2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Pek su gibi sayılmaz ama bu tamamen benim vajinusmusken hamile kalmam ve doktorumun ısrarla normal yaparsın demesi ile alakalı😢 ama ben bile bugün olanlara dayandıysam sizin için hiçbirşeydir eminim ❤️ çünkü bir süre sonra alttan muayenelere ben bile alıştım😅 hele ki o son bebek geliyor geliyor dedikleri an ve sıcacık kucağınıza verişleri paha biçilemez. Evet kolay değil özellikle benim gibi kaskatı birisi için. Ama gördüm ki isteyince her şey olurmuş şükürler olsun rabbime🙏🏻

Hayırlı ugurlu olsun canım🧿

Kızlar doğum öncesi meme ucuna gümüş kapak takılması ve krem bakımını yapanınız var mı? Cogu kişi doğumdan önce başlayın sonra yara olmasını engelliyor diyor

Kızlar dogum yapalı 3 hafta oldu ama ust bacagımda ozellıkle sol tarafta dokununca acıyan bir yumru var mısket gibi
Onun dısında da dokununca bastırınca acıyor ödemmidir sizce ?

Kızlar dogum yapalı 3 hafta oldu ama ust bacagımda ozellıkle sol tarafta dokununca acıyan bir yumru var mısket gibi
Onun dısında da dokununca bastırınca acıyor ödemmidir sizce ?
Ödem öyle misket şeklinde olmaz diye biliyorum ama bence bir genel cerrahiye göster

Ay yanıyorum kızlar şapır şapır terliyorum. Terlemekten uyuyamıyorum. Yazın hamile olanlar ne yapıyor ay çok zor 😣

Kızlar merhaba uzun zamandır yazamadım, mesajlarınızı da okuyamadım. Benim bebişim doğdu çok şükür sağlıkla. 🧿🧿 9 Nisan da. Koç burcu :KK70: Biraz zor süreçlerden geçtik. Hiç tahmin etmezdim bunları yaşayacağımı. Ama her zorlukla beraber bir kolaylık vardır 🫶🏻 İnşallah hepiniz için her şey yolundadır ❤️

Kızlar merhaba uzun zamandır yazamadım, mesajlarınızı da okuyamadım. Benim bebişim doğdu çok şükür sağlıkla. 🧿🧿 9 Nisan da. Koç burcu :KK70: Biraz zor süreçlerden geçtik. Hiç tahmin etmezdim bunları yaşayacağımı. Ama her zorlukla beraber bir kolaylık vardır 🫶🏻 İnşallah hepiniz için her şey yolundadır ❤️
Ay bizmki de koc ve evde emzirme savaslari var surekli inatci keciler ya😀 hayirlisi olsuuun🥰🥰🧿🧿

ben gümüş kapak almıştım ama önce de sonra da kullanamadım çünkü göğüslerimde büyük xl aldığım halde kenarlara iz yapıp batıyor acıtıyor ve içinde nemli kalması iyi gelmiyor meme ucuna . Yaraya ve enfeksiyona açık hale getiriyor bence. Lansinoh göğüs pedi ve lansinoh krem ikilisiyle yaşıyorum .. kuru kalması daha iyi geliyor. Diğer göğüs pedlerini denedim kaşıntı yaptı aynı normal ped mantığı markadan markaya değişiyormuş kalitesi ve hissiyatı buna geçince çok rahat ettim

kızlar dün acile gittim bebeğim normalde 40+1hafta makat pozisyon
nstde de 15dk kaldım bir tane sancı cıktı100lük alttan muayne oldum açıklık yok nişan su gelmedi doktorum günde vermedi su gelmesini yada nişanı beklyor akşam üstü gel dedi gittim acildeki başka doktor ölctğ 37-38haftayla uyumlu sezeryana alırsam küvezde kalır sende durması iyidir dedi bende dedim bnm adet tarihim böyle flan haftays kadar agrın sancın artarsa suyun gelirse gel gelemzse haftaya bakrız dedi nasıl oluyor öyle arkdaslar korkuyorum neden öyle olmuş olabilir bebeğimde dönmüyor sancım 100kende sadece hafif bel agrısı hissetim üç dört gündür yürüyemez halde alttan baskı ve acı var dönermi hocam dedim dönmez yeri dar sıkış tıkış dedi

nstde de 15dk kaldım bir tane sancı cıktı100lük alttan muayne oldum açıklık yok nişan su gelmedi doktorum günde vermedi su gelmesini yada nişanı beklyor akşam üstü gel dedi gittim acildeki başka doktor ölctğ 37-38haftayla uyumlu sezeryana alırsam küvezde kalır sende durması iyidir dedi bende dedim bnm adet tarihim böyle flan haftays kadar agrın sancın artarsa suyun gelirse gel gelemzse haftaya bakrız dedi nasıl oluyor öyle arkdaslar korkuyorum neden öyle olmuş olabilir bebeğimde dönmüyor sancım 100kende sadece hafif bel agrısı hissetim üç dört gündür yürüyemez halde alttan baskı ve acı var dönermi hocam dedim dönmez yeri dar sıkış tıkış dedi
Canım 38 olsa da kucuk olmuyor ki anlamadım? Neden sezeryanla almıyor kendı doktorun bısı demedi mi?

100luk sanci az değil. Benim de hep uyumluydu sat ile ama son ayda 10 12 günlük gerilik var dedi ama kilosu iyi bende anlamadım neden böyle oldu herşeyi normal görünüyor oysaki. Dogum neye göre hangisine göre olacak ben de bilmiyorum.hakkimizda hayırlısı olsun inşallah

Kızlar doktor kontrolum vardı 38+3 bebek 4 gün önce ayakları vajinadaydı sımdı yine dönmüş ve kafası aşağıda :) kanala girmemiş yukarıda duruyor en az 1 hafta dogmaz dedi doktor. Sen ne yaparsan yap o inmek istemeyince inmez dedi. Çatı muayenesi yaptı cok iyi dedi, bi inse aslında cok rahat doğar dedi. Nasıl inecek kanala bilmiyorum bebiş cok hareketli, suyu da iyi oldugu ıcın dönebilir yani tekrar

benim bebek aşagı cöktürüyor yürüyemez oldum oturamayacak kadar acıyor aşagısı yapabilceğim bişide yok

Canım 38 olsa da kucuk olmuyor ki anlamadım? Neden sezeryanla almıyor kendı doktorun bısı demedi mi?
benim doktorum en son bayramdam iki hafta önce kontrol oldum bayramda acile git alsınlar dedi acildekiler almadı simdi dokgoruma bidahaki aya kadar randevu yok bidaha ki aya kadar ztn dogurmus olurum🥲 devlete gidiyorum (mecburi/

Kızlar doktor kontrolum vardı 38+3 bebek 4 gün önce ayakları vajinadaydı sımdı yine dönmüş ve kafası aşağıda :) kanala girmemiş yukarıda duruyor en az 1 hafta dogmaz dedi doktor. Sen ne yaparsan yap o inmek istemeyince inmez dedi. Çatı muayenesi yaptı cok iyi dedi, bi inse aslında cok rahat doğar dedi. Nasıl inecek kanala bilmiyorum bebiş cok hareketli, suyu da iyi oldugu ıcın dönebilir yani tekrar
Maşallah hareketli olacak galiba senin bebiş 😊 38+2 benimde bugün. 40i beklicek gibi. Cati ağrısından başka bi ağrım yok. Benimki de yukarda sanırım ama her bir kasilmayla yavaştan inecekler aşağıya diye düşünüyorm vakitlice gelsinler inşallah.

Bugünden sonra doğum yaparsak bebekler boğa burcu olucak kızlar😄 bugün saat 5te boğa burcuna geçiyomuş
Benimde hala nişanım geliyo ara ara kahverengi akıntı şeklinde ama ne bir sancı var ne kasılma sıfır. Bu nişan bi kere geliyo zannediyodum ama aralıklı geliyo hala. beklemedeyim 38+5 e geldik 39ları da görelim bakalım

X