💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Bisey sorucam ya 3. Gun embriyosu rahme ne zaman tutunmaya basliyor bana hic bilgi vermediler
Canım doktor bu koduna bana da bi bilgi vermedi ama internetten edindiğim bilgi şu şekilde ;
rahim duvarına tutunan embriyonun asıl istilası 3. gün transferinden yaklaşık 2-5 gün sonra ve 5. gün transferinden sonra 1-3 gün içinde gerçekleşir.

Benimki de 3. Gün tek embriyo transferi ve ben transferden sonra 5. Gün de (yani dün) çok silik bir çizgiyle pozitifi gördüm. Bu gün testi tekrarladım ve çizgi koyulaşmıştı 🌸

Evet aynen dondurulmus 5nci gun embryosudu. Sen test yaptinmi?
Yapamadim korkudan bi kere yapmistim sonra unuttum yaptigimi bi test yaptim ama kuruma çizgisi midir nedir bilemedim bi daha da yapmadim cuma gunu yapmıştım o da bu
IMG_5977.jpeg

Hekime gittim cumartesi gunu bana dedi ki rahmin 12 mm olmus 8-10 mm araliginda transfer olmustum bu kalinlik gebelik getirir demisti ama bilmiyorum
Rabbim nasip etsin ins benim rahim kalinligi 13 mm iken transfer yapildı ins sende mujdeli haberi alirsin bian önce bu sayfa çok uğurlu masallah

Yapamadim korkudan bi kere yapmistim sonra unuttum yaptigimi bi test yaptim ama kuruma çizgisi midir nedir bilemedim bi daha da yapmadim cuma gunu yapmıştım o da buEki Görüntüle 3423147
Canim sanki ben hafif bir cizgi goruyorummm masAllahh ❤️❤️❤️❤️ sen hic canini sikma sabah tekrar yap bi test bence simdi sendede belli olur

X