Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Evet kızlar bu güzel msjı bende atıyorum artık .
Ben doğurdum 🥰saat 10 da doğdu kızım. Allah bekleyenlerin yardımcısı olsun , kolay hızlı bir doğum nasip etsin. Sancılarımın çoğunu evde çektim. Hareket edemeyecek kadar çoğalınca hastaneye geldim . Gerçek sancıda adım atamıyorsunuz kızlar aklınızda olsun 😅
Ne güzel 🥰 sağlıkla büyüsün inşallah 🙏

Aktif emiyorsa yetiyordur benimki ilk 10 dk aktif emiyo sonra dürte dürte

Ben aptamil kullanıyorum, şişe suyunu kaynatıp soğutup termosa koyuyorum, mama yapacağım zaman ısıtıyorum 45 derecede veriyorum

Lacivert gri gibi

Çapak için ne dedi canım bizde de var çapak
Normal bir durum değil dedi ve damla verdi 😘

Yani tam kati diyemem puturlu yumusaksi ama kalipli bi kaka🙄
Aynen öyle canım benim kızda öyle yapıyor ilk zamanlar ki gibi degil ben mamaya bagladım öyle yapmasını hatta çok ıkınıyor gazı mı var acaba kakamı yapamıyor diye endişe ediyorum

Ben doğurdum 🥰saat 10 da doğdu kızım. Allah bekleyenlerin yardımcısı olsun , kolay hızlı bir doğum nasip etsin. Sancılarımın çoğunu evde çektim. Hareket edemeyecek kadar çoğalınca hastaneye geldim . Gerçek sancıda adım atamıyorsunuz kızlar aklınızda olsun 😅
Vajinal doğum mu oldu canım senin? Gözün aydın sağlıkla büyüt 😍

gulumsebebek gulumsebebek kuzum şimdi en son sağ göğsü 40 dk emzirdim uyudu uyanınca yine sağı mı önce vericem? Yoksa solu mu vericem? Sağı tekrar versem sola geçemeden uyusa solda çok süt birikmez mi? Oturtamadım emzirme işini 🥹
Canım bidaha sağı emzir o daha tam dolmamış oluyor zaten doymuyor solu ver yani 40 dk sonra önce sağı biraz emzir sonra sola geç onu emzir

Ay çok sevindim sende kurtuldun hadi. Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıkla inşallah 😍😍

Kızlar ya ben bebeğin tırnaklarını törpüledim , bazen eldiveni çıkartıyorum oynasın diye. Demin ellerini gözüne soktu Allahım aklım çıktı bir müddet açamadı ağladı bayağı elim ayağıma dolandı; göz yaşı damlası sıktım emzirdim ayağımda salladım uyudu şimdi. Siz sürekli eldiven takıyor musunuz of ya:KK43:

Ayy çok sevindim canım ya 😍 gözün aydınnnn 😍

Kızlar ya ben bebeğin tırnaklarını törpüledim , bazen eldiveni çıkartıyorum oynasın diye. Demin ellerini gözüne soktu Allahım aklım çıktı bir müddet açamadı ağladı bayağı elim ayağıma dolandı; göz yaşı damlası sıktım emzirdim ayağımda salladım uyudu şimdi. Siz sürekli eldiven takıyor musunuz of ya:KK43:
Ben hep takıyorum çünkü eli hep yüzünde çiziyo

Canım doktor eldiveni yasakladı. Ellerini görüp tanıması gerekiyormuş. Eldiveni uzun süre takarsak otizm riski oluşturuyormuş ellerini görmüyormuş. Ben kullanmıyorum 7.günden beri eldiven.

X