Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Canım evet açlıktan olmuş. Herkesi alıntılayamadım kızlar teşekkür ederim 🙏🏻 sulti tutti sulti tutti @kubiskubiskubis golden-snitch golden-snitch @esen-ruzqar
Çocuk doktoruna dedim ki sütüm azsa mama verelim o da sakın mama lafını ağzına alma dedi. İlk gün bir kez kaka yaptı dün de 4 kez kaka yaptı öyle olunca doyuyor sandık doktor da oo çok iyi falan dedi, memede de yarım saat tutuyordum. Ama kan tahliline göre şekeri düşmüş aç kalmış mama verin dedi doktor bu sefer de ee ben sana demiştim diyip dalasım var 🙄 bir de düzelmezse yoğun bakıma alacağız dedi dua edin kızlar da düşsün ateşi. Şu an hem emziriyorum hem arkasından mama veriyorum onu da minnacık enjektörle verdiriyorlar 1.5-2 saat beslenme süresi oluyor zaten.
Geçmiş olsun canım. Mama ile hemen toparlar merak etme.Doktor benim sütüm olmasına rağmen sarilik olmasın diye gunde 3 kere mama ver demişti. Her doktor başka birsey söylüyor.

Yok ya.normal emerken birden gaz sancisi geliyor.gazi duyuyorum.oda memeyi sikistirip kafasini arkaya dogru cekiyor ayaklarla beraber.bide saga sola cekiyor aciyla basetmek icin.memede atlatiyor illa gazi.memeden alirsam kiyamet kopuyor..gogus uclarim yarik hep...
Allah allah üzüldüm ya çok aciyordur geçmiş olsun 😔

Piş piş, fön makinesi, elektrik süpergesi sesi sarmalına düşen varmı 🤦🏻‍♀️ dün gece hiç uyumadık aşırı gazı vardı kıpkırmızı oluyo çıkmıyo filan sürekli huysuz sürekli acı ağrı çeker bir yüz ifadesi 🥺 eşim telefondan fön makinesi sesi açtı onla sakinleşti o saatten beri fön makinesi sesi istiyor yoksa uyumuyor kızımda da kuvezde piş piş sesine alıştırmışlardı sonraki 1 sene hergece pişpiş dinledik🤦🏻‍♀️
Biz de beşiğin sallama aparatını taktik artık o rahatlattı biraz uykuya dalamiyordu sallayip pis pis yapıyordum ben uyuyakalinca o uyanıyor. Sabah eşime dedim en son pis pis açar mısın boğazım kurudu artık diye. Açmış ben de bebiş de uyumusuz. Kapattigim an uyandı diyor 🤦🏼‍♀️

Kac gunluk oldu. 3. Haftada anlattigin gibi oluyor.kaka degisiyor.ikinma ve gaz sancilari basliyor🙄 hatta gunluk kaka miktari falanda degisiyor.
Günlük kaka miktarı ne kadar oluyo ben 9 günde 1 numara bezden 130a yakin kullandim🙄 hepte tam altını temizleyip kapatıyorum altına bir daha yapıyor

Biz de beşiğin sallama aparatını taktik artık o rahatlattı biraz uykuya dalamiyordu sallayip pis pis yapıyordum ben uyuyakalinca o uyanıyor. Sabah eşime dedim en son pis pis açar mısın boğazım kurudu artık diye. Açmış ben de bebiş de uyumusuz. Kapattigim an uyandı diyor 🤦🏼‍♀️
Tamam artık kafadan bir sene dinleriz bu piş pişleri fön seslerini. Bende şu sallama aparatını açtırayım eşime olmucak bu iş böyle 🤦🏻‍♀️

Kızlaaar anneler günümüz kutlu olsun 💐 kimlere ne hediyeler geldi bakalım 🤗 ben üçün birini aldım 🤣🤣🤣
Kizcazim almış 😍🥰 Esim bir sey almadi ama elim ayagim herseyim Allah bin kere razi olsun ondan. 😍 hepimizin günü kutlu olsun 😍🥰

Eklentiler

• IMG20240512113422.jpg
    IMG20240512113422.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 29
X