25 ekimde balayına nereye gidiler tavsiye bekliyorum

selam canım,
bende ekim 18 de evleneceğim. kısmetse bizde kıbrıs magosa tarafında balayına gidicez...
ya antalya yada kıbrıs ekim ayı için ideal olarak görünüyor.. biz kıbrısı tercihh ettik..

mutluluklarr...

Nişanlımla ben bolu abanta gidelim dedik ama bundada kararsızım aslında ben antalya istiyordum ama hem cok uzak hemde gidersek 4-5 günlügüne gideriz lütfen bana bi fikir verin:teselli:

bende 20.10.2007 de evlendim ve antalya sideye gittik hava 32 dereceydi belki şansımıza havalar iyi gitti ama çok yakın arkadaşımda benden bir hafta sonra evlendi yani ekimin 26 sıydı o da kıbrısa gitti 35 derece demişdi eger deniz havuz kusamsal düşünüyosan akdenize gidebilirsin...yada daha sakim bir yer düşünüyorsan bolu-yedigöllerde çok güzel

bende aralık ayında evleneceğim kısmet olursa. o yüzden çok araştırıyorum balayına gidilebilecek yerleri. assos ta bir butik otel buldum. benim hoşuma gitti sende bir bak istersen. taş teras butik otel ismi.

canım bende kasımda evlenmiştim abanta gittim. ozaman kar vardı... ama çok güzeldi.. otelde animasyon falanda var eğlenceli geçmişti.. biz gittiğimiz zaman sakindi... çok kalabalık yoktu... otelde kapalı yüzme havuzuda var... hatta balayı çiftleri için özel kampanyada var... bence güzel bi tercih..

1. akşam odaya meyve ve şarap servisi
2. akşam odaya balayı pastası servisi
1. sabah odaya kahvaltı servisi
1. akşam Restoranda özel rezerve edilmiş masa ve özel servis elemanı ile özel balayı mönüsü
Her sabah gazete servisi
Damat bey için masaj

istersen aşağıdaki siteye giripte bakabilirsin..
http://www.buyukabantoteli.com

seam cnm..ben de 4 ekim de evleniyorum.balayı için geçen gün ayarladık oteli..

antalya-kemer ---üstelik fiyatlar bu zamanda çok çok ugun...havalar da 30 derecenin altına inmiyor.. düğün hazırlığı sebebi ile hiç denize giremedim bu yaz..4 günlüğüne de olsa bu tatil ilaç gibi gelicek bize..

bence kesinlikle akdeniz e gitmelisn. abant a kışın da gidersin 2 günlüğüne hihoyyyt

X