Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Enfeksiyonluk bir durum yok sanırım. Baş ağrısı ve halsizlik var. Doktora da yazdım parol nane limon iç diyor
Dün aile hekimliğinin önü doluydu senin tarzın şikayetlerle. Okullarda da bu ara yaygın, tam mevsim geçişi hastalığı. Çay, çorba, limon ve istirahat cabuk atlatmanı sağlayacaktır. Gecmiş olsun.

Çok acayip ya insan da kötü hissediyor. Aha kaçtı diye. Eşim erken uyuduysa ses çıkarmamak icin iç çamaşırı yedekliyorum bende banyoya kaçma ihtimaline karşı. 😅
Ay ne utancam dışarda misafirlikte bi yerde değilsem ki çok şükür başıma dışarda hiç gelmedi hiçte umursamıyorum valla keyfimizden mi salıyoruz sanki don getir kaçırdım diyorum 🤓

Sabah balkonda geçireceğin 5 dakika
Hafif hareketler esneme ve üstünü değiştirme kendine getirir canım evde çalıştığın için o miskinlik hali devam ediyor insanda 🥹
Kahvaltimi balkonda yapıyorum biraz değişiklik olsun diye. Geçen gün ofise gittim orada daha fazla yoruldum. Enerjim çabuk bitiyor artık 🥲 Öğlen arası köpüşü dışarı yürütüp geliyorum eskiden o iyi gelirdi şimdi baya yoruyor yürümek bile 😑

Ay ne utancam dışarda misafirlikte bi yerde değilsem ki çok şükür başıma dışarda hiç gelmedi hiçte umursamıyorum valla keyfimizden mi salıyoruz sanki don getir kaçırdım diyorum 🤓
Ay utanma değil de değişik. Geçen ay idrar kültürü verecektim doktor istedi. Neyse indim kabı verdiler bende sanıyorum çişim de var hemen verip çıkacağım. Wcye bir gittim iki damla geldi. Kap oldu çöp 😅😅 üstündeki etiketi elime yapıştırip yeni kap almaya gittim laborant kadın da güldü bayağı var sandın di mi diye 😅😅

Bebekle ilgili ihtiyaclarim hemen hemen biti ama hastane giderken sıcakta hangi battaniyeleri goturcez karar veremedim elinde örnek olan varmi nasl birşey alym iki tane muslin aldim onlar tek olmaz ya

Bebekle ilgili ihtiyaclarim hemen hemen biti ama hastane giderken sıcakta hangi battaniyeleri goturcez karar veremedim elinde örnek olan varmi nasl birşey alym iki tane muslin aldim onlar tek olmaz ya
Hastane çıkışı içindeki battaniye ile yedek müslin götürmeyi düşünüyorum canım ben. Hastane çıkışı içindeki battaniyenin inceliği bayağı ideal geldi bana

Kahvaltimi balkonda yapıyorum biraz değişiklik olsun diye. Geçen gün ofise gittim orada daha fazla yoruldum. Enerjim çabuk bitiyor artık 🥲 Öğlen arası köpüşü dışarı yürütüp geliyorum eskiden o iyi gelirdi şimdi baya yoruyor yürümek bile 😑
Dün iş çıkışı yaklaşık 2,5 saat gezdim alışveriş yaptım kahve içtim full ayaktaydım sol ayağıma 3 kere kramp girdi eve sürünerek çıktım. Gecede ayak bacak ağrısı vardı ama mışıl mışıl uyudum. Yoruluyorum diye bırakma canım tam hareket etmemiz gereken haftalar

Ay utanma değil de değişik. Geçen ay idrar kültürü verecektim doktor istedi. Neyse indim kabı verdiler bende sanıyorum çişim de var hemen verip çıkacağım. Wcye bir gittim iki damla geldi. Kap oldu çöp 😅😅 üstündeki etiketi elime yapıştırip yeni kap almaya gittim laborant kadın da güldü bayağı var sandın di mi diye 😅😅
Evet o da var çok sıkıştım sanıp iki damla gelmesi. Bazen çişin yokken bi anda sıkışman falan 😂

Tek katlı değilse neden olmasın kuzum benim iki battaniyemde Müslin. Biri hastane çıkışının takımı diğerini ben koyucam ikiside 4 kat

Hastane çıkışı içindeki battaniye ile yedek müslin götürmeyi düşünüyorum canım ben. Hastane çıkışı içindeki battaniyenin inceliği bayağı ideal geldi bana

Tek katlı değilse neden olmasın kuzum benim iki battaniyemde Müslin. Biri hastane çıkışının takımı diğerini ben koyucam ikiside 4 kat
Hastane çıkışı hiç almdm ama galiba bir tne alcm ya bir sette o olsun kaç takım goturcen Hastane cnmm

Hastane çıkışı hiç almdm ama galiba bir tne alcm ya bir sette o olsun kaç takım goturcen Hastane cnmm
İki tane de yedek koymayı düşünüyorum ben ama hastane çıkışı seti gibi değil işte zıbın alt üst içine giyilen atlet onları yedekli yedekli almıştım canım. İnşallah doğumlarımiz güzel olur da dün dogum yapan arkadaşim gibi hızlıca çıkarız hastaneden. Gereksiz eşya götürmeyi düşünmüyorum hiç inan.

Bende hiç 10lu almadım hep 5li.
Biri foto çekimi için isimli 2 tanede yedek koyucam.
Klasik çorap eldiven alt üst takım şapka iç zıbın.
3 set 2 battaniye diyebilirim kuzucum

Hemşireye penye battaniye verecegim ben canım 1 tane de çantaya koyarim 4 katlı müslin

Selam canlar dün kontrol vardı hersey yolunda coook şükür 🤲🏻 titreme hareketine normal dedi doktorum birde günde 4 5 kez kasılmalarım oluyor dedim onun icin de magnezyum verdi (toz formunu icemiyorum midem bulanıyor dedim hap olarak verdi) bu arada tosbigim 1600 gram 40 cm olmuş 🥲🧿

İki tane de yedek koymayı düşünüyorum ben ama hastane çıkışı seti gibi değil işte zıbın alt üst içine giyilen atlet onları yedekli yedekli almıştım canım. İnşallah doğumlarımiz güzel olur da dün dogum yapan arkadaşim gibi hızlıca çıkarız hastaneden. Gereksiz eşya götürmeyi düşünmüyorum hiç inan.
Amin inşallah hepimiz cnm 🤩
Bende hiç 10lu almadım hep 5li.
Biri foto çekimi için isimli 2 tanede yedek koyucam.
Klasik çorap eldiven alt üst takım şapka iç zıbın.
3 set 2 battaniye diyebilirim kuzucum
Şimdi oturdu vllha kafama bnde 5 li bir set birde penye bataniye almam gereken teşekkür ederim kızlar 🤩

X