Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar doğum oldu. Evet iri bebek, Bn odaya çıktım ama bebeğim yoğun bakımda solunum sıkıntısı var. Süt sagip yoğun bakıma gönderiyorum. İyi olunca da görmeye gidicem. Dua edin bebegime🙏🙏
Geçmiş olsun canım 🌸 bebeğin de hemen sağlığına kavuşur yanına gelir inşallah 🙏🏻

kizlar bugün bizde günü aldik pazartesi sezeryanimiz var 🌸
Hayırlısıyla kazasız belasız olsun inşallah..🤲
Kızlar doğum oldu. Evet iri bebek, Bn odaya çıktım ama bebeğim yoğun bakımda solunum sıkıntısı var. Süt sagip yoğun bakıma gönderiyorum. İyi olunca da görmeye gidicem. Dua edin bebegime🙏🙏
Rabbim bir an önce sağlığına kavuştursun inşallah 🤲

Jeanlerim olmuyor😥 göbekte kavuşmuyorlar 😥😥🥹🥹
Oof ben dün aglayacaktim ya sağlık ocağına gitcez yolda emzirebilme ihtimalim vardı önünü acabilecegim bluz buldum jeanler olmuyor çok sinir oldum. Elbiselerden bazılarının göğüs kısmı kavusmuyor. Olanların önü açılmıyor, önünü acabildigim bildigin mini bişey oldu yerden bitme şişko bişey gibi gözüküyorum🙄

Sen naptın canım adapte oldun mu iki bebekli hayata 🌸
Ay vallahi çok zormuş birini emzirirken diğeri kucağıma gelip yatıyor. Dışardan pek bişey göstermiyor ama içten içe etkilendi akşam yatıp sabah kalkan çocuk geceleri sürekli ağlayarak uyanıyor 🤦🏻‍♀️ uyurken yanında beni istiyor anne diye ağlıyor onun yanına gideyim uyutayım derken öteki acıkıyor öbür odada ağlıyor. Yani yanında 10 tane yardım edenin de olsa farketmiyor insan kaça bölüneceğini şaşırıyor. Kızım önceden babasıyla uyumayı çok severdi şimdi babasını bile gözü görmüyor. Şu alışma sürecini atlatsak aslında ikiside Yanyana çok güzel görünüyor 😍😍

Ay vallahi çok zormuş birini emzirirken diğeri kucağıma gelip yatıyor. Dışardan pek bişey göstermiyor ama içten içe etkilendi akşam yatıp sabah kalkan çocuk geceleri sürekli ağlayarak uyanıyor 🤦🏻‍♀️ uyurken yanında beni istiyor anne diye ağlıyor onun yanına gideyim uyutayım derken öteki acıkıyor öbür odada ağlıyor. Yani yanında 10 tane yardım edenin de olsa farketmiyor insan kaça bölüneceğini şaşırıyor. Kızım önceden babasıyla uyumayı çok severdi şimdi babasını bile gözü görmüyor. Şu alışma sürecini atlatsak aslında ikiside Yanyana çok güzel görünüyor 😍😍
Kızın da daha bebek ama annesi çok normal 😍 oğluşun biraz daha büyüsün de dışarıda park bahçe dolaşırsınız daha iyi gelir, evde iki çocuk idare etmek zor valla. Her şey yoluna girer zamanla 🌸

Aaa senin baya baya sancın var açılman da var mıymış ki

Kıızzz mütişş düzenli sancın var 😍😍😍 mrbnbttr mrbnbttr
Sancılar şuan 100’lerde düzenli yatış verildi bugün ya normal ya sezaryen doğum olacak kesin ama açılmam yok😞 doktor iki kez baktı alttan bi sabah bi de nstden sonra ama açılma göremedi, son baktığının üstünden 2 saat geçti inşallah olmuştur açılma kızlar dua edin🙏🏼 hemşireler açılma olmadığı için büyük ihtimal sezaryene alır doktor dediler

X