Popüler Konu 2024 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    125
B BirNBirE bugün kontrolümüz vardı bizimde çok şükür bebişim iyi 33 cm 780 gram olmuşuz 24+4 teyim kızımın adını eklersin canım söylemiştim görmemişsin sanırım🙂
Kuzucum çok sevindim iyi olmasına 🌺
Aaa ekledim ben ama o günün sabahı bir daha bakar mısın görünmüyorsa ekleyeyim Çisil değil miydi ?

Ayy bu profildeki kedimi
Ne tatliii
Tam yemelik😍
Ben biraz korkuyorum
Cok seviyorum ama
Kucukken kediyle yasadigim bi olayi atlatamadim
Evdeki herkes kedi alalım diye ölüyor
uysal kedi olduktan sonra bebeler cok sansli
Evet profilimdeki tüylü kızım 😊 küçükken travma yasayanlarin atlatmasi zor oluyor haklısınız ama daha yavruyken sahiplenirseniz alismasi daha kolay olur inanın kedi muhteşem bir terapi ne zaman canım sıkkın olsa gelir yanıma kıvrılıp uyur ne stres ne sıkıntı birşey bırakmaz. Umarım aşabilirsiniz sizde 🙏😍

Kızlar bir tane burda bir arkadaş atmış onu alacağım ev için ama hastane ve doğum sonrası için neler aldınız?Hiç paylaşan yok bir de hamilelik için dışarda giyilecek neler aldınız bana 2,3 haftaya hiç bir kıyafetim olmaz baktım bir kaç yere çok pahalı hamile kıyafetleri siz nerelerden aldınız

Kızlar 23-24. Haftalar psikolojik olarak çöküş haftası filan mı? Yoksa havalardan mi acaba kendimi psikolojik olarak çökmüş hissediyorum. Hicbir sey yapmaya enerjim yok gibi ama canımda cok sıkılıyor gibi. Sabahları istede aşırı enerjisiz oluyorum.Boyle hisseden var mi ?

Kızlar bir tane burda bir arkadaş atmış onu alacağım ev için ama hastane ve doğum sonrası için neler aldınız?Hiç paylaşan yok bir de hamilelik için dışarda giyilecek neler aldınız bana 2,3 haftaya hiç bir kıyafetim olmaz baktım bir kaç yere çok pahalı hamile kıyafetleri siz nerelerden aldınız
Los ojos marka tayt aldım trendyoldan , kumaşı aşırı kaliteli değil ama rahat ettim eğey. Bir de yarım tayt söylicem iyice sıcaklar bastırınca elbise giyerim altına o kısa yarım taytlardan diye düşündüm.

Ben kıyafet almadım kendime ekstra olarak evdeki eşyalarım zaten çöp olacak doğumdan sonra bir daha olmaz lastik kısımları esniyor doğum sonrası eşya alıcam kendime daha çok hastahanede ne kullanırım diye düşünüp alıyorum

Hala tayt gömlek triko elbise takılıyorum ama artık bot giyemeceğim için pantolon ve elbiselere geçiş yapmam lazım. Büyük beden elbise bulursan alabilirsin canım başına hamile gelince fiyat artıyor. Bende bu hafta alışveriş yaparım herhalde,
Hastane için 2 geceliğim var birde saten şık bir pijama alıcam. Doğumdan sonra da kendi kıyafetlerimize giremicez hemen yine hamilelik pantolonları kullanılıyor bir süre.

Ben de öyle dün hemen acil serklaja alındım, artık komple açıktı neredeyse rahim ağzım tamamıyla. 15 mm ölçüldü bugün dikişten sonra. Ameliyatta herşey istediğim gibi geçti dedi. Pazartesiye kadar burada kalacağım. Sonra eve göndereceğim dedi. İlk Hedefimiz 28 dedi. Ben bugün 21+1im
Çok sevindim ameliyatın güzel geçmesine. Serklaj ameliyat sırasında riskleri olan bi operasyon. Bundan sonraki süreç için evde sadece yatmanı mı istedi? Zamanında doğum olur inşaallah hepimizin.

Çok sevindim ameliyatın güzel geçmesine. Serklaj ameliyat sırasında riskleri olan bi operasyon. Bundan sonraki süreç için evde sadece yatmanı mı istedi? Zamanında doğum olur inşaallah hepimizin.
Pazartesine kadar hastanedeyim, sonra ev dedi bakalım. İnşallah🙏🏻🙏🏻

X