2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    290
Merhaba kızlar sizin bebişler de diş kaşıyan varmı benim kız kaşıyor ağzı ile damakları öttürüyor. Buda benim ve oğlum gibi erkenden diş atacak sanırım 🙈

benimki de tutturdu 🤣ben düşünüyorum istiyorum galiba ama sezeryan olduğu için doktorum 6 ay bekle dedi benimki bisey olmaz diyor ama risk almak istemiyorum
Ev hanımı ise yapın değil iseniz yapmayın 🙈 ben hemen yaptım şimdi bakmaya adam bulamıyorum işten ayrılacağım. Babam da bu yüzden okuttu beni zaten 🙈

benimki de tutturdu 🤣ben düşünüyorum istiyorum galiba ama sezeryan olduğu için doktorum 6 ay bekle dedi benimki bisey olmaz diyor ama risk almak istemiyorum
Ayy iyi düşünün arası yakın olunca daha zorlayıcı oluyor. Kızlarımın arasında 3 yaş var bence ideal bezden kurtulmuş konuşup kendini ifade edebiliyordu büyüğü siz bebekle ilgilenirken diğeri oyun oynayıp oyalanabiliyor. Küçük kızla oğlumun arası tam 2 yaş. Beni inanılmaz zorladı. Bezi bırakmamıştık 2yaş sendromunun dibini yaşıyoruz. Tek tesellim ablasıyla biraz oynayıp oyalanması. Aralarının çok yakın olması eminim daha zordur her ikisininde kucak ve ilgi beklediği dönem çünkü ikiz gibi olur bi yerde

Iste bazen 15 20 ama bazen de 7-8 dk cekip birakiyor. Ac olsa huysuz olur aglar eder diye dusunuyorum bilmem dogru mu. Ciş ve kilo da iyi en iyisi dert etmemek 🤔
Bu dönem tam görmeye başlayıp çevrelerini keşfettikleri dönem emme süresi kısalır meme reddi yaşanabilir. Kilo alımı ilk aylara göre düşer normali budur endişelenmemek gerekiyor

2 gündür meme reddi had safhada. Kendi uyurdu gündüz bugün kucak istiyor uyurken ağlayarak pış pışla kucakta uyutuyorum arada gözleri açıp kontrol ediyor ben miyim diye 😬 gece kuş uykusu yapıyor ve bu ay az kilo almış minnoşum 🥹 4. Aya giriş böyleyse gelişme ve sonuç bölümleri nasıl olacak acaba 🤓 görüyorum ki bir çoğumuz böyle kolay gelsin hepimize 🥳

Iste bazen 15 20 ama bazen de 7-8 dk cekip birakiyor. Ac olsa huysuz olur aglar eder diye dusunuyorum bilmem dogru mu. Ciş ve kilo da iyi en iyisi dert etmemek 🤔
Aç olduğunda yırtınırcasına ağlıyor 🤭 memede yatmayı seviyor ellemiyorum🤭 bir daha gelmeyecek bu günler, gelişimi de güzel dert etmiyorum dediğiniz gibi. Meme burda acık büfe 😅

2 gündür meme reddi had safhada. Kendi uyurdu gündüz bugün kucak istiyor uyurken ağlayarak pış pışla kucakta uyutuyorum arada gözleri açıp kontrol ediyor ben miyim diye 😬 gece kuş uykusu yapıyor ve bu ay az kilo almış minnoşum 🥹 4. Aya giriş böyleyse gelişme ve sonuç bölümleri nasıl olacak acaba 🤓 görüyorum ki bir çoğumuz böyle kolay gelsin hepimize 🥳
Merhaba doğum tarihi ne zamandı

X