Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    129
Ama en az 30 dan sonra başlanmıyormu nst 32 den sonra daha sıkı olyo diye biliyorum cnmn 25 çok erken geldi bna
Canım doktor sadece sancı ölçmüyor nstde bebeğin kalp ritmine de bakılıyor. Gerekli görmüş olabilir kendine göre sebeplerle.

Dün yazını okudum. Moral verin demişsin ama o an "kelin ilacı olsa kendi başına sürer" modundaydım. Hiç yazmadım size durumumu, espriler vs yaptım, çünkü kendimi baska seye yoğunlaştırmam gerektiğini düşündüm ama dün ben de berbattım. Korkunç bir pelvik ağrı, sancı, basınç hissi yüremeyi bırak ayakta duramadım. Ki acı eşiğim yüksektir. İlk kez doktorumu aramak zorunda kaldım ve eşim eve doğumu geciktirici iğne ile gelmek zorunda kaldı. Bugün daha iyiyim, yarın randevum var, istesem bugün de giderdim ama bekleyeceğim. Kendime sürekli telkin veriyorum geçecek diye.
Malum zamanlara geldik galiba 🥹
Bence çok normal artık doğuma hazırlanıyor vücut yalancı sancılar kasılmalarda olacaktır geçmiş olsun canım hayırlı haberlerle gel inşallah 🌸🙏🏼

Günaydın kızlar tüm gece uyumdm karnmda üst te büyük bir sertlik çok aciyo dün ikindi çok hareket eti ondan sonra ses çıkmadı öle sanki yukarda kaldı şimdiye kadar,😥
Benim bu ara hep öyle yaa taş gibi oluyor karnım. Bazen sağda bazen solda hiç fark etmiyor. Doktora sordum normal dedi

Benim bu ara hep öyle yaa taş gibi oluyor karnım. Bazen sağda bazen solda hiç fark etmiyor. Doktora sordum normal dedi
Ah hiç sorma cnm nasıl aciyo bugün son iki günlük işlerimiz ama yapmyacm ya dokununca da acciyo sabaha karşı uyumusm üstüne galiba ayy acı ile kalktım

Malum zamanlara geldik galiba 🥹
Bence çok normal artık doğuma hazırlanıyor vücut yalancı sancılar kasılmalarda olacaktır geçmiş olsun canım hayırlı haberlerle gel inşallah 🌸🙏🏼
Teşekkürler canım. Sana da çok geçmiş olsun.Sanırım geliyor gelmekte olan🥰 dediğin gibi hazırlıklar başladı. Biz güçlüyüz, her türlü durumla baş edebiliriz. Bu günler de geçecek, en kötü acımız bundan olsun. Sonucu muhteşem olacak, kucağımızda görüp, mis kokusunu içimize çekerken 🥰

Dün yazını okudum. Moral verin demişsin ama o an "kelin ilacı olsa kendi başına sürer" modundaydım. Hiç yazmadım size durumumu, espriler vs yaptım, çünkü kendimi baska seye yoğunlaştırmam gerektiğini düşündüm ama dün ben de berbattım. Korkunç bir pelvik ağrı, sancı, basınç hissi yüremeyi bırak ayakta duramadım. Ki acı eşiğim yüksektir. İlk kez doktorumu aramak zorunda kaldım ve eşim eve doğumu geciktirici iğne ile gelmek zorunda kaldı. Bugün daha iyiyim, yarın randevum var, istesem bugün de giderdim ama bekleyeceğim. Kendime sürekli telkin veriyorum geçecek diye.
Ya çok geçmiş olsun gerçekten bazı günlerimiz çok zor olyo ya şimdi nasılsın 🌺

Ben daha 25. haftamdayim. Nstye baslayalim dedi. Vaktim yoktu bir sonraki randevuda yapalim dedim. Ucretli oldugu bile aklimdan cikmis. Keske sorsaydim. Bi de cok erken basliyor gibi geldi bana. 2 hatfada bir cagiriyor. Her seferinde nst olursa dediginiz ucretlerle can dayanmaz. Umarım makul biseydir.
Bana 26. haftada sancı ve koyu renk akıntım olduğu için yapıldı sancı var mı diye bakıldı. Hatta takarken baya zorlandılar bebek küçük olduğu için çok zor oluyor diye. Çok gerekli bir durum yoksa 25 çok erken zaten. Bence bir yanlışlık olabilir.

Ya çok geçmiş olsun gerçekten bazı günlerimiz çok zor olyo ya şimdi nasılsın 🌺
Teşekkür ederim canım daha iyiyim ama uzanıyorum, ayakta pek duramıyorum daha. İşin kötü yanı yarın bir sınav daha bekliyor beni. Doktor randevusundan sonra kızımın veli toplantısı var 11 tane öğretmen var görülecek ve hepsi ayrı katlarda oluyor, bir sürü de sıra bekliyorsun diğer veliler çıksın diye. Çünkü görüşmeler bireysel. Eşimle gideceğiz ama kızım mutlaka sen de öğretmenlerimle görüş diyor. Herkesin annesi gelecek diyor. Tek eşim girerdi aslında ama kardeşim yüzünden annem toplantıma bile giremedi diye düşünmesin diye mecbur gireceğim. Çok kötü zamana geldi toplantı.

Teşekkür ederim canım daha iyiyim ama uzanıyorum, ayakta pek duramıyorum daha. İşin kötü yanı yarın bir sınav daha bekliyor beni. Doktor randevusundan sonra kızımın veli toplantısı var 11 tane öğretmen var görülecek ve hepsi ayrı katlarda oluyor, bir sürü de sıra bekliyorsun diğer veliler çıksın diye. Çünkü görüşmeler bireysel. Eşimle gideceğiz ama kızım mutlaka sen de öğretmenlerimle görüş diyor. Herkesin annesi gelecek diyor. Tek eşim girerdi aslında ama kardeşim yüzünden annem toplantıma bile giremedi diye düşünmesin diye mecbur gireceğim. Çok kötü zamana geldi toplantı.
Acaba diğer veliler öncelik vermez mi sana. En azından işin erken biter

Y 11 öğretmen bunu atladm inşallah hemencik biter ya ccanm doğru diyorsun bnim oğlum da anne gl bak diyince kardeşm için girmedi diye düşünmesin dedim annelik hepsine gücün yetsin istiyorsun

Teşekkürler canım. Sana da çok geçmiş olsun.Sanırım geliyor gelmekte olan🥰 dediğin gibi hazırlıklar başladı. Biz güçlüyüz, her türlü durumla baş edebiliriz. Bu günler de geçecek, en kötü acımız bundan olsun. Sonucu muhteşem olacak, kucağımızda görüp, mis kokusunu içimize çekerken 🥰
Olsun sağlıkla gelsinlerde bugünlerde bitecek son 10 hafta 🥹🌸

Benimde 10 hafta +5 gösteriyor 😥 geçecek demi bu günler birde dr en son plesntn böyle devam ederse kendisinin gelmesini bklemiycrz kendisi gelirse yoğun kanama yaşarsın ikki hafta öncesinde alcaz
Öyle bir geçecek ki doğmuş büyümüş bile olacaklar. Erken geliversin 2 hafta senin minnoşta hiç bişey olmaz. 38. Hafta normal zamanlar zaten 🌸
Herşey sürpriz bakalım kendileri neyi seçecek hangi zamanı isteyecek o da var 😌

Öyle bir geçecek ki doğmuş büyümüş bile olacaklar. Erken geliversin 2 hafta senin minnoşta hiç bişey olmaz. 38. Hafta normal zamanlar zaten 🌸
Herşey sürpriz bakalım kendileri neyi seçecek hangi zamanı isteyecek o da var 😌
Ay vllha gelsinler de sağlıkla alalım bn oğlumda doğum çatlndan kalkıp bebeğimi heyecandan tek başıma alıp asansör binip aşağa inmiş kadınım sonra güvenlik hemşire herkes beni aryo bbnde eşimi 😂😂😂😂😂ay bunda inşallah düzgün dururum kadının orda elini yıkıyorlar bn bebeği alıp gidiyorm 🙈🙈🙈

X