💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Çok heyecanlıyım ♥️ ve korkularım var 🥲 O yüzden idrar testi yapmaya elim gitmedi yarın transferden sonra 9. Günüm sabah hemen tüp bebek merkezine gidip kan vericem bana dua edin çok ağrım var 😭 umudum yok
Canım benim de yarın 9. Günüm.
Bende pazartesi kan verecegim ama salı günü çıkacak burada sonuç.

Canım benim de yarın 9. Günüm.
Bende pazartesi kan verecegim ama salı günü çıkacak burada sonuç.
Tedavi gördüğüm merkez her gün açık doktorum pazar gel dedi inşallah hemen çıkar siz idrar testi yaptınız mı 🤗 Bide benim gibi belirtiler var mi. İnşallah güzel sonuçlar alırız kendimle birlikte buradaki herkese çok dua ediyorum ♥️

Tedavi gördüğüm merkez her gün açık doktorum pazar gel dedi inşallah hemen çıkar siz idrar testi yaptınız mı 🤗 Bide benim gibi belirtiler var mi. İnşallah güzel sonuçlar alırız kendimle birlikte buradaki herkese çok dua ediyorum ♥️
Benim bir belirtim yok canım.
Benim diğer transferde kaşık batması olmuştu baya olumsuz sonuçlandı.
Bunda da usuttum biraz vücut kırgınlığı yaşıyorum.
İdrar testini pazartesi yapacağım sabah. Sonra da kan vermeye gideceğim. Kan ertesi gün çıkacağı için idrarda varsa 10. Gün çıkar diye düşündüm. Çok korkuyorum test yapmaya.pazar gece de heyecandan uyuyamicam büyük ihtimal.

Hayır en çok ondan korkuyordum daha önceki iki gebeliğimi kanamayla kaybettim 😭 Doktorum progestan 200 başladı transferden 2 gün önce fitil olarak sabah akşam devam ediyorum zaten tutmasa bile kanaman olmayacak korkma dedi 😶
Benimde normalde yarın regl günüm. Gününde olurum. Ama günde 4 kez progestan fitil kullanıyorum 200. Bir de progestan iğne vuruluyorum.

Ama ilaçlar regl olmamızı engellermis zaten bırakınca ya kadar.

Çok heyecanlıyım ♥️ ve korkularım var 🥲 O yüzden idrar testi yapmaya elim gitmedi yarın transferden sonra 9. Günüm sabah hemen tüp bebek merkezine gidip kan vericem bana dua edin çok ağrım var 😭 umudum yok
Canım hiç korkma onlar hamişlik belirtisi olabilir 🙏🙏 yarın güzel haberini bekliyoruz

Benim bir belirtim yok canım.
Benim diğer transferde kaşık batması olmuştu baya olumsuz sonuçlandı.
Bunda da usuttum biraz vücut kırgınlığı yaşıyorum.
İdrar testini pazartesi yapacağım sabah. Sonra da kan vermeye gideceğim. Kan ertesi gün çıkacağı için idrarda varsa 10. Gün çıkar diye düşündüm. Çok korkuyorum test yapmaya.pazar gece de heyecandan uyuyamicam büyük ihtimal.
Benim doktorum sıkı sıkı tembihledi bir belirtin olmayacak asla kendinde bir belirti arama diye ben çok panik oluyorum herseye heyecanlı bir yapım var. Dualarım seninle inşallah güzel sonuç alacağız ❤️❤️ idrarda benim daha öncekiler çıkmıştı erken gebelik testinde ama maalesef sağlıklı olmadı 😔

X