2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    221
Kizlar yardim:KK43: cok sukur bebegimi emziriyorum bes gunluk yogun bakim surecimiz olmustu evdeyiz artik. Emmesi de iyi fakat gogus uclarim cok yara oldu dayanamiyorum artik emzirirken agliyorum resmen. Gumus kapak, lansinoh, tahin yagi herseyi denedim bana misin demiyor. Cozumu olan var mi
Doğru tutturmuyorsun göğüs ucunu çocuğun damagina doğru it

Kizlar yardim:KK43: cok sukur bebegimi emziriyorum bes gunluk yogun bakim surecimiz olmustu evdeyiz artik. Emmesi de iyi fakat gogus uclarim cok yara oldu dayanamiyorum artik emzirirken agliyorum resmen. Gumus kapak, lansinoh, tahin yagi herseyi denedim bana misin demiyor. Cozumu olan var mi
Garmastan pomad bana iyi geldi. Her emzirme sonrası sürdüm. Emzirme oncesi temiz şişe su ile temizledim öyle emzirdim. Bir de üstüne silikon gogus kalkanı taktım. 2 günde toparladı bmm gogus uçlarini

Vericem kuzum 90 ml mama da vericem günlük. 30’unu verdim eve gelir gelmez zaten. İnşallah şifa olur oğluma
Mutlaka besle, hatta uyusa bile besle cnm. Kaşıkla süt icirdim ben uyurken. Uyandırmak cok zordu çünkü. Biz 15 de fototerapi aldık. İnşallah düşer değeri zaten düşünce geri yükselmiyormuş.

Ben 26 yaşındayım dayanamıyorum.. Aslında yeni hayata adapte olmakta zor geliyo olabilir çünkü çok rahattım bebekten önce çok yüklü bir sorumluluk geldi.. Bende ayni diğer isleride yapsam perişan olurum artık haftada 1 evimi temizliyorum yoksa 2 veya 3 güne bir evimi temizliyordum..
Sendeki iyi cesaret zaten canım tam rahata erince yapmışsın büyük ihtimal benimde sonum senin gibi olur🤣şuan uzun süre dusunmuyorum
Evet ilk bebekte adapte olmak zaman alıyor canım ama sen yaşın gereği daha enerjiksindir 😀 benim için sil baştan oldu evet daha oğlanın yatağını ayıralı 1 sene olmamışken 😄 bi 6 sene de kızımla uyuruz artık napalım 🤪
Chen31 Chen31 bende de cirtli korse var iğrenç bir şey keşke cengelli olandan alsaydım sen nasıl takıyorsun böyle yok yukarı kayıyor takana kadar canım acıyor derken ben beceremedim :KK43:
Benim dikişlerde ağrı yaptı takınca, ben de beceremedim sanırım. Emzirirken çıkarıyorum zaten rahat olmuyor, diğer zamanlarda da baskı mı yaptı noldu anlamadım
15.25 çıktı 😔 sınır 17 dedi doktor, cuma günü bir daha bakacaklar iki güne bir topuğu delinecek ağlamamı durduramıyorum
Canım temassız ateş ölçer gibi bir aletle bakılıyor burada, öyle bakan hastane varsa oraya git istersen her seferinde delmesinler çocuğu

Evet ilk bebekte adapte olmak zaman alıyor canım ama sen yaşın gereği daha enerjiksindir 😀 benim için sil baştan oldu evet daha oğlanın yatağını ayıralı 1 sene olmamışken 😄 bi 6 sene de kızımla uyuruz artık napalım 🤪

Benim dikişlerde ağrı yaptı takınca, ben de beceremedim sanırım. Emzirirken çıkarıyorum zaten rahat olmuyor, diğer zamanlarda da baskı mı yaptı noldu anlamadım

Canım temassız ateş ölçer gibi bir aletle bakılıyor burada, öyle bakan hastane varsa oraya git istersen her seferinde delmesinler çocuğu
🤣🤣rahat uyuyabiliyorsan ne güzel

Evet ya ben burdan medikalden aldım bunu satıyoruz diyip verdiler bilsem arastirirdim çok kötü ve takmıyorum o yüzden

O ozgeeeee1 harbiden benim bebisin sariligina hep öyle baktılar göğsünden ateş ölçer gibi bir cihazla gerçekten hastane değiştir boşa delip durmasinlar

Mutlaka besle, hatta uyusa bile besle cnm. Kaşıkla süt icirdim ben uyurken. Uyandırmak cok zordu çünkü. Biz 15 de fototerapi aldık. İnşallah düşer değeri zaten düşünce geri yükselmiyormuş.
Ben de 15 sınır diye biliyodum canım ama her hastane farklı heralde anlamadım. Evet biz de uyuduğu sırada çay kaşığıyla veriyoruz mamayı. İnşallah geçer gider bir an önce

cesursavasci cesursavasci bi kere burda bakıldı cuma da baksınlar kızlar napim şimdi başka yere gidip derdini anlatıp başka görüşte doktorla karşılaşmak falan da istemiyorum

Allah allah minderi değişebiliyor muymuş onun aman benimki en az 12 yıllık zaten bulamam olsa bile 🤣🤣
Hee zaten öyle çekemiyor kadın beni hiç gitti eve huzur çöktü. Gittiginin sabahına yasin açtım dinledim huzur buldum yemin ediyorum şaka gibi kadın 🤣🤣🤣

Ayy bilmiyorum doğurdum yiyesim var karpuz annem az koyardı çok yeme gaz yapar diyordu 🤣🤣 geçen doktor sayiyo işte mayonez yeme süt içme pasta yeme onu yeme şunu yeme anladım ben otcul ve etçil beslencem dedim 😅🤣🤣
Kız bende şöyle bişey var değiştircem dediğim o 🤣🤣 pusetin kendi minderleri çok parçalı birleşik değil sinirim bozuldu kaldırdım attım onları ben 😂😂
Doktorun saydığı herşey de tam benim damak tadım inanamıyorum 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_2242.png
    IMG_2242.png
    200,4 KB · Görüntüleme: 17
X