2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Aşı etkilese genel huzursuzluğunu hissederdiniz bence. Daha çabuk acıkmış uyanmıştır. Annemin bir sözü vardır bebekler güle benzer bigün açar bi gün solar diye. Her gün bir olmayabiliyor. Çok takılmayın saatlere 4 saat kısa bir süre değil ikiniz içinde. Bende ilk bebeğimde çok takılırdım ama size stresten başka bişey katmıyor anın tadını çıkarmaya çalışın
İlk bebeğim değil ama uyuyan ilk bebeğim🤣 o yüzden uyusun istiyorum 🤣

Bugün 2. Ay aşımızı olduk , rotarix için tam bugünden itibaren 21. Gün getir dedi ebemiz canlı aşı olduğu için arada 21 gün olsun dedi
3. Ayda olmuş olacak
Rota aşısını nasıl temin ediyoruz direkt eczaneye gidip alabiliyor muyuz yoksa öncesinde sipariş vs oluşturmak gerekiyor mu

Huhu kızlar bunu alın aldırın.. Uzun zaman sonra gündüz kahve keyfi yaşadım🤣🤣🙏🙏

Eklentiler

• IMG_20240417_161956.jpg
    IMG_20240417_161956.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 103
2 buçuk aylık benim kız ve bu oyun halısında yarım saattir tek başına eğleniyo.. Bilsem daha önce çıkartırdım bu halıyı

Pamukçuk bir süredir car ama sadece dilinde
Atak haftası gösteriyor ama düzeltilmiş tarihte değil doğduğu tarihte ateş yok. Deneyeceğim değişik şeyler bakalım inşallah geçer 🙏
Etmenler bir araya gelip kombo yapmış gibi 🤔 siz teklif etmeye devam edin yılmayın 😊 düzeltilmiş tarih nasıl oluyor mesela benim kızım 41. Haftada doğdu ben hiç hesaplayamıyorum onu

Bu piyanolu olmayandan mı 😍 bende piyanosuz var acaba piyanolu mu alsam diyordum
Bizde piyanolu var şarkı da çalıyor güzel vakit geçiriyor aslında yarım saate yakın ama ben yalnız bırakamıyorum çok üzülüyorum o muhtaç haline ☹️😂 aşırı bi vicdan yapıyorum beraber oynuyoruz yine 🤭

Etmenler bir araya gelip kombo yapmış gibi 🤔 siz teklif etmeye devam edin yılmayın 😊 düzeltilmiş tarih nasıl oluyor mesela benim kızım 41. Haftada doğdu ben hiç hesaplayamıyorum onu
Sizinki zamanında doğmuş zaten benimki 38 de doğdu doğması beklenen tarih düzeltilmiş diye biliyorum ben ama yanlış bir şeyde söylemiş olmayayım. Benim 2 şubatta doğdu 2 Şubat girince tarihi daha 6 gün var diyor atağa ama 40. Haftaya göre beklenen 14 Şubat tarihini girince atağın bitmesine 3 gün kaldı diyor. Bu düzeltilmiş olayını ben burda okumuştum ama doğrumu anlamışım bilemiyorum 😊

Rotarix 2. Ay olduk, bir de 4te olacak.
Bence ne kadar erken olursa o kadar iyi
En erken 6. hafta yapılabiliyor bu aşı.
5. Ay çok geç geldi hiç duymadım
Aşı takvimizi eklemeye çalıştım olmamış 3 ve 4 demiş doktorumuz ama çevremde 3. Ayda yaptıranlar 5 te yaptırmış benim de kafam karıştı artık doktorumuzun olduğu şehirde de yaşamıyorum burda da henüz bi doktor bulamadım

Eklentiler

• IMG_5857.jpeg
    IMG_5857.jpeg
    88,7 KB · Görüntüleme: 65
Sizinki zamanında doğmuş zaten benimki 38 de doğdu doğması beklenen tarih düzeltilmiş diye biliyorum ben ama yanlış bir şeyde söylemiş olmayayım. Benim 2 şubatta doğdu 2 Şubat girince tarihi daha 6 gün var diyor atağa ama 40. Haftaya göre beklenen 14 Şubat tarihini girince atağın bitmesine 3 gün kaldı diyor. Bu düzeltilmiş olayını ben burda okumuştum ama doğrumu anlamışım bilemiyorum 😊
2 hafta geç benim de 41+2. Pardon 42. Hafta oluyo 🤭 o zaman ben de geriye mi gidicem mesela 10 haftalık su an ama aslında 12 hafta mı olması gerekiyor 🤣 ay valla hiç bisey anlamadım 🤣

X