Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Koca gibi koca maşallah 🧿 ben termal otele gidelim desem benim öküz gel ben seni ısıtim der osurur 😰😰😰😰 evlenmeden önce nasıl romantikti of ya 🥴🥴🥴
Hahaha 🤣🤣 otele bir gidişimiz vardı birde dönüşümüz. Giderken ne hayaller aman bayramda datçaya gidelim sakin oluyo bilmem ne oteli güzelmiş falan filan dönüşte kızım dahil herkes uykusuz otelde kahvaltı yaptık ama neremize ne yedik belli değil böyle bi değişik haller 🤣🤣🤣 gece anamızı ağlattı oğlan. Pişmanmıyım asla yine gidermiyim evet. 🤣🤣 Ama eşim bu jesti karşılığında pişman yine gidermi meçhul 🤣🤣

15. günde çağırdı tekrar aslında dün 7 gün kontrolü vardı unuttum sormayı. İnşallah bir sorun yoktur.

Oh ne güzel rahatlamışsındır. Ben de işte banyoda duş aldım diye seviniyorum 😅 resmen 7 gün yıkanmadım korktum dün kontrolde doktor dikişlerin iyileşmiş deyince yıkandım dünya varmış 😍

Aktif emiyor benimki ama arada uyukluyor memede o zaman dürtüyorum

Evet biriktiriyor canım benimki de hatta tıkanıyor sürekli beni de korkutuyor hık hık diye sesler çıkarıp zor yutuyor. Silikondan ağzına az tazyikli geliyordur ondan birikiyordur süt, şimdi silikonsuz daha iyi çekiyordur bebişin bence normal
Silikonsuz da hep ağzının kenarından akıyor ya her türlü benim sütler boşa gidiyor 🙄

Daha durrr kıyafetlerin süt olacak hep bebek emerken bebekte süt olacak 🤣🤣🤣 bebek biraz ağzında biriktiriyo tam hepsini bir anda yada aynı anda yutamiyor agzindan fazlasını boşaltıyor benim.mendilde dayanmıyor bazen koysamda ağzının altına
Silikondan dolayı zaten ben de bebiş de islaniyorduk😅 silikonsuz da aynı şey olunca moralim bozuldu hep boşa gidiyor sütler

Kızlar burda hava bayağı güzel ısındı. Bebeği duş aldıracağım mahvoldu her yeri çiş olmuş. Eşimle dışarı yürüyüşe çokalım dedik de, sizce duş alıp mı çıkalım yoksa yürüyüşten gelince mi bebeği yıkayalım? golden-snitch golden-snitch gulumsebebek gulumsebebek
Yürüyüşten gelince yıka bence canım

Kızlar sütüm baya azaldı sanırım ya 🥺 iki gündür farkındaydım zaten bugün bi uyuyamadı çocuğum. Emziriyorum yatırıyorum 5dk sonra ağlıyor emzik veriyorum aç gibi saldırıyor tekrar emziriyorum sonrası yine aynı. Eşime lohusa şerbeti aldırcam akşam getirir. şimdi incir ceviz filan yiyorum. Mama yaptım tekrar ağlarsa vercem bakalım ozaman ne olcak. 🤦🏻‍♀️
Aç kalıyor canım çabuk uyanıyorsa hep aranır zaten mama ile destekle doyarsa güzel uyur

Bütün belirtiler geri kaçtı canım ya 😂 sabah 10 a kadar uyumuşum düşün 😅 arada gelen sancılar eskiye göre daha şiddetli ama devamı yok . Kaç gündür durmadan da yapmur yapıyor dışarıya çıkamadım. Şimdi gidip biraz yürüyeyim 😂😂
Sen nasılsın ? Dikişin oldu mu ?
Çok az kaldı seninde inşaAllah ansızın gelecek 😍
Ben iyiyim elhamdulillah dikiş yok canım

Aç kalıyor canım çabuk uyanıyorsa hep aranır zaten mama ile destekle doyarsa güzel uyur
Emzirip yatıyorum 5 dk sonra ağlıyor uyanıyor en son yine emzirdim buraya yazdığımda mama yaptım ama uyanmadı bu sefer. 2-3 kez aynı memeyi verdim ondan mı acaba boştu meme de doymadı mı sonuncuda diğer memeyi verdim çünkü. Ama yine de sütüm azaldı bişeyler yapmam lazım.

Emzirip yatıyorum 5 dk sonra ağlıyor uyanıyor en son yine emzirdim buraya yazdığımda mama yaptım ama uyanmadı bu sefer. 2-3 kez aynı memeyi verdim ondan mı acaba boştu meme de doymadı mı sonuncuda diğer memeyi verdim çünkü. Ama yine de sütüm azaldı bişeyler yapmam lazım.
Lohusa şerbeti kesin iç canım birde besin değerini arttır sütünün incir hurma vs

Bende çabalıyorum canım çogalsın diye ama çok az mamayı iyice çogalttım doymayınca uyumuyor aglıyor

Kizlarrr ben bu bebeğin burnunu temizlemeye çok korkuyorum o serum fizyolojik ben 10 damla bir burna sıkana kadar bir sürü zaman geçer ya 🥲🥲 hadi sıktım diyelim çocuğun can çekişir gibi halini görünce içim kötü olur

Kizlarrr ben bu bebeğin burnunu temizlemeye çok korkuyorum o serum fizyolojik ben 10 damla bir burna sıkana kadar bir sürü zaman geçer ya 🥲🥲 hadi sıktım diyelim çocuğun can çekişir gibi halini görünce içim kötü olur
Niye temizliyorsun ki canım burnu mu tıkalı

X