2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    286
Kızlar sabaha karşı bebegim uyurken gaz sancısı cekiyor kıvranıyor. Ne yapacagimi sasiriyorum nasil anlatsam uyuyor ama ık mık sesler ve ıkınmalarla uyuyor. Sizin bebekler de öyle mi?
Ben gaz damlasına hala devam ediyorum bitene kadar kullanacağım o yüzden mi bilmiyorum şükür gaz sorunu yok ama kullanmaya başlamadan önce uykusunda dediğin gibi ıkınıyordu

Merhaba kızlar,
İyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum ama 10 haftalık kızımı slingte uyutmaya alıştım. Gündüz uykularının tamamını slingte yapıyor, akşam güç bela memede uyutup yatağına yatırıyorum, tabii uyanıyor ve başa dönüyor bu döngü. Var mıdır bi öneriniz?
Benim bakış açıma göre henüz 3 aydan önce bebekler hiçbir alışkanlık kazanmadığından uyusun da yeter şeklinde olduğundan açıkçası böyle bi çözüm buldum ama artık sırtım felaket ağrıyor 🥺🥺

İlk çocuğum 4 yaşına kadar kanguru/slingde süpürge açıkken uyuduğu için ben öneri vermesem daha iyi.
Durum oraya kadar gidebilir yani :KK70:
Az daha dayan ve uyku eğitimi ver derim.

Kızlar sabaha karşı bebegim uyurken gaz sancısı cekiyor kıvranıyor. Ne yapacagimi sasiriyorum nasil anlatsam uyuyor ama ık mık sesler ve ıkınmalarla uyuyor. Sizin bebekler de öyle mi?
Evet canım gazdan 😟😟
Bazen gece yatınca da oluyor alıyorum masaj yapıyorum işte ayakları ile. İleri geri ve karnina

Bugün bende aynıydum hıc uyumadı ve hep agladı yaktım ufoyu bır banyo yaptıdım mama verdım şu an sakknledı uyudu şükür çok agladı ıcım gıttı bıde 3 gün oldu kaka yok ortada zeytınyag karıstırıyorum mamaya fayda yok bıraz gaz atmasını saglıykr bende bugün çok fenayım gece uykusuzluğu bıde
Ah yavrum. Ya..
Evet ya gözleri yaşarıyor kıpkirmizi. Kirpikleri hep yaştı 😟
İnsallah kakasını yaparda rahatlar

Olabilir canım reflü için şurup veriyorlar doktorunuzun bir önerisi olmadı mı
dr direk mamayı değiştirdi bağırsakları çok hareketli buda onu çok rahatsız ediyor dedi mamayı değiştirdi 1 gün boyunca kullandık ve mamanın dokandığına kanaat getirdi ve 1 gün boyunca kusması olmadı eve geldik tam gaz çıkartacakken gazla birlikte kusuyor

X