💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

IMG_1028.jpeg
arkadaşlar değerlerim nasıl iyi mi

Gonapeptly 0.1 iğnesini vurulurken hamile kaldım

Kızlarrrrrrrrrrrrr 515 ❤️❤️❤️💐💐💐💐☺️☺️☺️☺️
Canım çok sevindim şükür 🧿🙏
Kızlar ben de kontrolden geliyorum keseyi gördük tek kese dedi doktor. Yanında düzensiz bir alan daha var ama kanama alanı olabilir kanaman oldu mu dedi yoo olmadı kese olabilir mi o da dedim. Sanmıyorum dedi 🥹 ikinci kese sonradan görülebilir mi acaba
Canım kesede tek, kalpte çift duyan duydum. Neden olmasın diyorum 🧿❤ maşallah

Kızlar ben de kontrolden geliyorum keseyi gördük tek kese dedi doktor. Yanında düzensiz bir alan daha var ama kanama alanı olabilir kanaman oldu mu dedi yoo olmadı kese olabilir mi o da dedim. Sanmıyorum dedi 🥹 ikinci kese sonradan görülebilir mi acaba
Geçen sene Mayıs ayında çift embriyo transferi olmuştum. Kan değerlerim de normaldi yani öyle yüksek değildi . Kese bakmaya gidnce doktorum tek kese dedi. Buna da şükür dedik .iki hafta sonra tekrar gittiğimde kalp atışı içindi . Doktor şaşırdı .diğer kese de görülüyor aralarında bir hafta var dedi. Yani demem o ki . Sonradan çıkabilir kızlar . Ama sonu benimki gibi olmasın. Çünkü ikisinin de kalbi durmuştu.
Tatlı hamişler bize de dua etmeyi unutmayın lütfen 🤲😊

Benim gene kanamam geldi ya of 😥 Meryemimm Meryemimm bu sefer daha az geldi. Pedin 1/4ü kadar. Kırmızı kan. Daha bugün doktor kanama alanı görmüyorum, sorun yok demişti 😥 hemşireye sordum bakalım ne diyecek
Kan sulandirici kullaniyomusun ben dun basladim brnimde bugun kanamam oldu. Buarada senin adina cok sevindim kalp atisini duydun hem bak doktor kanama alani gormemis bisey olmaz korkma.benimde sali kontrolum degerim yuksek diye ikiz dedi doktor bakalim ne olacak

Hiç sorun yok rahat ol bende gittim kanama çok normal canım sen niye stres yapıyosun dedi bana
Bana niye stres oldun diyor doktor, herşey normal diyor. Ay yüreğimiz hop oturuyor hop kalkıyor kız. Başımıza bela oldu bu kanamalar. Bugün bana da progestan iğneyi iki doz yap dediler. Sen artık hep mi iki doz yapıyorsun kuzum? Yarın da mı iki yapsam diye düşünüyorum. Hemşireye sorarım olmazsa. Ayağa kalkmaya korkuyorum kanayacam diye ya.

Geçen sene Mayıs ayında çift embriyo transferi olmuştum. Kan değerlerim de normaldi yani öyle yüksek değildi . Kese bakmaya gidnce doktorum tek kese dedi. Buna da şükür dedik .iki hafta sonra tekrar gittiğimde kalp atışı içindi . Doktor şaşırdı .diğer kese de görülüyor aralarında bir hafta var dedi. Yani demem o ki . Sonradan çıkabilir kızlar . Ama sonu benimki gibi olmasın. Çünkü ikisinin de kalbi durmuştu.
Tatlı hamişler bize de dua etmeyi unutmayın lütfen 🤲😊
Yaa benim de kan değerlerim hep iki kat arttı dedim bu tek bebek. Kesede de öyle çıktı. Allahım sağlıklı olsun da tek çift diye diretmiyorum hayırlsını istiyorum 🙏🏻 Sen ne durumdasın şimdi canım

Kan sulandirici kullaniyomusun ben dun basladim brnimde bugun kanamam oldu. Buarada senin adina cok sevindim kalp atisini duydun hem bak doktor kanama alani gormemis bisey olmaz korkma.benimde sali kontrolum degerim yuksek diye ikiz dedi doktor bakalim ne olacak
Senden ikiz bekliyorum ben de kuzum 😍🧿 Allahın izniyle ❤ ben coraspirin kullanıyordum. Pazartesi kanama olunca kestirdi kuzum ama bugün gene kanama oldu. Tek farkı pazartesi günkü kadar yoğun değildi. Sana ne dedi doktor? İğne ilaç birşey ekledi mi?

X