🤎2024 ŞUBAT AYI GEBELİK PLANLAYANLAR🤎

Nerden biliyorsunki erkek kuzum?☺️ben rüyamda 2 defa görmüştüm ondan emindim erkek olucak diye🤭isim ben bu yeni isimleri hiç beğenmiyorum nedense ya😀bizde zor karar verdik isim seçerken
daha kesinleşmedi kuzum ama doktorumuz erkeğe benzetti bakalım fetal dna'da da inşallah netleşir :) öner sen öner bana da :)

Aaa hıc denk gelmedin demekki 5 yaşında bir oğlum var kuzum 😍
Benim bu uykusuzluktan kafa gitmiş😂😂seni papatyaveben mavi sanmışım🤭isimleriniz benziyor ya ondan dedim sürecimiz aynı onun ilkti tüp bebek olmayınca doğal hamile kaldı benim gibi☺️seni hatırladım evet hep ikinci için uğraşıyordun hatta kendi kendime diyordum ikinci olsa bile kalmayınca kalınmiyor demek🥴

Senınde benım gıbı bebeler cok durmuyor desene oğlumda 37 de doğdu gelısımı ıkı hafta gerıdeydı anne karnında 😂 saglıkla gelişimlerini tamamlayıp gelsın inşallah 🤲🏼
Durmuyorlar valla canım doktor da anlamış degil zaten 34 36 haftalık dogumlarım bakalım bunda görecem mi 36 haftayı

daha kesinleşmedi kuzum ama doktorumuz erkeğe benzetti bakalım fetal dna'da da inşallah netleşir :) öner sen öner bana da :)
Ne olursa olsun sağlıklı olsun yeterki.Çok sevdiğim isim bile yok desem😂aslında Azeri isimleri beğendiğim var ama kociş türk olunca ortak isim bizde bulduk😀

Kızlarım birşey söylemek istiyorum sizlere belki yararı dokunur sizede bana dokundu çünkü🤰🏻 ben Ocak ayında ek olarak demir eksikliği için vitamin ve balık yağı kullanmaya başlamıştım onun etkisi çok büyük diye biliyorum yumurtalara bide gerçekten hareket berekettir diyorlar 1 aydır spora gidiyorum beslenmemi de düzene soktuktan sonra hamiş olduğumu öğrendim🌸
Merhaba balık yağı ve vitamin olarak hangi ürünü kullandınız acaba

Az kaldı canım birazda sabr et..ben biliyorsun 8 ay iğne kullandım hepsi bebişlerimiz için..kilosu nasıl?
İnşallah canım 34 haftayı atlatırsam biraz nefes alacam. Kilosu en son 30 haftalıkken gitmiştim 1750 gramdı canım

Yok onuda demiyorum ama yani hemen hemen aynı😂
Aynı kuzum aynı karnında da rahat yok doguncada sevgileri o kadar büyük olmasa çekilmez zaten ama bal oldukları için uyurken bile özlüyorsun yerim ben onları çok özledim görmedigim minicik şeyi dogsada koklasam diyorum 💗💗💗💗

Kızlarım birşey söylemek istiyorum sizlere belki yararı dokunur sizede bana dokundu çünkü🤰🏻 ben Ocak ayında ek olarak demir eksikliği için vitamin ve balık yağı kullanmaya başlamıştım onun etkisi çok büyük diye biliyorum yumurtalara bide gerçekten hareket berekettir diyorlar 1 aydır spora gidiyorum beslenmemi de düzene soktuktan sonra hamiş olduğumu öğrendim🌸
Balık yağı hangi markayı kullandınız

Kızlar ovitrelle çatlatma iğnesi sonrası kaç gün sonra regl oldunuz? benim üç gün gecikti ama kan testi ve idrar testi dün negatifti

Kızlar ovitrelle çatlatma iğnesi sonrası kaç gün sonra regl oldunuz? benim üç gün gecikti ama kan testi ve idrar testi dün negatifti
Yumurta çatladıktan 14 gün sonra olursun canım. İgne yapıldıgı günden sayma çatladıktan sonra 14 ekle

X