2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benden idrar kültürü almıştı bak sana sonucunu atayım, üstte üreme oldu yazıyor, alttakiler de hangi antibiyotiğe karşı duyarlı olacağı ile alakalı demişti

Eklentiler

• IMG_8874.jpeg
    IMG_8874.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba benim bebiş neden dönmüyor Ya 35. Haftadayım acaba hareketlere başlasam mı sezaryen olsa bile dönmesini ve kendisinin gelmek istiyorum diye hareketlenmesini istiyorum. Sezaryende rahatını bozacaklar imkanım olsa normal doğum çok istiyorum. Detaylıda sıkıntımız çıkmıştı. Normal doğum bebeği strese sokar dediler. Bana dua eder misiniz çok ihtiyacım var geceleri kaygı stres uyku tutmuyor çok korkuyorum. Rabbime sığındım. Ama sizlerde dua ederseniz sevinirim. Allah’ın izniyle herkes sağlıkla kucağına alsın bebeklerini🤲🤲

Evet idrar tahlili vermiştim. Enfeksiyon çıkmış her zamanki gibi. Sana ilaç vermedi mı
Yol doğum sırasında antibiyotik verecekmiş. Ama yapayım mı kararsız kaldım. Çünkü normalde amneye etki edem bir şey değil. Bebeğe gelme oramı yüzde 1miş. Bebekte enfeksiyona sebep oluyormuş

Merhaba benim bebiş neden dönmüyor Ya 35. Haftadayım acaba hareketlere başlasam mı sezaryen olsa bile dönmesini ve kendisinin gelmek istiyorum diye hareketlenmesini istiyorum. Sezaryende rahatını bozacaklar imkanım olsa normal doğum çok istiyorum. Detaylıda sıkıntımız çıkmıştı. Normal doğum bebeği strese sokar dediler. Bana dua eder misiniz çok ihtiyacım var geceleri kaygı stres uyku tutmuyor çok korkuyorum. Rabbime sığındım. Ama sizlerde dua ederseniz sevinirim. Allah’ın izniyle herkes sağlıkla kucağına alsın bebeklerini🤲🤲
selam canım.benim de 35 yenı bıttı. dun doktorum döndürmek ıcın hareketlerı yapabılırsın dedı dun yazmıstım buraya hatta. bence yapabılırsın hatta benım 32 de gıttıgımde normal pozısyondaydı doktor eger ters olsaydı hareketlerı yap dıyecektım demıstı. detaylıda ne cıkmıstı kı ? ben oncekı gruplarda goruyorum ıkılıde fılan yuksek rısklı vs cıkanların bıle hıcbır sorunu olmayanlar oldu bebeklerde. son bırkac haftan zaten kaygı stres yapma o zaman ıste o cocuga gecıyor hıssedıyor, rahat olmaya calıs, allahın ıznıyle hıcbısı olmaz. saglıkla gelsın ınsallah bebısın

Yol doğum sırasında antibiyotik verecekmiş. Ama yapayım mı kararsız kaldım. Çünkü normalde amneye etki edem bir şey değil. Bebeğe gelme oramı yüzde 1miş. Bebekte enfeksiyona sebep oluyormuş
Evet ben de ondan korktuğum için geçsin istiyorum biran önce ama doktor fazla önemsemedi nedense anlamadım gebelerde olur dedi. Peki sende şikayet oluyo mu kaşıntı vs gibi

Benim bebek hep makat gelişti 37 haftada döndü ama ben sezeryqn olucam genede

Kızlar 37 haftayiz haftaya perşembe dogum istedim 4 nisanda inşallah 38+0 olacağız. Bebek baş aşağı dönmüş hersey yolunda bakalım hayırlısı ile oda süslemicem dedim ama Bi heves geldi şimdi sipariş vericem :)) kolonya kiraz cicegi aldım hastaneye gelecekler için birde lavi çikolatalardan alacam yarın herseyimiz tamam

Evet ben de ondan korktuğum için geçsin istiyorum biran önce ama doktor fazla önemsemedi nedense anlamadım gebelerde olur dedi. Peki sende şikayet oluyo mu kaşıntı vs gibi
Yok bende hiçbir sıkıntı yok. Zaten annede sıkıntıya yol açan bir şey değil. Bazı kadınlarda genetik olarak olabilen bir bakteriymiş

Yok bende hiçbir sıkıntı yok. Zaten annede sıkıntıya yol açan bir şey değil. Bazı kadınlarda genetik olarak olabilen bir bakteriymiş
Benim her ay kültür bakılıyordu ve üreme yok yazıyordu ilk defa bu ay böyle çıktı. Ama bende ayriyeten mantar var onun için de fitil kullandım yeni bitti. Inşallah sorun yaşamayız doğumda da

Kızlar görüş gününden geldim nst ye girdim ilk defa bişey çıkmadı normal dedi doktorum. Çocuğumun yüzüne yapıştı o eli asla çekmiyor yüzünden ya bi yanağını gördüm tombikto bi yanak o kadar 😄 35+3 teyim 1 hafta önde çıktı kilosu. Ben kilo almadım hiç bebek almış o nasıl oluyo anlamadım bende de artış olması gerekmiyor muydu? Neyse her şeyler güzel 🧿normal doğum görünüyor 37.haftada çağırdı tekrar. Hareketlere başla dedi ananas,adaçayı,hurma ye dedi. Demirim çok düşük olduğu için demir ilacımı günde 2 ye çıkardı. Bizden bu kadar herkesler sağlıcakla ilerlesin inşallah🙏🏼🥰🌸

Eve gelecekler için gerekli tabiki revani yapayım diyorum ben parmak tatlısı olur yada irmikli muhallebi tatlısı felanda olur

Bu arada ben lohusa şerbeti sevmiyorum reyhan şerbeti yaptım 5 lt şimdilik ama Bi on lt yapsam kafadan iyi olur marketlerde hazır satılan serbetler nasıl acaba hiç almadim

X