Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Ben lazere de gitmedim, tek tük çıkıyor zaten, epilasyonla ala ala onlar da bitti sayılır. Masrafsızız kız biz, öteki türlü her hafta kuaföre gitmek lazım.
Senede 1 saçlarımı boyatıyorum onda bile sıkılıyorum hiç benlik değil ya kuaför koltuğu 😁
Valla masrafsızız 🥳
Ama şu doğumdan önce bir çılgınlık yapıp doğal olması koşuluyla ipek kirpik yaptırsam mı diyorum oje yasak olmasa belki kalıcı ojede denerdim hazır abdest derdi yokken 🤡

Senede 1 saçlarımı boyatıyorum onda bile sıkılıyorum hiç benlik değil ya kuaför koltuğu 😁
Valla masrafsızız 🥳
Ama şu doğumdan önce bir çılgınlık yapıp doğal olması koşuluyla ipek kirpik yaptırsam mı diyorum oje yasak olmasa belki kalıcı ojede denerdim hazır abdest derdi yokken 🤡
Kız ben onu da yapmıyorum. Beyazlarım çıkarsa belki boyarim. En son agustos ayında saçımı kestirmistim, hamile kalirsam kestiremem diye ay hiç inanmazdım öyle şeylere ama hamileyken saç kesilmez dedi biri içime kurt düştü 😅😅

Kızlar ya birşey dicem elimde 6 tane incecik zibin ve alt çıktı ama leke var ne yapsam cikmadi bembeyaz hepsi üzüldüm ya ne çıkarır sizce yoksa çamaşır suyu dökücm makinsya🤣🤣
E bebek toz leke cikarici dene canim. Kaynar suya dokup yarim saat basiyorlar legende her lekeyi cikariyormus. Bende denicem 😂

Kız ben onu da yapmıyorum. Beyazlarım çıkarsa belki boyarim. En son agustos ayında saçımı kestirmistim, hamile kalirsam kestiremem diye ay hiç inanmazdım öyle şeylere ama hamileyken saç kesilmez dedi biri içime kurt düştü 😅😅
En güzelini yapıyorsun vallahi benimki tamamen sarı sevdasından zehir gibi bişey artık boyatmicam doğal kalsın diyorum hooop gidip sarı yaptırıyorum 🤓

Valla masrafsızız 🥳
Kuaför bende yok. Bir kere esmerliğe özenip siyaha boyatmıştım, onda da alttan sarılar çıkınca kel gibi görünmüştüm 🤣 Birkaç kez de gölge yaptırmıştım o kadar. Uzun zamandır kendi renginde saçlarım. Kuaföre en son geçen sene gitmiştim sanırım😁

😂 net vericem normalde 42-44 arası giyiyordum hamile kalmadan 42den az aşağı giyebiliyordum
Yine aldım dedim bu son gebelik diye düşünüyorum da eşim hala istiyor neyse
38 bedeni çok özledim ya
Dönücem inşallah
Bi topuk de temmuz anneleri zayıflamak isteyenler için açarız 😂

Kızlar ya birşey dicem elimde 6 tane incecik zibin ve alt çıktı ama leke var ne yapsam cikmadi bembeyaz hepsi üzüldüm ya ne çıkarır sizce yoksa çamaşır suyu dökücm makinsya🤣🤣
Canım yeşil sabun çıkarıyor kız kardeşim hep o şekilde çıkarıyor

Kuaför bende yok. Bir kere esmerliğe özenip siyaha boyatmıştım, onda da alttan sarılar çıkınca kel gibi görünmüştüm 🤣 Birkaç kez de gölge yaptırmıştım o kadar. Uzun zamandır kendi renginde saçlarım. Kuaföre en son geçen sene gitmiştim sanırım😁
Hahahhahaha kel gibi görünmüştüm diyo 😂
Siyaha boyatmakta pişmanlık ya

😂 net vericem normalde 42-44 arası giyiyordum hamile kalmadan 42den az aşağı giyebiliyordum
38 bedeni çok özledim ya
Dönücem inşallah
Yarın toplantım var. Ve giyecek klasik bişeyim yoktu gebe kıyafeti bulamadım gittim tesettür mağazasına (en klasik kıyafetler pantolonlar gömlekler orda oluyor diye) 40 beden bir pantolon aldım nasıl oldu hiç bir fikrim yok kızlarda şaşırdı 😂
Hep diyorum birbirimizi gazlayıp tabakları paylaşıp güzelce zayıflayabiliriz.

30. haftadaysanız Temmuzun ilk haftası nasıl doğum oluyor?
Acaba ben mi yanlış hesaplıyorum bende 29+ 2 deyim ama 22Temmuza denk geliyor.
Yoksa daha mı erken olacak ? Yanlış mı hesaplamışım :KK70: Yeni bir doğum tarihi şoku mu yükleniyor :KK70:
Vallahi bugün 30a giriş yaptım doktor Temmuzun 12 si en geç dedi bende bak şimdi şaşırdım yaaa

Kıvırcık saça Brezilya fönü, açık saça da siyah olmuyor bence 😅 üniversitedeyken bende bir heves saçımı siyaha boyattım sonuç makyaj yapmayınca hasta gibi görünen bir cilt😅 sürekli dip boya isteği. Saçların uçlarında kıvırcık oluyor da düzlük hiç olmuyor ya. Brushlight tam benlik aslında kivirciklara dokunmadan. Bebiş gelsin de yaparım belki 🥰

38 bedeni çok özledim ya
Dönücem inşallah
Dönersin ya emzirmeydi kosturmaydi derken kendi gider zaten. Bende şuan 38 bedenim gebelik öncesi 36 bedendim. İlk defa kilom falan böyle ama kendime yabancilasiyorum bazen 🙂

Kızlar kasıkta batma yaşayan var mı ? Sol kasıgımda batma hissi oluyor gün içinde korkmaya başladım

Son düzenleme:
Kızlar gerçekten bu geceleri bu kadar ağrı normalmi sizce uyuyamıyorum gündüz bu kadar yok ama geceleri sabaha kadar uyuyamıyorum ya

Kızlar gerçekten bu geceleri bu kadar ağrı normalmi sizce uyuyamıyorum gündüz bu kadar yok ama geceleri sabaha kadar uyuyamıyorum ya
Bende öyleyim canım sırt ağrısı bel kaburga bazen kasık cidden uyku haram oldu sabaha karşı zor dalıyorum 🥺kaçıncı haftadasın ?

Bende öyleyim canım sırt ağrısı bel kaburga bazen kasık cidden uyku haram oldu sabaha karşı zor dalıyorum 🥺kaçıncı haftadasın ?
32 oldum bugün cnm surt hiç agrmiyo bacaklarm ve karnım hep sertleşiyo kemiklerim ağrı yo Bn gündüz hiç oturmuyorum yemek kahvaltı için o kadar bazen bir çay ondanmi diyorum acaba insallah seninde geçer ya kaç tasin sen

X