🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

aynı durumdayız canım maalesef.ovülasyon testleri de olmasa resmen yumurtlama günümüzü takip edemeyeceğiz yani :KK43: niye böyle oldu anlamadım doktora gittim testler oldum bir sebebi yok dendi. regl düzenleyici içmek istemiyorum kimyasallarla aram iyi değil vardır bitkisel bir çözümü mutlaka
Canim benimde cok gec geliyor reglim yani yumurtanin olgunlasi gec oldugundan tabiki. Hormon testleri vs normal cikti. Ama bazen 40 gunde bazen 35 gunde regl geliyor. Luteal fazda sorun yok catlamadan sonra 14. Gunde oluyorum. Bununla ilgili bir cozum bulursan benimle de paylasir misin. Gebelik dusununce de hersey normalken ilac kullanmak istemiyorum.

Canim benimde cok gec geliyor reglim yani yumurtanin olgunlasi gec oldugundan tabiki. Hormon testleri vs normal cikti. Ama bazen 40 gunde bazen 35 gunde regl geliyor. Luteal fazda sorun yok catlamadan sonra 14. Gunde oluyorum. Bununla ilgili bir cozum bulursan benimle de paylasir misin. Gebelik dusununce de hersey normalken ilac kullanmak istemiyorum.
canım tavsiye olmamakla birlikte, arkadaşlarımdan öğrendiğim kadarıyla kekik suyunu kaynatıp ılık içmek regli düzenliyor olmanı sağlıyor dendi denedim 2 güne oldum evet. ama hamileliğinin kesin olmaması lazım Allah korusunnnn aksi bir durum oluşmasın. geçen ilk defa kekik suyu ile birlikte 31.günde regl oldum şükür.

X