdan çıkmazsa eşimle yuvamız bozulacaktı. Eşimde farkındaydı artık. Kendime yaptığım en büyük iyilik bu oldu. Allah'a şükür şuan herşey yolunda ferahladım rahatladım 😊
Evet canım zaten az çok konuşmalarından belli senin herşeyi yakıp yıkacağın bir insan olmadığın yapıcı biri olduğun kibar naif olduğun belli yani seni bile çıldırtacaksa ayrıca yuvana kadar bu durum etkilemiş en güzelini yapmışsın görüşmeyerek eminim kıymetin şimdi çok çok daha iyi anlaşılıyordur ama 🙏🏻

Yok kız ne nst si , hayvan muamelesi yaptılar bize. Allah o dönemde benden aklımı almış mıydı gözümü karartmış mıydı nasıl orda doğurdum diyorum. Allah iyi doktor ebe ve hemşirelere denk getirsin bizi devlet olsun özel olsun en önemlisi bu
Bazı insanlar gerçekten çok merhametsiz 😢 Allah iyilerle karşılaştırsın canım aynen inşallah bu kez güzel doğum anılarımız olacak inanıyorum 🙏🏻

Bencede katılıyorum canım. Allah şifa versin çsrşambaya kadar toparlanacaksın ilaçla merak etme, canını sıkma doğum sonrası da al bebeğini takıl odanda. Kim napıyosa yapsın bikaç gğn sonra giderler. Madem bisey değişmiyor Eşinle bozuşma, değmezler zaten 😘
Aynen öyle canım aklın yolu bir 🤩

Ay inanamazsiniz cidden uyanmiyor...yani babasi kilikli oldu benim kiz...sesi umursamiyor zaten...dokunsal tepkilerde ise uyanip cigligi basip hop geri kapatiyor gozlerini.resmen beni rahatsiz etmeyin diyor😬 memeyi agzina tikana kadar geri uyuyakaliyor.en fazla 3 4 cektirebiliyorum.anca boyle deli aglatmam lazim ki uyansinda meme aransin...ama oyle zorki aglatmak..uykucu şirin dogurmusum ben🤣🤣🤣doktorlarin dedini gosterdigini yapiyorum ama yok. Soyup heryerini mincikliyorum opuyorum...umru diil🤣🤣🤣ayaklarini mincikliyorum banamisin dmiyor.doktorlar kadar haşin mi davranamiyorum acaba kendi bebem diye🤣🤣🤣🤣
Oy maşallah ya o minik ayaklarını yesinler ❤️🧿 Hamileyken nasıldı karnınızda hareketli mi durgun mu? Hamileyken hareketli olan bebek doğuncada hareketli oluyo muhabbeti var ya doğru mu acaba😂

Bebek baskı yaptığı için idrar kaçırma oluyormuş diye okumuştum canım

Üsteki kalp ritmi o zaman ☺️ Düzenli değilse demek bişey demedi çünkü gerçi çok rahat doktorum kadın çığlık atıyor doğumhanede olur doğar az sonra diyor kadını duydukça bana kriz geldi 😂
Benim de aslında çatı muayenesi yaptığı gün böyle arka arkaya 3 taneydi bayram sonunu beklemeden bakalım demişti ki zaten bayramın son günü bebe geldi 🤣 aay evet sizin Dr rahat epeyi ya konferansta anladım onu 😁

Benim de aslında çatı muayenesi yaptığı gün böyle arka arkaya 3 taneydi bayram sonunu beklemeden bakalım demişti ki zaten bayramın son günü bebe geldi 🤣 aay evet sizin Dr rahat epeyi ya konferansta anladım onu 😁
Ya birde seninki ne güzel diyo ki bir şeyler spoiler verme anlamında bizimki beni daha dogrusu maviyi bilmiyorum da böyle meraktw birakiyo bir şey demiyo.. en basiti yarın nst kagidimi aticam whatsapptan kim bilir ne dicek

Ben hala hiç girmedim 😂 girmek de istemiyorum ya sancım çıkar diye korkuyorum 🙈 Pazartesi kontrolüm var benim de o zaman sokar artık.
O ozgeeeee1 bebişin boy kilosu nasıl olmuş canım? Benzer gidiyorduk seninle 😍 33+6 da 2300 dü benim senin bir tık fazlaydı sanki

Eyvahh 🥲 alerji ilacını emzirirken de içemem napacağım bakalım
Doktora sorarsın canım belki ona göre bir ilaç yazar

Yoook canım bu bende bayadır var hatta 4. Aydan beri ve iğrenç bi durum bebeğin baskısından dolayı oluyormuş maalesef çözümü de yok

Aynen nts ye tok gitmeni istiyorlar bide tatlı yemeni. Ooo sende başladın her hafta kontrollere hadi bakalım kaç kez gireceksin de doğuracaksın merakla bekliyorum. Bebeği gördün mü ntsden sonra mı göreceksin
Nst’den önce gördüm kuzum sonra hemşire nst’nin fotoğrafını çekip doktora attı doktor da sıkıntı yok çıkabilir demiş. Kağıdı bana vermediler bile 😂😂

Görüş günüüüüğğ 🤸‍♀️🤸‍♀️ 36+1’iz minnoşum 3100 gr olmuş🧿 33’te 2200’dü ben 2800 olur diyodum en fazla, şaşırttı 😂 Chen31 Chen31 Doktor çok almasın bebiş artık normal doğumumuzu zorlamasın dedi. Nasıl almayacak onu söylemedi ajsjs boyunu söylemedi ölçmeye üşeniyo her seferinde 😂 normal doğum için bi engelimiz yok dedi kağıt verdi perine masajı, korunmasız ilişki, ananas,hurma, adaçayı, yürüyüş, merdiven in çık vs liste verdi. 37’den itibaren ne zaman isterse gelebilir dedi. 38 bitene kadar doğurmazsan 39-40 gibi çatı muayenesi yaparım dedi. Ağrıların heeepsine normal dedi. 10 dkda bir düzenli şekilde gelmediği sürece hepsi yalancı sancı hastaneye gelmene gerek yok dedi

X