2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Doktor önerisi ile ben de kullanıyorum dönem dönem ama yakına dökmüyorum çok. Öksürük yaptığına hiç şahit olmadım.

Biz ilk kızımda bir sürü farklı deneyip sonuç alamamıştık, dümdüz uni baby önermişti Dr. Geçmişti.
Mustelanın falan da içerikleri çok doğal değil ama egzama için ama stelatopia kremini öneririm. Ablada hala onu kullanıyoruz, bebeğe ekstra bir şey almadık lazım olursa doktora kullanayım mı demiştim kullan demişti arada duştan sonra falan ona da sürüyorum. Kortizonlu krem öncesi son çıkış o bence.

Sıfır yan etki ile geçti ilk doz.
Aşırı huzursuzluk yaptı bizde. 2 kez surup vermek zorunda kaldım. Asi sonrasi uykuya da geçmedi. Gece boyu mizirdandi durdu. Artık huzurluyum olacağından miydi denk mi geldi anlam veremedim. Bugun biraz daha iyi gibi hamdolsun

Aşırı huzursuzluk yaptı bizde. 2 kez surup vermek zorunda kaldım. Asi sonrasi uykuya da geçmedi. Gece boyu mizirdandi durdu. Artık huzurluyum olacağından miydi denk mi geldi anlam veremedim. Bugun biraz daha iyi gibi hamdolsun

Ben de hazırlıklı bekledim böyle olur diye ama olmadı. Ben böyle durumlarda içsel olarak şey düşünürüm, rota geçirmiş olsa kim bilir nasıl ağır geçirecekti iyi ki yaptırmışım derim

Ben de hazırlıklı bekledim böyle olur diye ama olmadı. Ben böyle durumlarda içsel olarak şey düşünürüm, rota geçirmiş olsa kim bilir nasıl ağır geçirecekti iyi ki yaptırmışım derim
Kesinlikle asla Keşkem olmadı düşünmedim bile yaptirmasaydim vs diye. Mevlam sakınsın korusun evlatlarımızı

Bugün bız çok huy susuz kesınlıkle uyumuyor uyusa da basından kalktıgım an aglıyor derdı ne anlamadım 2 gündür kaka yok o galıba huIrsuzluk ağlayacam dıye kıpkırmızınoluyor

X