Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Kızlar bugün kontrol günümüzdü benim pıhtılaşma değerim iyice yükselmiş doktor 1 ay daha kan sulandırıcı iğneye devam et dedi varis çorabını da bir ay daha giyecekmişim. Üst sınır 500 ken benim 4000 olmuş 😞

Kızımın da tsh yüksek çıktı doktor guatr olabilir ama düzeledebilir bazen böyle yüksek çıkıyor yenidoğanlarda haftaya tekrar bakalım dedi. Düşmezse ilaç başlayacakmışız 😞 Sizin başınıza geldi mi böyle bir şey?

Kızlar bugün kontrol günümüzdü benim pıhtılaşma değerim iyice yükselmiş doktor 1 ay daha kan sulandırıcı iğneye devam et dedi varis çorabını da bir ay daha giyecekmişim. Üst sınır 500 ken benim 4000 olmuş 😞

Kızımın da tsh yüksek çıktı doktor guatr olabilir ama düzeledebilir bazen böyle yüksek çıkıyor yenidoğanlarda haftaya tekrar bakalım dedi. Düşmezse ilaç başlayacakmışız 😞 Sizin başınıza geldi mi böyle bir şey?
Biz tsh baktırmadık nerden bakılıyor

Benim 3 kilom kaldı hamilelik öncesi kilosu için. Ama asla 3 kilo gibi değil sanki 5-6 kilo. Göbeğim mayalı hamur gibi 😅 korse kullanıyorum. Basenlerim de büyümüş. Hamileyken göbekten ötürü bacaklar ince gozukuyormus meğer 😁 şimdi ne jeanlar oluyor(basen göbek) ne elbiseler oluyor(göğüs) çok kötü haldeyim.
Sütüm azaliyor gibi kapasitesi mi yetmiyor demiştim ya. Dün hoşaf içtim, sabah kahvaltı yapamadım bebek miz mizdi o ara hurma incir yedim. Akşam eşim kurudut koydu yanıma çerez gibi yedim. Önceki gün de maltana içmiştim. 2 gündür daha dikkatli olmaya başladım doldu tekrar. Özellikle hoşaf çok getiriyor sütü bence
Valla kaç 3 kilo var üstümde henüz tartıya çıkmaya cesaret edemedim😂😂
Aman süt olsun oğluşumaa diye diye yemediğim şey kalmadı tepemde annem kvdem yemiycem diyemiyorum hemen e yemezsen sütün olmaz diye manipüle ediyorlar bende dünden razıyım maşallah yiyorum yanii😂😂

Sezaryen sonrası 24. Gün, camış gibi yiyorum kızlar ya; inanılmaz acıkıyorum . Ama kanamam hala var sanırım ondan. Regl olunca da böyle tatlı yerdim . Kanamam bitince geçer mi bu tatlı isteği 😢😰
Eki Görüntüle 3428705
Kızzz iyisin maşallahın var 🧿
Benim kanamam bitti yine de yiyorum yiyinn gariii modundayımm😂😂😂

Valla kaç 3 kilo var üstümde henüz tartıya çıkmaya cesaret edemedim😂😂
Aman süt olsun oğluşumaa diye diye yemediğim şey kalmadı tepemde annem kvdem yemiycem diyemiyorum hemen e yemezsen sütün olmaz diye manipüle ediyorlar bende dünden razıyım maşallah yiyorum yanii😂😂
ne düşünceliler kız ne güzel işte, benim annem de beni arıyor ; süt yapsın diye herşey yeme bak yengen fil gibi olmuş onun gibi olma diyor 🤣🤣😀 incir ye süt için diyor 😀incir de kalori 😀

Göbek bağının olduğu yere tentürdiyot felan sürüyor musunuz. Bu tarz bir yükseklik sanırım. Yeğenimde olmuştu korkmuşlardı meğerse o tentürdiyotta etki edip değeri yükseltiyormuş.

Sezaryen sonrası 24. Gün, camış gibi yiyorum kızlar ya; inanılmaz acıkıyorum . Ama kanamam hala var sanırım ondan. Regl olunca da böyle tatlı yerdim . Kanamam bitince geçer mi bu tatlı isteği 😢😰
Eki Görüntüle 3428705
Maşallah canım o koca göbüşten eser kalmamış daha ne olsun ye yiyebildigin kadar 💗💗

Kızlar siz uykusuzluğa nasıl dayanıyorsunuz ben halisunasyon görmeye başladım artık gerçekten iyi değilim.. Gece uykusu alamıyorum gündüzde toplasanız 3 günde 6 saat falan anca uyumusumdur nasıl basediyorsunuz naspiyorsunuz
Ben dogdu dogalı gece 4 saatten fazla uyumadım canım ve sabah da uyumuyor hep mız mız öglende hiç uyuyamıyorum çocuklar var yemekti
İşti bitmiyor salak gibi geziyorum ortada bakim nereye kadar dayanacam

X