2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    292
Nasıl bir şey link var mı 🌸
Bunun gibi sadece kaydırmaz değil bizimki küvet setine dahildi ayrı almadım nette aratın vardır muhakkak. Sırtını yıkarken zor geliyor bunda ama onuda çözdüm hafif yan çevirir gibi yapıyorum bi sağ bi sol yıkıyorum en son koluma alıp durulayıp çukarıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-08-21-20-37-065_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-08-21-20-37-065_com.android.chrome.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 49
Ya bnmki de öyle acaba gece gündüz sirkadyen oluştu mu sizin? Tek umudum i bu sabah uyanmalarinda yoksa şu 4. Ay bitsin uyku eğitimi almayı düşünüyorum
Olustumu onu anlamıyorum. Ama doğup eve çıktığımız günden beri gece gündüz ayrımı için alistirmalara baslamistim. Doğar doğmaz bebekler anlamiyo saçma gelebilir ama bebek anlamadığı zamanlarda bu rutine önce kendimi alıştırdım. Sonra bilinç oluşmaya başladığında rutinler bana kolay geldi. Konuaya dönecek olursam bu rutinlerden kaynaklı mi yoksa henüz bizimkinde gece gündüz ayrımı oluştu mu oluşmadı mi onu anlayamıyorum. Ama şöyle de yapiyorum. Aksam belli saatten sonra bebekle kimse konuşmuyor. Takii sabah 6 ya kadar. 6 da gunaydinlar eşliğinde şarkı söylüyorum sevip minciriyorum. 7 8 gibi odanın perdesini acıyorum. Bide ben gece lambası kullanıyorum. Hala zifiri karanlığa geçemedim. Gözlemlediğim sey şu saat 6 oldu mu ben günaydın demeden gülücükler saciyo o saatin geldiğini biliyo mesela.

Bız oluşturduk galiba çok şükür 10 10.30 gece uykusu 3 e kadar kalk alt üst mama falan yarım saat oynaşma sonra tekrar uyku sabah 6.30 7 gıbı uyanıyor tekrar alt üst mama falan uyuyor 2 saat sonra uyanık tabı 12.30 gıbı öğlen uykusu oluyor bıde ıkındın uykusu var bu kadar ama çok şükür gaz problemı kabızlık problemı baya baya yoluna gırdı uyanıkken kucak ıstıyr tavan delisi çocuk ısı gucu tavnlara bakmak gülmek bıde konuştuğunda sankı cvp veriyor aulamalar falan olıyor şükür bugüne ya oyun halısı almayı düşünüyorum belkı oyalanır alma dıyorlsr sıkılır

Bız oluşturduk galiba çok şükür 10 10.30 gece uykusu 3 e kadar kalk alt üst mama falan yarım saat oynaşma sonra tekrar uyku sabah 6.30 7 gıbı uyanıyor tekrar alt üst mama falan uyuyor 2 saat sonra uyanık tabı 12.30 gıbı öğlen uykusu oluyor bıde ıkındın uykusu var bu kadar ama çok şükür gaz problemı kabızlık problemı baya baya yoluna gırdı uyanıkken kucak ıstıyr tavan delisi çocuk ısı gucu tavnlara bakmak gülmek bıde konuştuğunda sankı cvp veriyor aulamalar falan olıyor şükür bugüne ya oyun halısı almayı düşünüyorum belkı oyalanır alma dıyorlsr sıkılır
Piyanolu oyun halısı alın bence seviyorlar

Merhaba güzel anneler, ben de şubat annesiyim aslında sayfayı başından beri takip ediyorum ama anca üye olabildim:) sizlere bir sorum olacaktı. Bebeğim uyku esnasında ara ara yüzüne kafasına dokunuyor tabiri caizse suratına dalıyor:) Sizin bebeklerinizde de böyle bir durum var mı? (kundak da yapamıyorum rahatsız oluyor) özellikle geceleri yapıyor ve uykusu bölünüyor:KK43:

Merhaba güzel anneler, ben de şubat annesiyim aslında sayfayı başından beri takip ediyorum ama anca üye olabildim:) sizlere bir sorum olacaktı. Bebeğim uyku esnasında ara ara yüzüne kafasına dokunuyor tabiri caizse suratına dalıyor:) Sizin bebeklerinizde de böyle bir durum var mı? (kundak da yapamıyorum rahatsız oluyor) özellikle geceleri yapıyor ve uykusu bölünüyor:KK43:

Evet sureklı eller yüzünde bıde emzıgı tutup cıkarmatı öğrenmiş uyanmasına neden oluyor

3.5 aylık olcak pıyonosunu kullanabılrcek mı sesın nerden geldıgını ataklarıyla vurabılecek mıkı
Piyanolu halı gerçekten benim için hayat kurtarıcı oldu, bazen 1 saat vakit geçirdiği oluyor ve o bir saatte işlerimi yapabiliyorum:) henüz sesin nerden geldiğini kavramasa da bence ilerleyen aylarda daha etkili olacak ( bebeğim 3 aylık)

Mrb. Bizim öyle bi donemimiz vardi. 2. Aydan 3. Aya geçerken ki süreçti. Ellerine çorap giydirdim uyurkende takılıydi. Bayramda bi çıkarttım daha da takmadım. Belki uyurken yararı olur

Kendisini tokatlarken uyanıyor 😅 sadece kollar değil bacaklar da çalışıyor bizim balık gibi çırpına çırpına uyuyor uyanıyor 😅

X