Popüler Konu 2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    218
Canım doymuyor olabilir mi ben yeni doktordan geldim 3500 kilo olmuş bemimki bir ara aç kalmış dedi evet dedim sütüm yetmiyor 30 luk mama veriyorum dedim aaa o kadarla doyar mı sürekli uyanır dedi iki gündür 60 beriyordum oda az geliyor galiba eve geldim 75 lik yaptım hepsini yedi canım sıkıldı az kilo almasına 24 günde 500 gram almış
Canım ne kadar sürede bir emzirip mama veriyorsun ben daha bi düzen tutturamadım sütüm benim çok az

gulumsebebek gulumsebebek melegim can melegim can
Kızlar bnm ev 23-24 derece yavrum tek bez ve zibinla duruyor gündüz uyuyunca ya muslin ya da penye battaniye örtüyorum.
Gece de 0.5 togluk uyku tulumu sadece.
Sıkmayın bebeleri rahat rahat takilsinlar😅😅
Ah benim kafadan biri daha 🤣🤣 daha doğrusu benim doktorun kafadan. Bende uyku tulumu yok bulamadım öyle ince. Penye battaniye yada müsline sarıyorum 🤭

Canım doymuyor olabilir mi ben yeni doktordan geldim 3500 kilo olmuş bemimki bir ara aç kalmış dedi evet dedim sütüm yetmiyor 30 luk mama veriyorum dedim aaa o kadarla doyar mı sürekli uyanır dedi iki gündür 60 beriyordum oda az geliyor galiba eve geldim 75 lik yaptım hepsini yedi canım sıkıldı az kilo almasına 24 günde 500 gram almış
Benimki 10 günde 500 gram almis çok istahli🤣🤣 doyuyor ama gözü doymuyo doktor hatta diyet verdi az emzir dedi
Seninkinin ac kaldığını nasıl anladin

Yüzde yüz doğru tespit bugün bi arkadaşım diyor ki bir yaşına gelince kucagimdaki hamile kaliyimmis beraber buyurlermis olduuuu tam rahata ercem dediği şeye bak🤣🤣🤣
Aklı olan arka arkaya yapmasın bacım valla çok zor insanlıktan çıkıyorsun. Mala bağladım ben 🤣🤣 kızımda diş çıkarıyor bu arada çok huysuz 🤦🏻‍♀️

Ah benim kafadan biri daha 🤣🤣 daha doğrusu benim doktorun kafadan. Bende uyku tulumu yok bulamadım öyle ince. Penye battaniye yada müsline sarıyorum 🤭
Kızımda owli nin uyku gurusunu almıştım. Şimdi de kardeşi kullanıyor.
Beni de bebekken çok sarıp sarmalamislar yaz kış çok üşürüm. O yüzden bebelerimi çıplak büyütüyorum. Kız kış günü sicaciktir hiç üşümez 🙏😊

Canım bende bugün doktora 60lık artık yetmiyor bebeğe dedim biraz arttıriym mi dedim. 45 günlük bebek böyle besleniyor 60lık çok dedi. Ama bebek doymuyor yani anlamadım neden böyle farklı söylüyor doktorlar.
Birde sağma artık ölçmene gerek yok sarılık kalkmış dedi.

Valla orasını Allah bilir canım ama bukadar hatta ekstra 1 hafta daha bekleyip üstüne suni alıp sonrada sezaryen olmak ta koyar insana 🤦🏻‍♀️
Zaten pazartesi böyleyse suni almak istemiyorum direkt sezaryen derim ama sanki işin sonu sezaryen gibi geliyor boşa 1 hafta mı beklerim diyorum bir an önce kucağıma almak da istiyorum ama hazır değil miyim diyorum

X