🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Mervenur277

Lali
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2022
3.499
5.390
Listeye isim alımı bitmiştir arkadaşlar bilginize!

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍

🤎🦋 SAT BAT Sonuç.
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 4 Ocak1 Şubat 🩸🌻
K Keskeolsa 1 Ocak1 Şubat🩸🌻
cans16 cans16 1 Ocak1 Şubat
mrstroisy mrstroisy 31 Ocak1 Şubat🩸🌻
degisimdonusum degisimdonusum 4 Ocak2 Şubat🤰🏻🌻
sirius 82 sirius 82 2 Şubat
Y yanasip52 11 Ocak2 Şubat
A astralseyahat 2 Ocak2 Şubat
N nilanka5698 10 Ocak2 Şubat🩸🌻
E ecemlhn 6 Ocak3 Şubat
I iamarwen 8 Ocak3 Şubat
lila004 lila004 8 Ocak4 Şubat
N nurumik 3 Ocak4 Şubat
B burdabikiz 11 Ocak4 Şubat🤰🏼🌻
A arwen42 10 Ocak4 Şubat
E Eymennnannesi 4 Şubat🤰🏻🌻
beyons beyons 9 Ocak5 Şubat🩸🌻
M mersaa 7 Ocak5 Şubat
M Myhearts 4 Ocak5 Şubat
uniq12 uniq12 9 Ocak5 Şubat🩸🌻
I incirlikekim 5 Ocak5 Şubat
eflaak eflaak 9 Ocak5 Şubat
A Anjelique94 9 Ocak5 Şubat
Yesmar Yesmarr Yesmar Yesmarr 6 Ocak6 Şubat
Z zesamu93 13 Ocak6 Şubat
O _okyanus 14 Ocak6 Şubat
blackkdahlia blackkdahlia 11 Ocak6 Şubat
I itsnotabigdeal 7 Ocak6 Şubat
R ruzgarr18 9 Ocak6 Şubat
M Minnos28 5 Ocak6 Şubat🩸🌻
1fafeyla 1fafeyla 9 Ocak6 Şubat
Mervenur277 Mervenur277 9 Ocak7 Şubat🩸🌻
Bahar esinti Bahar esinti 10 Ocak7 Şubat
hemsirebiri hemsirebiri 7 Ocak7 Şubat
E Esra0806 10 Ocak7 Şubat
Hayat su Hayat su 10 Ocak7 Şubat🤰🏻🌻
Imeraferaa Imeraferaa 12 Ocak7 Şubat
kelebek_vadisi kelebek_vadisi 3 Ocak7 Şubat🤰🏻🌻
Eleni1 Eleni1 12 Ocak8 Şubat
R rashellim 8 Ocak8 Şubat
imagination forever imagination forever 11 Ocak8 Şubat
bademlicikolata bademlicikolata 12 Ocak8 Şubat
mucizelerbenibulur mucizelerbenibulur 10 Ocak8 Şubat
T tufiberry 9 Ocak9 Şubat
outoffit outoffit 13 Ocak9 Şubat
namuzmr namuzmr 13 Ocak9 Şubat
B Bebikoo 13 Ocak10 Şubat
N Nogaa 6 Ocak10 Şubat
R rabianizzz 12 Ocak10 Şubat
Y Yaseminnn35 13 Ocak10 Şubat
Perlitik Perlitik 13 Ocak11 Şubat🤰🏻🌻
M misshaa 11 Ocak11 Şubat
B brcubrcu0101 13 Ocak12 Şubat
L laylsari 12 Ocak12 Şubat
sbkt86 sbkt86 16 Ocak12 Şubat
sevayd sevayd 17 Ocak14 Şubat
E Elma_armut 15 Ocak14 Şubat
Y yesilruyaa 17 Ocak14 Şubat
bestemilka bestemilka 10 Ocak16 Şubat
Numi Nata Numi Nata 20 Ocak16 Şubat
Happen94 Happen94 19 Ocak17 Şubat
Bedii Bedii 19 Ocak17 Şubat
berrawst berrawst 18 Ocak18 Şubat
Happen94 Happen94 21 Ocak20 Şubat
H Hatike 21 Ocak20 Şubat
Minaa95 Minaa95 25 Ocak21 Şubat🤰🏻🌻
O OLENA MIRA 25 Ocak25 Şubat
orchagoci orchagoci 25 Ocak27 Şubat
sevgisaygidan sevgisaygidan 27 Ocak27 Şubat
F Fatoss06 30 Ocak27 Şubat
M muallime47 30 Ocak27 Şubat
Candy7777 Candy7777 31 Ocak28 Şubat
K Keskeolsa 31 Ocak28 Şubat
ArasaNillGerek ArasaNillGerek 31 Ocak28 Şubat
kuence kuence 29 Ocak29 Şubat
kirmizi puantiye kirmizi puantiye

Son düzenleme:
Ah topiğimiz hayırlı olsun 2 ay önce dış gebelik geçirdim korunma ile ilgili birşey söylemedi doktorum 19nda devlette doktora gidicem eğer doktorum korunma derse bırakacağımm net sat bat o zaman vereyim ama sohbetinize dahil olmak isterim 😍 birde benim için dua edermisiniz doktor 3 ay korunma yeter desin🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kızlar geçen ay bir çok belirti yaşamama rağmen hayatımda ilk defa 3 gün önce adet oldum. O kadar düzenlidir adetim. Eşim bile çok şaşırdı. Bu ay artık saldım ovülasyon testi yapmadım hatta evdeki tüm testleri attım. Ne zaman canımız isterse o zaman birlikte olduk. SAT 22 Aralık. 5 ocakta çok ağır grip oldum hala da tam atlatmış değilim. O günün gecesinde bi anda yataktan sıçradım çok şiddetli bel ve alt karın ağrısıyla. İlk kez böyle bişey yaşadım. Acıdan yatağa yatamadım bile. 7 ocaktada ilk kez çamaşırımda bembeyaz krem gibi kocaman akıntı oldu sanırım yumurtam çatladı. O sıralarda da birlikte olduk. Bugün sabahta rüyamda hamile olduğumu öğreniyordum. Çok mutlu uyandım. Sanırım sürekli bişeyler aramaktan iyice psikolojim bozuldu bilinçaltım bile benimle dalga geçiyormuş gibi. Bakalım bu ay ne olacak.. çok zormuş kızlar valla 😔 az önce bu yorumu ocak ayına yazmıştım sizlerle de paylaşmak istedim yorumlarınızı almak istedim kızlar sanki vücudumuz bizimle dalga geçiyor gibi değil mi ya

Kızlar geçen ay bir çok belirti yaşamama rağmen hayatımda ilk defa 3 gün önce adet oldum. O kadar düzenlidir adetim. Eşim bile çok şaşırdı. Bu ay artık saldım ovülasyon testi yapmadım hatta evdeki tüm testleri attım. Ne zaman canımız isterse o zaman birlikte olduk. SAT 22 Aralık. 5 ocakta çok ağır grip oldum hala da tam atlatmış değilim. O günün gecesinde bi anda yataktan sıçradım çok şiddetli bel ve alt karın ağrısıyla. İlk kez böyle bişey yaşadım. Acıdan yatağa yatamadım bile. 7 ocaktada ilk kez çamaşırımda bembeyaz krem gibi kocaman akıntı oldu sanırım yumurtam çatladı. O sıralarda da birlikte olduk. Bugün sabahta rüyamda hamile olduğumu öğreniyordum. Çok mutlu uyandım. Sanırım sürekli bişeyler aramaktan iyice psikolojim bozuldu bilinçaltım bile benimle dalga geçiyormuş gibi. Bakalım bu ay ne olacak.. çok zormuş kızlar valla 😔 az önce bu yorumu ocak ayına yazmıştım sizlerle de paylaşmak istedim yorumlarınızı almak istedim kızlar sanki vücudumuz bizimle dalga geçiyor gibi değil mi ya
Yumurtam kaliteli çatlamış belli ki😊 Allah sağlıklı hamilelikler nasip etsin inşallah.

Acaba bu ay o ay mııı☺️ İnşAllah isteyen herkese sağlıkla nasip olur🤲🏻 Ben listeye girmeyi düşünmüyorum ama ara sıra gelirim sohbete 💜özlüyorum sizleri 🥰
canım nasılsın uzun süredir hiç konuşamadık neler yapıyosun bende sizlerle olan muhabbetimizi özledim umarım o beklenen ay bu aydır hepimiz için 🙏

canım nasılsın uzun süredir hiç konuşamadık neler yapıyosun bende sizlerle olan muhabbetimizi özledim umarım o beklenen ay bu aydır hepimiz için 🙏
Kaç gündür aklıma geliyorsun napıyo acaba diye içimden geçiriyordum çok iyi oldu bu topic☺️ Ben iyiyim çok şükür salgından bizde nasibimizi aldık eşim baya hastaydı ateşi düşüremedik kaç gün boyunca, artık iyi işe gitti bende evi dezenfekte ediyorum. Canım çıktı ama güzel oluyor temizledikçe oooh diyorum foşur foşur 😂😂sen neler yapıyorsun nasılsın ☺️

Güzel annelerim ve anne adaylarım,
Hepimizin güzel haberi alacağı hayırlı bir ay ve topik olsun inşallah. Kimimiz yorulduk, belki kimimiz yeni başlıyor. Ama hepimiz biliyoruz ki yolun sonunda güzel şeyler bizi bekliyor. Şimdi kendini toparla güzel annem, yolculuğumuz devam ediyor 🤎🙏🏻

İsmini listeye yazdırmak isteyen güzel annelerim bana Özel mesaj atsınlar lütfen veyahut beni etiketleyerek sat ve bat tarihlerimizi yazalım.🤍
Ocak ayı olmadı şubat ayı olsun inşallah altı Ocak altı Şubat

X