Gebeliğe Hazırlık 2024 MUCİZELERİMİZ İÇİN YUMURTLAMA TAKİBİ 💕💖👶🏻👧🏻🤰🏻🤱🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öyle geç çıkıp hamilik ogrenn çok canım adet günün ne zaman gecikme oldu mu 16. Günün iğneden demi
Ay inşallah ama yok yavrum ben eledim kendimi senden bekliyorum güzel haber 😍
Bende pcos yüzünden düzensiz canım geçen ay iğnenin 19. Günü adet oldum kimyasal diye anca sıfırlandı değer bugün 17. Gündü ama geçen ay 15 gün bariz belli çizgi vardı

Eklentiler

• IMG_20240226_220908.jpg
    IMG_20240226_220908.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 50
Hehehe artik heralde cizginin c si olsa gorucem😂 var bence canim ne zaman yaptin ysrin sabah ilk idrarinla yapsana yeniden. Sen yumurtlama sandigin zaman yumurtlamamis olabilirsin belki o yuzden yeni yukseliyodur. Ben dusukle sonuclanan gebeligimde 13. Gunde idrarda gormustum mesela 12. Gunde cikmamisti hic
😁😁 O yüzden cuma yapayım dedim eğer varsa daha net çıkmış olur

kızlar benim sat 3 Şubat. 14 şubatta çatlamam oldu hemen ardından 3 gün kanamam geldi. Ardından 21 Şubat tekrar pik 23 Şubat çatlama. Ben şimdi ne zaman adet olacağım. Hangi yumurtlamaya 14 ekleyeceğim?

Bir kaç gün önce test yaptım çift çıkmıştı. Ertesi kan verdim Hcg 38 di. Doktor değer düşük bir kaç gün sonra tekrarlamak lazım kan tahlilini dedi. Kan vereceğim günde kanamam başladı. Her ay devamlı oldu olacak diye test yapıp tam oldu sevincini 3 gün yaşamak çok kötü bir durum. Ara ara pozitifi Keşke görmeseydim , bu ayda mı olmadı üzüntüsünü yaşasaydım diyorum. Nasip
En güzel zamanda nasıp olsun sanada inşallah 🦋🤲🏼😍

Bugün eşim eve birsürü test aldı getırdı banane hamılesın ben emınım dıyıp çocuklaştı onun bu çocuksu halıne az hüzünlendım az da sevındım tabıkı yolculuğumda eşlık etmesıne,sende görünmüyo saklanıyor bana gösterecek kendını dıyo 😁neyse test ettim negatıf çıktı 26 Şubat regl günü ama hala regl değilim. Tabıı üzüldüm negatif çıktığına ama çaktırmamaya çalıştım dokunsalar ağlayacak moddayım bu konuda zaten sırf beni neşelendirmek için kalkıp teste kendi idrarını koydu bak ben yumurtalamışım bu ay hamile olabılırım vucüt ısım yüksek diye beni güldürmeyi başardı gerçekten her ay o çizgıyı görmemek 1,5 yıldır benden psikolojik olarak çok şey götürdü bu ay çokkkk istiyordum olmadı nasip marta inşallah

Bugün eşim eve birsürü test aldı getırdı banane hamılesın ben emınım dıyıp çocuklaştı onun bu çocuksu halıne az hüzünlendım az da sevındım tabıkı yolculuğumda eşlık etmesıne,sende görünmüyo saklanıyor bana gösterecek kendını dıyo 😁neyse test ettim negatıf çıktı 26 Şubat regl günü ama hala regl değilim. Tabıı üzüldüm negatif çıktığına ama çaktırmamaya çalıştım dokunsalar ağlayacak moddayım bu konuda zaten sırf beni neşelendirmek için kalkıp teste kendi idrarını koydu bak ben yumurtalamışım bu ay hamile olabılırım vucüt ısım yüksek diye beni güldürmeyi başardı gerçekten her ay o çizgıyı görmemek 1,5 yıldır benden psikolojik olarak çok şey götürdü bu ay çokkkk istiyordum olmadı nasip marta inşallah
Eşlerin bu desteği olmasa biz napardık :) umudunu kesme adet olana kadar umut var benimde bugün negatif iğnenin 19. Günü ama hala adet olmadım diye ümitliyim

Arkadaşlar bu ovilasyon testimi yorumlar mısın lütfen yumurtlama olmamış mı bu ay

Eklentiler

• IMG_0645.jpeg
    IMG_0645.jpeg
    130,6 KB · Görüntüleme: 44
X