2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Kızlar oldum ben transferimi dua edenlerden Allah razı olsun 🥰 çişim zor geldi 4’e kadar bekledik 🙈 ama doktorum rahmin çok güzel dedi çok mutluyum 🥰
Canım Aralık ayında yine transfer yapmismiydin.öyle hatırladım. Ben yapmıştım tutmadı.2 Mayıs ta tekrar yaptım.Beklemedeyim.Ins güzel bebeklerimiz tutunur bize🙏

Canım Aralık ayında yine transfer yapmismiydin.öyle hatırladım. Ben yapmıştım tutmadı.2 Mayıs ta tekrar yaptım.Beklemedeyim.Ins güzel bebeklerimiz tutunur bize🙏
Evet canım benim tuttu ama gelişimi durdu kürtaj olmak zorunda kaldım inşallah bu sefer güzel haberler alırız sağlıkla ilerler 🌸🌸🌸

merabalar benimde cuma gün yani ayın 10 unda transferim olucak idrara sıkışmanolayı beni cok geriyor cok cok mu au icmemiz laxm
1 litreden biraz fazla su içtim sürekli yürüdüm. Kontrol ediyorlar zaten ona göre alıyorlar transfere. Eğer fazlaysa bir kap yardımıyla boşaltmanı istiyorlar. Ben ilk transferimde fazla sıkışıktım. 2 kap idrar boşalttım. 30 dk yatmanı istiyorlar transferden sonra ben 30. Dk neredeyse koşa koşa gidecektim tuvalete. Ama bu sefer daha kontrollüydüm. 30 dk rahat rahat dayandım rahat rahat gittim ama 5 dk falan tuvalette oturdum sanırım 😁🙈

Bizimde sebepsiz infertilite bir aşılama olumsuz olmuştu 4 sene önce tüp bebek tedavisiyle bir oğlum oldu çok şükür şimdi dondurulmuş embriyomuzu transfer ediyoruz o yüzden yeni başlangıç fiyatlarını bilmiyorum bizim sadece transfer 44 bin artı ilaçlar iğneler vitaminler vs..
Anladım ne güzel bi çocuğun var ikincisi de yoldadır inşallah 🙏
Memnun musun peki merkezden?
Hangi doktor

Kızlar bende dün transferimi oldum. Inşallah hepimizin mucizesi sıkı sıkıya tutunur sağlıklı gebeliklerimiz olur.

Kullandigim ilaçlar

Estrofem; sabah 2 , akşam 2
Progesteron; günde 3 kere fitil
Prolutex; sabah akşam karindan iğne
takviye sabah akşam
Coraspin; günde 1 tane
Prednol 4mg ; günde 1 tane 5 gün boyunca

Ağrı olursa diye parol.
Kabızlık için duphalac sadece kabızlık hissedildiginde.

Bana biraz fazla gibi geldi ilaçlar siz neler kullaniyorsunuz?

Kızlar bende dün transferimi oldum. Inşallah hepimizin mucizesi sıkı sıkıya tutunur sağlıklı gebeliklerimiz olur.

Kullandigim ilaçlar

takviye sabah akşam
Coraspin; günde 1 tane

Ağrı olursa diye parol.

Merhaba tamamen aynılarını bende kullandım. İlki taze transferdi olmadı geçen ayda progesteron yüksekliği nedeniyle iptal oldu. Ama ilaç listemi vermişlerdi. Şu an estrofem ile rahmi hazırlıyorum bende 13ünde kontrolüm var.

Kullandigim ilaçlar

takviye sabah akşam
Coraspin; günde 1 tane

Ağrı olursa diye parol.

hayırlı olsun canım inşallah hep birlikte hamiş oluruz

nerede oldun, nasıl geçti ?

Merhaba tamamen aynılarını bende kullandım. İlki taze transferdi olmadı geçen ayda progesteron yüksekliği nedeniyle iptal oldu. Ama ilaç listemi vermişlerdi. Şu an estrofem ile rahmi hazırlıyorum bende 13ünde kontrolüm var.
hayırlı olsun, Rabbim gönlüne göre versin
nerede oldun ?

Inşallah bu denemeniz olumlu sonuçlanır
Igneler çok kötü yaptı karnımı yer kaldı resmen. Çok ağrı yapıyor. Sizinde öyle oldu mu

Inşallah bu denemeniz olumlu sonuçlanır
Igneler çok kötü yaptı karnımı yer kaldı resmen. Çok ağrı yapıyor. Sizinde öyle oldu mu
İnşallah :KK15:Aynen her yeri morarmıştı benimde. Prolutex çok can yakan bir iğne değil ama oksapar için aynısını söyleyemem. Sanırım o yok sizde kan sulandırıcı bende vardı. Gittikçe vuracak yer kalmıyor sanki deriye geçmiyordu bazen.

hayırlı olsun canım inşallah hep birlikte hamiş oluruz

nerede oldun, nasıl geçti ?
Tesekkur ederim. Amin insallah bahçeci fulya da oldum. Ilk denemem bendeki sorun pkos olmamdı. Genel olarak süreçte doktorum hep olumlu konustu. Ilk ay takviye aldım. Sonraki ay islemlere başladık 225 ganol f dozla 9 gün sürdü yumurtalarımın buyumesi . 50 yumurta toplandı 11 embriyo dondurduk. Bana transfer edilen 4 ab 5. Gün embriyosuydu. Transfer islemi 5 dk bile sürmedi. Hemşireler embriyolaglar kendi doktorum genel anlamda hepsi çok iyilerdi hiç bir sorun yasamadim. Pozitif olur mu olmazmi bilmiyorum ama eğer ki pozitif göremezsem yine kendi doktorum ile devam edicem.

Kullandigim ilaçlar

takviye sabah akşam
Coraspin; günde 1 tane

Ağrı olursa diye parol.

Canım geçmiş olsun inşallah pozitifi görürüz 🙏 yok canım ben hepsini kullandım sana az bile vermiş 😀

X